07:00
Teleşcoala (R) - Franceză
07:30
România…în bucate (R)
08:00
Ferma (R)
08:50
Teleshopping
09:00
ap
Dr. Quinn (R)
10:00
Documentar 360° Geo (R) - Filipine-protectorii coralilor
11:00
Magazin Deutsche Welle - Fii în formă !
11:30
Prietenii de la radio
12:00
Telejurnal TVR 2
12:40
Teleshopping
13:00
Cultura minorităţilor
13:30
Ediţie limitată (R)
14:30
Documentar 360° Geo - Călugării budişti din Calmîchia
15:30
Teleșcoala - Clasa a VIII-a - Limba și literatura română
16:00
Teleşcoala - Germană
16:30
România…în bucate
17:00
In direct cu viaţa
18:00
Ora de ştiri
18:50
E vremea ta!
19:05
ap
08:00
Fresh Acces (R) - cu Anisa Săndulache, Beniamin și Iosif Graur
10:00
Alături de tine (R) - cu Alina Ilioi Mureșan
12:00
Andra's journey (R)
12:30
Știrea cea bună (R) - cu Cornel Dărvășan
14:00
BookMedia (R)
15:00
Andra's journey (R)
16:00
Fresh Acces - cu Anisa Săndulache, Beniamin și Iosif Graur
18:00
Alături de tine - cu Alina Ilioi Mureșan
07:00
Ştirile AGRO TV
08:00
Ce vor Plantele
09:00
Agricultura, o sansa pentru Romania
10:00
Teleshopping
10:30
Tehnologii si Utilaje
11:00
Agroproiecte de succes
11:30
Teleshopping
13:00
Știrile AGRO TV
14:00
Agricultura la Raport
16:00
Teleshopping
16:30
Agromagazin
17:00
Agricultura o sansa pentru Romania
18:00
Ce vor Plantele
19:00
Ştiri AGRO TV
07:30
Știrile RTN (R)
08:00
Lumină în întuneric (R)
08:30
Decupaj din realitate (R)
09:00
Cartea Cărților (clasic)
09:25
Devoțional pentru copii
09:30
Descoperiri din Biblie
10:00
Rădăcini și reflecții (R)
10:30
Lucruri noi (R)
11:00
Dragostea așteaptă (R)
12:30
Înflorește acum! (R)
13:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
13:30
S-a isprăvit (R)
14:00
Vieţi în lumină (R)
14:25
Mai aproape de Dumnezeu cu fiecare zi
14:30
Bucură-te de fiecare zi
15:00
O ușă deschisă pentru tine (R)
15:30
Martori oculari ai Bibliei: Țara Promisă (R)
16:00
Ziua se apropie (R)
16:30
Cartea Cărților (R)
17:00
Descoperiri din Biblie (R)
17:30
Vieţi în lumină
17:55
Mai aproape de Dumnezeu cu fiecare zi
18:00
Învățăturile lui Iosif Țon
18:30
Decupaj din realitate
19:00
Ospăţ cu mană
19:30
Mapamond Creştin
20:00
12
22:00
15
23:00
Povestea vinde
00:00
In direct cu viaţa (R)
01:00
Prietenii de la radio (R)
01:30
12
03:25
Ora de ştiri (R)
04:05
E vremea ta! (R)
04:17
Teleşcoala (R) - Germană
04:40
15
05:30
Documentar 360° Geo (R) - Călugării budişti din Calmîchia
06:25
Teleshopping
06:55
Imnul României
20:00
La zi
21:00
Știrea cea bună - cu Cornel Dărvășan
22:30
Prin tribunale ca prin viață (R)
23:30
E cu cântec (R)
00:30
Comorile înțelepciunii (R)
02:30
Dă sens vieții (R)
03:30
La zi (R)
04:30
Față în față (R)
05:30
Business la Superlativ (R)
06:30
Știrea cea bună (R)
20:00
Agricultura la raport
22:00
Ce vor Plantele
23:00
Știrile AGRO TV
00:00
Ştirile AGRO TV (R)
02:00
Ce vor Plantele (R)
03:00
Agricultura, o sansa pentru Romania (R)
04:00
Teleshopping
04:30
Tehnologii si Utilaje (R)
05:00
Agroproiecte de succes (R)
05:30
Teleshopping
06:00
Ştirile AGRO TV
20:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
21:00
Sfântul cu mască
22:30
Muzică
23:00
Calea Maestrului
23:30
Pasiune pură
00:00
Club 700
00:30
Vieţi în lumină
01:00
Învățăturile lui Iosif Țon
01:30
Decupaj din realitate
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
Mulțumim lui Dumnezeu pentru fotbal
03:30
Luptele fiecărui creștin
04:00
E supranatural!
04:30
Muzică
05:00
Vieţi în lumină (R)
05:30
Muzică
06:00
Pași în necunoscut
06:15
Un dar pentru tine
06:25
Mai aproape de Dumnezeu cu fiecare zi
06:30
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
jinglebells