07:00
Generaţia Fit
07:25
România în bucate (R)
07:50
Pescar hoinar
08:15
Pofticioşi, la cratiţă!
08:45
Teleshopping
09:00
Ora de vara cu Bogdan si Kyrie (R)
10:00
Teleshopping
10:30
Magazin Deutsche Welle - Azi despre mâine
11:00
Documentar 360° Geo - Nomazii din Kârgâzstan
12:00
Telejurnal TVR 2
12:40
Teleshopping
13:00
Cultura minorităţilor
13:30
Natură şi aventură (R)
14:00
Mic dejun cu un campion (R)
15:00
Muzica timpului tău
15:30
ap
Puternici, impreuna
16:30
România în bucate
17:00
Ora de vara cu Bogdan si Kyrie
18:00
Ora de ştiri
18:50
E vremea ta!
19:05
ap
07:00
Fresh Acces (R)
08:00
Matinal A7
10:00
Alături de tine (R)
12:00
La zi (R)
13:00
Substantial (R)
14:00
Știrea cea bună (R)
15:00
Neuro-psy
16:00
De vorbă cu Doctorul
17:00
Fresh Acces
18:00
Alături de tine - cu Alina Ilioi Mureșan
19:00
Substantial
07:00
Retrospectiva Stiri
08:00
Ce vor plantele
09:00
AgroMagazin
09:30
Agroproiect de succes
10:00
Teleshopping
10:30
Tehnologii si Utilaje
11:00
Femei care te dau pe brazda
11:30
Teleshopping
13:00
Retrospectiva Stiri
14:00
Agricultura la Raport
16:00
Teleshopping
16:30
Portret de Fermier
17:00
Agricultura o sansa pentru Romania
18:00
Ce vor Plantele
19:00
Știrile AGRO TV
07:30
Mapamond Creştin (R)
08:00
Trezirea leoaicei (R)
08:30
Calea Maestrului (R)
09:00
Cartea Cărților
09:25
Devoțional pentru copii
09:30
Bazele științei
10:00
Să vorbim în engleză
10:30
Ekklesia în casa ta
11:30
Perspective eterne (R)
12:30
Mari isprăvi (R)
13:00
Jerusalem Dateline (R)
13:30
Ospăţ cu mană (R)
14:00
Un cântec nou
14:25
Promisiuni pentru fiecare zi
14:30
Bucură-te de fiecare zi (R)
15:00
Față în față
16:00
Știrile Alfa Omega (R)
16:30
Cartea Cărților (R)
17:00
Bazele științei (R)
17:30
Vieţi în lumină
17:55
Promisiuni pentru fiecare zi
18:00
Ziua se apropie
18:30
Decupaj din realitate (R)
19:00
Trezirea leoaicei (R)
19:30
Alfa Omega în obiectiv (R)
20:00
Reţeaua de idoli
21:00
Duelul pianelor
23:00
ap
00:00
Ora de vara cu Bogdan si Kyrie (R)
01:00
ap
02:45
Ora de ştiri (R)
03:30
E vremea ta! (R)
03:45
ap
Puternici, impreuna (R)
04:35
Duelul pianelor (R)
06:40
Teleshopping
06:55
Imnul României
20:00
La zi
21:00
Experti in sentimente
23:00
Spune-mi CUM! (R)
00:00
De vorbă cu Doctorul (R)
01:00
Experti in sentimente (R)
02:00
Matinal A7 (R)
04:00
La zi
05:00
Substantial (R)
06:00
Oameni și păreri (R)
20:00
Agricultura la Raport
22:00
Ce vor Plantele
23:00
Știrile AGRO TV
00:00
Ştirile AGRO TV (R)
01:00
Retrospectiva Stiri (R)
02:00
Ce vor Plantele (R)
03:00
AgroMagazin (R)
03:30
Agroproiect de succes (R)
04:00
Teleshopping
04:30
Tehnologii si Utilaje (R)
05:00
Femei care te dau pe brazda (R)
05:30
Teleshopping
06:00
Ştirile AGRO TV
20:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
21:00
Avocatul
21:30
Mărturii la o cafea
22:30
Muzică
23:00
Club 700 (R)
23:30
O identitate nouă: Evanghelia după Matei
00:00
Alfa Omega în obiectiv
00:30
Vieţi în lumină
01:00
Cuvântul Vieții
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
Față în față
04:00
InTouch (cu Charles Stanley)
04:30
Muzică
05:00
Vieţi în lumină (R)
05:30
Muzică
06:00
Pași în necunoscut
06:15
Un dar pentru tine
06:25
Promisiuni pentru fiecare zi
06:30
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
jinglebells