• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:00
    ap
    La bine și la rău
    1997, SUA, Comedie
    12:15
    Ce spun românii (R)
    13:15
    ap
    Rocky III
    1982, SUA, Dramă
    15:15
    ap
    Eu şi Prinţul 3: Luna de miere
    2008, SUA, Comedie, Romantic, Dragoste
    17:00
    ap
    Fără o vâslă
    2004, SUA, Comedie
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:00
    12
    Las fierbinți
    2012, Romania, Comedie
    21:45
    12
    Lumea nu e de ajuns
    1999, SUA, Acţiune
    00:00
    12
    Las fierbinți (R)
    2012, Romania, Comedie
    01:30
    ap
    Rocky III (R)
    1982, SUA, Dramă
    03:30
    ap
    La bine și la rău (R)
    1997, SUA, Comedie
    06:00
    ap
    Lecţii de viaţă (R)
  • 07:00
    Observator
    10:00
    ap
    Fructul oprit (R)
    2018, Romania, Dramă
    13:00
    Observator
    13:30
    Zaza Sing
    16:00
    ap
    Chefi la cuțite (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Zootropolis
    2016, SUA, Acţiune, Animaţie, Aventuri
    22:00
    ap
    101 Dalmatieni
    1996, SUA, Comedie
    00:00
    12
    Spitalul de nebuni
    2010, SUA, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    02:00
    ap
    Ultimul trib: Madagascar (R)
    04:15
    12
    Spitalul de nebuni (R)
    2010, SUA, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Oameni ca noi
    07:30
    Istorii ascunse (R)
    08:00
    Prietenii incredibile
    08:50
    Vorbeşte corect! (R)
    09:00
    Şah-mat
    09:30
    M.A.I. aproape de tine
    10:00
    Vreau să fiu sănătos
    11:00
    Levintza prezintă
    11:30
    Constructorii de visuri
    12:00
    Unirile romanilor (R)
    13:00
    Faţa nevăzută a lumii
    13:50
    Istoria cu Virgil
    14:00
    Telejurnal
    14:30
    Ora regelui
    15:30
    Vedeta populară
    16:30
    Vedeta populară
    17:30
    Replay
    19:00
    Teleenciclopedia
    20:00
    Telejurnal
    21:00
    ap
    Habemus Papam: o istorie a puterii
    21:50
    Istoria cu Virgil (R)
    22:00
    12
    Curiosity
    2011, SUA, Documentar
    22:55
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
    23:55
    #Creativ
    00:30
    12
    Unde sunt banii?
    01:30
    Prietenii incredibile (R)
    02:15
    Dosar România (R)
    03:10
    Telejurnal
    03:50
    ap
    Habemus Papam: o istorie a puterii (R)
    04:35
    12
    Curiosity (R)
    2011, SUA, Documentar
    05:25
    Imnul României
    05:30
    Teleshopping
    06:25
    Moment Art
    06:30
    Teleenciclopedia (R)
  • 07:20
    Flash monden (R)
    08:20
    ap
    Elisa (R)
    2003, Italia, Dramă, Romantic, Dragoste
    09:30
    Teleshopping
    10:30
    Secrete de stil
    11:00
    ap
    Camera de râs (R)
    11:30
    ap
    Cu lumea-n cap
    12:00
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Nuntă în Basarabia
    2010, Romania, Moldova, Luxemburg, Comedie, Dramă, Dragoste
    15:30
    Chef Dezbrăcatu’
    16:00
    ap
    Liceenii (R)
    1987, Romania, Aventuri, Comedie, Romantic, Dragoste
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Flash monden
    20:00
    ap
    Arta shaolin
    1978, Hong Kong, Taiwan, Acţiune, Dramă
    22:30
    ap
    Enigma
    2001, SUA, Thriller
    01:00
    ap
    Arta shaolin (R)
    1978, Hong Kong, Taiwan, Acţiune, Dramă
    03:00
    Enigma (R)
    2001, SUA, Thriller
    05:00
    Focus (R)
    05:50
    Flash monden (R)
    06:00
    ap
    Cu lumea-n cap (R)
    06:50
    Teleshopping
  • 07:30
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Pastila de râs
    09:00
    ap
    Teo Show (R)
    11:00
    ap
    Sport, dietă şi o vedetă
    11:30
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    ROventura
    14:00
    ap
    Asta-i România! (R)
    15:30
    ap
    Puterea dragostei
    19:00
    ap
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Exatlon
    23:00
    ap
    Bravo, ai stil!
    01:00
    ap
    Știrile Kanal D (R)
    02:15
    ap
    Puterea dragostei (R)
    05:15
    ap
    Pastila de râs (R)
    06:00
    Teleshopping
    06:30
    ap
    Pastila de râs
    06:45
    ap
    Știrile Kanal D (R)
  • 07:15
    ap
    Suflete tradate (R)
    2010, India, Familie
    08:15
    ap
    Vouă
    08:45
    Teleshopping
    09:00
    Din viața romilor
    10:00
    ap
    Specialişti în sănătate
    10:30
    ap
    Casanova, identitate feminină
    2009, Romania, Dramă
    12:40
    Teleshopping
    13:15
    Tradiţii de la bunica
    14:15
    ap
    Mutantul
    2016, Germania, Dramă
    14:45
    ap
    Lecția finală (R)
    1997, Spania, Horror, Thriller
    16:45
    ap
    Barbă Neagră (R)
    2006, SUA, Aventuri, Dramă
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    Suflete tradate
    2010, India, Familie
    20:00
    Iubire interzisă
    22:00
    12
    Fosta mea iubire
    23:45
    Poama acră
    01:45
    Albumul Naţional (R)
    04:45
    ap
    Vouă (R)
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Doamna de porţelan (R)
    2013, Coreea de Sud, Dramă
  • 08:00
    Știrile B1
    08:30
    Ritmul sănătăţii
    09:00
    Știrile B1
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Știrile B1
    10:30
    Ritmul sănătăţii
    11:00
    Talk B1
    11:30
    Belle lifestyle
    12:00
    Știrile B1
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Talk B1
    13:45
    Teleshopping
    14:00
    Talk B1
    14:45
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    360°
    17:45
    Teleshopping
    18:00
    Știrile B1
    19:00
    ap
    Condamnaţii
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    360°
    23:00
    Știrile B1
    00:00
    Știrile B1 (R)
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Știrile B1 (R)
    03:30
    Știrile B1 (R)
    04:20
    Știrile B1
    04:50
    Condamnaţii (R)
    05:10
    Știrile B1 (R)
    05:30
    Știrile B1
    06:00
    360° (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    China, gust şi savoare
    08:00
    China, gust şi savoare
    09:00
    Noile aventuri ale fiicei oceanului
    2000, Australia, Animaţie
    10:00
    Mic dejun cu un campion
    11:00
    D'ale lu' Mitică (R)
    12:00
    Euromaxx
    12:30
    Gala Umorului (R)
    13:30
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    14:30
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    15:30
    Cap compas
    16:00
    Memorialul Durerii
    17:00
    Zile cu stil
    17:30
    MotorVlog
    18:00
    ap
    Primăverii (R)
    2018, Romania
    18:45
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:45
    Sport
    20:10
    12
    Detectivul Dee și misterul flăcării fantomă
    2010, China, Hong Kong, Acţiune, Aventuri, Dramă, Fantastic, Mister
    22:20
    12
    Onoare şi respect
    2006, Italia, Dramă
    00:05
    Zile cu stil (R)
    00:35
    MotorVlog (R)
    01:10
    12
    Detectivul Dee și misterul flăcării fantomă (R)
    2010, China, Hong Kong, Acţiune, Aventuri, Dramă, Fantastic, Mister
    03:15
    12
    Onoare şi respect (R)
    2006, Italia, Dramă
    04:50
    Noile aventuri ale fiicei oceanului (R)
    2000, Australia, Animaţie
    05:45
    100 de poveşti despre Marea Unire - 5 minute de istorie cu prof. dr. Adrian Cioroianu
    05:55
    Imnul României
    06:00
    MotorVlog (R)
    06:30
    Teleshopping
  • 07:00
    Bursa de Sănătate
    08:00
    Orașul Tău
    09:00
    Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Te Iubește Adrian
    11:00
    Realitatea Juridică
    12:00
    Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
    12:30
    Teoria Conspirației
    14:30
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    16:00
    Univers Enciclopedic,
    17:00
    Profesioniști în Devenire
    19:00
    Dialoguri între Minte și Inimă
    20:30
    Misterele Universului
    22:00
    Orașul Tău
    22:30
    Puterile Secrete
    00:30
    Documentar,
    01:00
    Lifestyle cu Anamaria
    02:00
    Te Iubește Adrian
    04:00
    O Minte Sănătoasă într-un Corp Sănătos
    05:00
    Zodiacul Chinezesc
    06:00
    Între Spațiu și Timp
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Ingrediente
    08:30
    Film documentar Agro
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    În gura lumii
    10:30
    Ingrediente
    11:00
    Mereu în formă
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    13:30
    Tărguri și Expozitii
    14:00
    Ingrediente
    14:30
    Portret de fermier
    15:00
    Rețeta Zilei
    15:15
    Cum se fabrică?
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tehnologii și utilaje
    16:00
    Tehnologii și utilaje
    16:30
    Tradiții și meșteșuguri
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    Agenda cu evenimente
    18:00
    România Agricolă
    19:00
    Performanță și Agricultură
    20:00
    Agroproiect Succes
    20:30
    Interviul Agro Tv
    21:30
    Ingrediente
    22:00
    Portret de fermier
    22:30
    Tradiții si meșteșuguri
    23:00
    Cântec românesc
    23:30
    În gura lumii
    23:45
    Film documentar Agro
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
    08:00
    Trăiește-ți viața! seminar biblic
    08:30
    Adevăr și libertate seminar biblic
    09:00
    Cartea Cărților desene animate
    09:30
    Jovis Bon Hovis și echipa program pentru copii
    10:00
    Aleea cristale program pentru copii
    10:30
    Alfa Omega în obiectiv (r) Din culisele televiziunii
    11:00
    John Wesley (r) documentar
    12:30
    Rădăcini și reflecții (r) program religios strain
    13:00
    Cuvânt din Ierusalim (r) din actualitate
    13:30
    Ospăț cu mană program religios strain
    14:00
    Producție proprie - Crestere spirituala
    14:30
    InTouch (r) program religios strain
    15:00
    Conferință „Rugăciune pentru Israel” program religios
    16:00
    Joshua și Caleb raportează! (r) documentar
    16:30
    Cartea Cărților (r) desene animate
    17:00
    Jovis Bon Hovis și echipa (r) program pentru copii
    17:30
    Puterea rugăciunii program religios
    18:00
    Conferință „Pasiune pentru Cristos” - - program religios
    19:00
    Mari isprăvi program religios strain
    19:30
    Jerusalem Dateline stiri
    20:00
    Realități și perspective talk-show
    21:00
    Magna Carta descifrată documentar
    22:30
    În prezența lui Isus program muzical
    23:00
    Club 700 (r) Magazin TV
    23:30
    Pasiune pură Program despre problemele sexualitatii
    00:00
    Jerusalem Dateline stiri
    00:30
    Inima închinării program muzical
    01:00
    Conferință „Rugăciune pentru Israel” program religios
    02:00
    Realități și perspective talk-show
    03:00
    Lumină în întuneric - program religios
    03:30
    Lumină în întuneric - program religios
    04:00
    Ospăț cu mană program religios strain
    04:30
    Muzică - Muzica
    05:00
    Jerusalem Dateline (r) din actualitate
    05:30
    Puterea rugăciunii (r) program religios
    06:00
    Muzică - Muzica
    06:30
    Minuni obișnuite Crestere spirituala
    06:45
    Întrebări esențiale Crestere spirituala
  • 07:00
    Observator
    10:00
    ap
    Fructul oprit (R)
    2018, Romania, Dramă
    13:00
    Observator
    13:30
    Zaza Sing
    16:00
    ap
    Chefi la cuțite (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Zootropolis
    2016, SUA, Acţiune, Animaţie, Aventuri
    22:00
    ap
    101 Dalmatieni
    1996, SUA, Comedie
    00:00
    12
    Spitalul de nebuni
    2010, SUA, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    02:00
    ap
    Ultimul trib: Madagascar (R)
    04:15
    12
    Spitalul de nebuni (R)
    2010, SUA, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    06:00
    Observator
jinglebells