08:30
Câştigă România! (R)
09:30
ap
10:30
Toamna amintirilor (R)
11:45
Poate nu ştiai
11:50
100 de poveşti despre Marea Unire-5 minute de istorie cu prof. dr. Adrian Cioroianu-PREMIERA
12:00
Telejurnal TVR 2
12:40
Teleshopping
13:00
Cultura minorităţilor
13:30
Natură şi aventură (R)
14:00
Documentar 360° Geo - Compania ghizilor de la Chamonix
15:00
ap
15:30
Chef de vedete
16:30
ap
17:30
Toamna amintirilor
18:45
E vremea ta!
19:00
Telejurnal TVR 2
19:45
Sport
08:00
Cronica spiritului
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste,
10:00
Dialoguri între minte și inimă
11:30
Documentar
12:00
Ora de fotbal
12:05
O minte sănătoasă, într-un corp sănătos,
13:00
Tainele Înțelepciunii
14:00
Meditația Săptămânii
14:30
O minte sanatoasa, intr-un corp sanatos
15:30
Documentar
16:00
Astre și destin
17:00
Bursa de Sănătate
19:00
Cerasela Show
08:45
România Frumoasă
09:00
Agroturism
09:30
Casa curte și o gradină
10:00
Târguri și Expozitii
10:15
Dicționarul Vinului
10:22
Agropedia
10:30
Agenda cu evenimente
11:00
Portret de fermier
11:30
Tehnologii și Utilaje
11:45
Rețeta Zilei
12:00
Interviul Agro TV
13:00
Știri AGRO TV
13:30
Agricultura la raport
15:30
România Frumoasă
15:45
Tărguri și Expoziții
16:00
Agroturism
16:30
Agenda cu evenimente
17:00
Cântec românesc
17:30
ABC-ul consumatorului
17:45
Cum se fabrică?
18:00
România Frumoasă
18:30
Portret de fermier
19:00
Ingrediente
19:30
Ştiri AGRO TV
08:00
Fundamente seminar biblic
09:00
Casa zburătoare desene animate
09:30
Cufărul cu comori program pentru copii
10:00
Highlight documentar
10:30
Program pentru minorități etnice (maghiară) program strain
11:00
Cântărețul ambulant (r) film artistic
12:30
Călătoria (r) program religios strain
13:00
Decupaj din realitate (r) din actualitate
13:30
Concurs biblic (r) documentar
14:00
Căutând extraordinarul cu Jeni (r) emisiuni tineri
14:30
Killing Kryptonite (r) - seminar biblic
15:00
Casa zburătoare (r) desene animate
15:30
Cufărul cu comori (r) program pentru copii
16:00
Teleshopping teleshopping
16:30
Program pentru minorități etnice (maghiară) (r) program strain
17:00
Highlight (r) documentar
17:30
Dincolo de bariere marturie
18:00
Conferința „Bucuria parfumul miresei” program femei
19:00
Călătoriile lui Stevie documentar
19:30
Club 700 Magazin TV
20:00
Câştigă România!
21:00
ap
21:30
ap
23:30
12
00:30
Câştigă România! (R)
01:30
ap
01:55
ap
03:45
12
04:35
Zile cu stil (R)
05:00
ap
Destine ca-n filme (R)
05:55
Imnul României
06:00
Poate nu ştiai
06:15
Teleshopping
20:00
Orașul Tău
20:30
Ziua Z
22:00
Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
23:30
Documentar
00:00
Omul între cer și pământ
01:00
Realitatea Juridică
02:00
Tainele Înțelepciunii
03:00
Profesionisti in devenire
05:00
Dimensiuni Spirituale
06:55
Imnul Național
20:00
Agricultura la raport
22:00
România agricolă
23:00
Ştiri AGRO TV
23:30
Cântec românesc
06:00
Cântec Românesc
20:00
Alfa Omega în obiectiv Din culisele televiziunii
20:30
Viața așa cum e Magazin TV
21:00
Calea, Adevărul și Viața talk-show
23:00
Străinul Film serial
23:30
Muzică - Muzica
00:00
Rădăcini și reflecții din actualitate
00:30
Vieți în lumină Crestere spirituala
00:45
Întrebări esențiale Crestere spirituala
01:00
Conferința „Bucuria parfumul miresei” program femei
02:00
Calea, Adevărul și Viața talk-show
03:00
Perspective eterne program religios
04:00
Club 700 Magazin TV
04:30
Muzică - Muzica
05:00
Videotext - videotext
06:00
Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
jinglebells