07:00
Generaţia Fit
07:25
România în bucate (R)
07:50
Pescar hoinar (R)
08:15
Pofticioşi, la cratiţă!
08:45
Teleshopping
09:00
Ora de vara cu Bogdan si Kyrie (R)
10:00
Teleshopping
10:30
Magazin Deutsche Welle - Revoluţia tehnologică
11:00
Documentar 360° Geo - Orgile din Alsacia
12:00
Telejurnal TVR 2
12:40
Teleshopping
13:00
Cultura minorităţilor
13:30
Levintza prezintă
14:00
Gări de poveste (R)
15:00
Muzica timpului tău
15:30
ap
Puternici, impreuna
16:30
România în bucate
17:00
Terasa urbana
18:00
Ora de ştiri
18:50
E vremea ta!
19:05
ap
07:00
RESTART (R)
08:00
Matinal A7
10:00
Experti in sentimente (R)
11:00
MENS SANA (R)
12:00
BookMedia (R)
13:00
Andra's Journey
14:00
Știrea cea bună (R)
15:00
E cu cântec (R)
16:00
Spune-mi CUM! (R)
17:00
Zebra (R)
18:00
Experti in sentimente (R)
19:00
Vieți schimbate
07:30
Știrile AGRO TV
08:00
Ce vor Plantele
09:00
Agricultura, o sansa pentru Romania
10:00
Teleshopping
10:30
Portret de Fermier
11:00
Agroproiecte de Succes
11:30
Teleshopping
13:00
Știrile AGRO TV
14:00
Agricultura la Raport
16:00
Teleshopping
16:30
Tehnologii si Utilaje
17:00
Agomagazin
17:30
Portret de Fermier
18:00
Realitati Rurale
19:00
Meat Milk
07:30
Mapamond Creştin (R)
08:00
Măreț în ochii lui Dumnezeu
08:30
Ospăţ cu mană (R)
09:00
Cartea Cărților
09:25
Devoțional pentru copii
09:30
La drum, Frills!
10:00
Dovezi istorice ale învierii pe care chiar și scepticii le cred (R)
10:30
Secția de poliție (R)
11:00
Cutia (R)
12:30
Martori oculari ai Bibliei: Faptele Apostolilor (R)
13:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
13:30
Căutând extraordinarul cu Jeni
14:00
Vieţi în lumină (R)
14:25
Promisiuni pentru fiecare zi
14:30
Bucură-te de fiecare zi (R)
15:00
Filosofie, știință și dezbatere despre Dumnezeu
15:30
Dumnezeu știe! (R)
16:00
Dovezi istorice ale învierii pe care chiar și scepticii le cred
16:30
Cartea Cărților (R)
17:00
La drum, Frills! (R)
17:30
Dumnezeu vorbește
17:45
Vieţi în lumină
17:55
Promisiuni pentru fiecare zi
18:00
Billy Graham: mesaje biblice (R)
18:30
Perspective: Israel și Orientul Mijlociu
19:00
InTouch (cu Charles Stanley)
19:30
Știrile Alfa Omega
20:00
12
21:40
Drag de România mea! (R)
23:40
ap
00:30
15
02:05
Ora de ştiri (R)
02:50
E vremea ta! (R)
03:05
12
04:35
Documentar 360° Geo (R) - Orgile din Alsacia
05:30
@RTE & FAPTE (R)
05:55
Biografii necesare (R)
06:25
Muzica timpului tău (R)
06:55
Imnul României
20:00
E cu cântec
21:00
Din cărțile lumii
22:30
Cânt pentru suflet - best of
23:00
Cânt pentru suflet (R)
00:00
De vorbă cu Doctorul (R)
01:00
Comorile înțelepciunii (R)
03:00
Step by Step (R)
04:00
Dă sens vieții (R)
06:00
Intrebari incomode (R)
20:00
Agroproiecte de Succes
20:30
Femei care te dau pe brazda
21:00
Emisiune Folclor
00:00
Stirile Agro TV (R)
02:00
Ce vor Plantele (R)
03:00
Agricultura o sansa pentru Romania (R)
04:00
Teleshopping
04:30
Portret de Fermier (R)
05:00
Agroproiecte de Succes (R)
05:30
Teleshopping
06:00
Retrospectiva Stiri
20:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
21:00
John Wycliffe: luceafărul Reformei
22:30
Gaither pentru România
23:00
Rădăcini și reflecții
23:30
Urmărind trezirile spirituale (R)
00:00
Știrile Alfa Omega
00:30
Puterea rugăciunii
01:00
Rugul Aprins
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
Ekklesia în casa ta
04:00
Trezirea leoaicei
04:30
Muzică
05:00
Un cântec nou (R)
05:30
Muzică
06:00
Romani 9-11
06:15
Semnele vremurilor
06:25
Promisiuni pentru fiecare zi
06:30
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
jinglebells