Păreri X-Men

(2000)

X-Men

margott pe 24 Aprilie 2011 01:51
Clasicul subiect despre lupta dintre bine si rau. Actorii buni si efectele speciale au ridicat filmul asta peste nivelul celorlalte de acelasi gen.
yonutzTM pe 20 Aprilie 2011 17:27
Hugh Jackman a jucat bine rolul lui Wolverine . Per ansamblu un film bun .
catasmile17 pe 02 Aprilie 2011 09:47
imi place foarte mult seria x-men !!!!!!!!!!!!!
cred ca aceasta parte este ce mai buna !!!!!!!!!!!

Vorador pe 09 Februarie 2011 22:22
x-men e un film foarte frumos iar actorii si efectele speciale sunt super...merita vazut
chiba_florin pe 17 Ianuarie 2011 16:39
No comment
----------------------------------THE BEST--------------------------
denisuk pe 03 Ianuarie 2011 16:49
X-Men unul dintre cele mai reusite filme

vizionare placuta tuturor :)

andytimofte94 pe 06 Septembrie 2010 09:49
un film foarte frumos, ii apreciez in special pe hugh jackman si fanke janssen!
andiebel pe 13 Iulie 2010 09:30
*********************************************************************************************
MissBlossom01 pe 10 Iulie 2010 13:43
E un film bun,mai ales pentru anul ala.I like Jean&Logan :D
simmo pe 25 Iunie 2010 14:51
mi-a placut atat de mult trilogia k am urmarit-o intr-o dupa amiaza:X:X
paul2000 pe 07 August 2009 21:09
deosebit
Un film deosebit, cu o distributie de exceptie si efecte frumoase...Patrick Stewart joaca foarte bine rolul profesorului Xavier, Hugh Jackman este cel mai potrivit pentru Wolverine, iar Hale Berry este minunata ca de obicei...Merita vazut oricand! Cine nu a facut-o, trebuie, nu veti regreta!
FlameOn pe 09 Iulie 2009 16:50
Hehe neavand ce face zilele astea am hotarat sa aduc trilogia X-Men de pe internet pentru a o revedea si a-mi aminti intr-un fel de copilaria mea.
Filmul e bun,efecte speciale interesante(pentru un film din 2000),un Hugh Jackman ca Wolverine care are o frizura mult mai buna decat in ultimul fim X-Men Origins:Wolverine.
Merita vazut de toti fanii super-eroilor cat si de uni iubitori de SF(cei care nu spun:filme cu supereroii nea sunt niste prostii)

MikkaelWolfganger pe 06 Martie 2013 15:25
Distractiv!
Nu prea retin eu filmele cu X-ulesti, dar asta la a 2-a vizionare si jumatate, mi s-a parut extrem de distractiv si relaxant.Nu numai ca efectele speciale sunt excelente,dar si jocul actoricesc este foarte bun.Jackman este facut pentru a fi Wolverine, Anna Paquin mi s-a parut excelenta in rolul Rogue, iar Jean-Luc Picard si Gandalf sunt nemaipomeniti.Scenariul are ceva lacune , dar tipul cu ochelari este super-awesome si imi aduce aminte de un bibic la fel de awesome din Star Trek.Unul dintre filmele cu supereroi care mi-au placut.
Totusi am ceva cu Storm(aka Halle Berry) care nu mi s-a parut deloc convingatoare.Sunt si cateva replici aiurea aruncate in film, iar actiunea are ceva sincope.7 si in general un film bun.

diciluma pe 17 Martie 2012 13:19
bla , bla , bla , efecte , efecte , efecte si atat. E normal ca un film SF sa aiba efecte speciale, Dar mai trebuie sa mai aiba si un altceva (nu stiu ce ) care sa ma faca sa-i dau o nota mare. Nu are .
Tin minte ca am vazut filmul acum vreo 7-8 ani la cinema cu o prietena si care a fost foarte extaziata de film si nu intelegea de ce nu sunt si eu la fel . Nu am putut sa ii explic , dar i-am propus sa mergem la un film bun peste cateva zile . Peste o saptamana am vazut Pianistul . Si bineinteles ca am intrebat-o : Ia zi ,mai e asa de extraordinar x-men ???? Nu a mai fost :-))))

Mihai2508 pe 10 Septembrie 2010 17:01
Un film foarte bun, mereu mi-am dorit un film dupa X-men, iar ceea ce a iesit este perfect.
nightmare28 pe 17 Ianuarie 2010 21:10
no com
pt anul 2000 filmul e reusti si merita vazut.Efectele sunt incredibile:X
cosmin742000 pe 23 Noiembrie 2015 23:02
Pana si cei de la Traznitii au ajuns sa faca misto de filmele cu super-eroi
alex_il_fenomeno pe 19 Iunie 2011 12:06
un film extraordinar ! este cu mult peste asteptarile pe care le aveam cand ma pregateam sa vad filmul ! mi-a intrecut orice frontiera ! este atat de alert , plin de actiune , de tensiuni si de multe ori ridica niste semne de intrebare , la care afli raspunsurile ulterior ! un film care chiar merita toata atentia !
Go 1 2