07:00
Generaţia Fit
07:25
România în bucate (R)
07:50
Pescar hoinar
08:15
Pofticioşi, la cratiţă!
08:45
Teleshopping
09:00
Ora de vara cu Bogdan si Kyrie (R)
10:00
Teleshopping
10:30
Magazin Deutsche Welle - Euromaxx
11:00
Documentar 360° Geo - Filipine – protectorii coralilor
12:00
Telejurnal TVR 2
12:40
Teleshopping
13:00
Cultura minorităţilor
13:30
Cum vă merge? (R)
14:00
D'ale lu' Mitică (R)
15:00
Muzica timpului tău
15:30
ap
Puternici, impreuna
16:30
România în bucate
17:00
Ora de vara cu Bogdan si Kyrie
18:00
Ora de ştiri
18:50
E vremea ta!
19:05
ap
07:00
Fresh Acces (R)
08:00
Matinal A7
10:00
Alături de tine (R)
12:00
La zi (R)
13:00
Substantial (R)
14:00
Știrea cea bună (R)
15:00
Experti in sentimente (R)
16:00
De vorbă cu Doctorul
17:00
Fresh Acces
18:00
Alături de tine - cu Alina Ilioi Mureșan
19:00
Substantial
07:30
Știrile AGRO TV
08:00
Ce vor Plantele
09:00
Agricultura, o sansa pentru Romania
10:00
Teleshopping
10:30
Portret de fermier
11:00
AgroMagazin
11:30
Teleshopping
13:00
Știrile AGRO TV
14:00
Agricultura la Raport
16:00
Teleshopping
16:30
Tehnologii si Utilaje
17:00
Agricultura o sansa pentru Romania
18:00
Ce vor Plantele
19:00
Știrile AGRO TV
07:30
Ziua se apropie (R)
08:00
Cuvântul Vieții
09:00
Cartea Cărților
09:25
Devoțional pentru copii
09:30
Jovis Bon Hovis și echipa
10:00
Mărturia Juliei Miller
10:30
Misiunea John Militaru (R)
11:00
Urmează-ți vocația! (R)
12:00
Disculpat (R)
12:30
E supranatural! (R)
13:00
Ziua se apropie (R)
13:30
Perspective: Israel și Orientul Mijlociu (R)
14:00
Vieţi în lumină (R)
14:25
Promisiuni pentru fiecare zi
14:30
Bucură-te de fiecare zi
15:00
Misiunea John Militaru
15:30
Dezvoltarea unei afaceri de succes
16:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
16:30
Cartea Cărților (R)
17:00
Jovis Bon Hovis și echipa (R)
17:30
Între sacru și secular
17:55
Promisiuni pentru fiecare zi
18:00
Cireșarii
19:00
Love Israel
19:30
Știrile RTN
20:00
ap
Destine ca-n filme
21:00
Duelul pianelor
23:00
ap
23:50
Ora de vara cu Bogdan si Kyrie (R)
00:50
Gala Premiilor Marii Loji Nationale din Romania (R)
03:25
Ora de ştiri (R)
04:10
ap
Puternici, impreuna (R)
04:55
Duelul pianelor (R)
06:40
Teleshopping
06:55
Imnul României
20:00
La zi
21:00
Substantial
22:00
Știrea cea bună
23:00
Ce bine că ești! (R)
00:00
De vorbă cu Doctorul (R)
01:00
Știrea cea bună (R)
02:00
Matinal A7 (R)
04:00
La zi (R)
05:00
Substantial (R)
06:00
Experti in sentimente (R)
20:00
Agricultura la Raport
22:00
Ce vor Plantele
23:00
Știrile AGRO TV
00:00
Știrile AGRO TV (R)
02:00
Ce vor plantele (R)
03:00
Agricultura, o sansa pentru Romania (R)
04:00
Teleshopping
04:30
Portret de Fermier (R)
05:00
AgroMagazin (R)
05:30
Teleshopping
06:00
Ştirile AGRO TV (R)
20:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
21:00
Clancy
22:30
Muzică
23:00
Înflorește acum!
23:30
Pasiune pură
00:00
Știrile RTN
00:30
Între sacru și secular
01:00
Cuvântul Vieții
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
Calea Maestrului
03:30
Mari isprăvi
04:00
Trezirea leoaicei
04:30
Muzică
05:00
Între sacru și secular (R)
05:30
Muzică
06:00
Adevărul despre adevăr
06:15
Un dar pentru tine
06:25
Promisiuni pentru fiecare zi
06:30
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
jinglebells