• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:00
    Doctor de bine
    10:30
    Arena bucătarilor
    11:00
    ap
    Detectiv fără voie
    1999, SUA, Germania, Acţiune, Comedie, Crimă, Thriller
    13:00
    Apropo Tv
    14:00
    Visuri la cheie (R)
    16:00
    Căsătoriți pe nevăzute (R)
    18:00
    România, te iubesc!
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:00
    12
    Mecanicul 2
    2016, Franta, SUA, Acţiune, Crimă, Thriller
    22:00
    12
    Sahara
    2005, SUA, Acţiune, Aventuri
    00:30
    Apropo Tv (R)
    01:30
    12
    Las fierbinți (R)
    2012, Romania, Comedie
    02:30
    Femeia alege (R)
    03:30
    ap
    Flicka 3 (R)
    2012, SUA, Familie
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 09:00
    Casa Zurli
    10:00
    Neatza de weekend
    13:00
    Observator
    13:30
    Cooking Show: Hello Chef
    14:30
    ap
    Cum să dai afară din casă un burlac de 30 de ani
    2006, SUA, Comedie, Romantic, Dragoste
    16:30
    ap
    Indiana Jones și regatul craniului de cristal
    2008, SUA, Acţiune, Aventuri, Fantastic, Thriller
    19:00
    Observator
    20:00
    Asia Express – Drumul Împăraților
    23:30
    iUmor (R)
    02:30
    mai mult iUmor (R)
    03:00
    Observator (R)
    04:00
    Cum să dai afară din casă un burlac de 30 de ani (R)
    2006, SUA, Comedie, Romantic, Dragoste
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Universul credinţei
    08:00
    Universul credinţei
    09:00
    M.A.I. aproape de tine
    09:30
    Pro patria
    10:00
    În grădina Danei
    10:35
    Viaţa satului
    11:50
    Minutul de agricultură
    12:00
    Viaţa satului
    13:00
    Tezaur folcloric
    14:00
    Telejurnal
    14:30
    ap
    Politică şi delicateţuri
    15:30
    Handbal masculin, Liga Zimbrilor: Steaua Bucuresti - Poli Timisoara
    17:10
    Exclusiv în România
    17:55
    Momentart
    18:00
    Dosar România
    19:00
    Omul şi timpul
    19:35
    Zi de zi
    19:39
    Sport
    19:55
    Meteo
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Loteria de vaccinare
    21:10
    Concert Maria Ciobanu
    23:00
    Garantat 100%
    23:55
    Replay
    00:55
    ap
    P.C.R - Secerătorul ciocan al minciunii (R)
    01:55
    Cooltura (R)
    02:20
    Lumea azi (R)
    02:45
    Sport (R)
    03:05
    Telejurnal (R)
    03:50
    Universul credinţei (R)
    04:40
    Universul credinţei (R)
    05:30
    În grădina Danei (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Vreau să fiu sănătos (R)
  • 07:10
    Et si... vous me disiez toute la vérité
    07:24
    Météo
    07:29
    Wari
    07:56
    Sur le front
    08:49
    L'invité
    09:00
    Le journal de radio-canada
    09:27
    Tv5monde le journal
    09:39
    Maghreb-orient express
    10:05
    Hey ! les p'tits loups, les gestes a retenir !
    10:17
    Ariol
    10:29
    Yétili
    10:37
    Bienvenue chez les ronks !
    10:48
    Bienvenue chez les ronks !
    11:00
    Rocky & lily : c'est dans la boîte !
    11:13
    Rocky & lily : c'est dans la boîte !
    11:26
    Rocky & lily : c'est dans la boîte !
    11:39
    Rocky & lily : c'est dans la boîte !
    11:52
    Handico
    11:55
    Handico
    12:00
    Tv5monde le journal
    12:14
    Météo
    12:17
    Le grand jt des territoires
    12:44
    Top 14 rugby le mag
    13:10
    Riding zone
    13:36
    Magazine
    14:02
    Suisse en scène
    14:30
    Le journal de la rtbf
    15:00
    Vivement dimanche
    15:46
    épicerie fine, terroirs gourmands
    16:13
    Gens d'hiver
    17:01
    Version française
    17:27
    Magazine
    18:05
    400 millions de critiques
    19:00
    64' le monde en français - 1re partie
    19:27
    Météo
    19:30
    L'invité
    19:40
    Les maîtres des saveurs du pays basque
    20:34
    Sur le front
    21:30
    Le journal de france 2
    21:56
    Météo
    22:02
    Step Up to the Plate
    2012, Franta, Documentar, Familie
    23:30
    Le journal de la rts
    23:56
    Météo
    23:58
    TGV
    1998, Franta, Senegal, Comedie
    01:21
    Tv5monde le journal afrique
    01:47
    Météo
    01:50
    Vulnérables
    2019, Franta, Dramă
    03:23
    Celui qui danse
    05:00
    C'est la vie
    05:22
    Internationales
    06:20
    Le dessous des cartes
    06:32
    Objectif monde l'hebdo
    06:58
    Le 6h00 info
  • 07:00
    Flash monden (R)
    07:30
    Teleshopping
    09:00
    Focus la prima oră
    11:00
    Insider politic
    12:00
    Ora de Profit.ro
    13:00
    ap
    Secretele presedintelui (R)
    14:00
    Poezie și delicatețuri
    16:00
    ap
    Cronica cârcotaşilor (R)
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Flash monden
    20:00
    ap
    Schimb de mame
    22:00
    Poezie și delicatețuri (R)
    00:00
    18
    Blade II (R)
    2002, SUA, Acţiune, Aventuri, SF
    02:30
    ap
    Privește înainte cu mânie
    1993, Romania, Dramă
    04:30
    Focus (R)
    06:00
    Insider politic (R)
  • 07:30
    ap
    Sport, dietă şi o vedetă (R)
    08:00
    Teleshopping
    08:30
    ap
    Teo Show (R)
    10:00
    ap
    ROventura (R)
    11:00
    ap
    Apel la consilier
    11:30
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    În căutarea adevărului (R)
    14:30
    ap
    Asta-i România!
    16:00
    ap
    Puterea dragostei
    18:00
    ap
    Știrile Kanal D
    19:00
    ap
    Puterea dragostei
    20:00
    ap
    Roata norocului
    22:00
    ap
    40 de intrebari cu Denise Rifai
    00:00
    ap
    Știrile Kanal D (R)
    01:00
    ap
    Puterea dragostei (R)
    04:00
    ap
    Asta-i România! (R)
    05:30
    ap
    În căutarea adevărului (R)
    06:45
    ap
    Știrile Kanal D (R)
  • 08:30
    Teleshopping
    09:00
    Tradiţii de la bunica
    10:00
    12
    Vlad Țepeș
    1979, Romania, Dramă, Istoric
    13:00
    Start Show
    16:00
    Stan si Bran - momente de exceptie
    16:30
    Dez-ordine (R)
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    Destine rătăcite
    2011, India, Dramă
    20:00
    ap
    Sângele apă nu se face
    2008, India, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    23:15
    12
    Vlad Țepeș (R)
    1979, Romania, Dramă, Istoric
    01:30
    Start Show (R)
    02:15
    Albumul Naţional
    04:15
    ap
    Vouă
    04:30
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    Albumul Naţional
  • 07:45
    Teleshopping
    08:00
    Știrile B1
    09:00
    Știrile B1
    09:30
    Schimbă-ți viața, informează-te
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Știrile B1
    11:00
    Talk B1
    11:30
    Hai cu noi
    12:00
    Știrile B1
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    360 Medical
    13:45
    Teleshopping
    14:00
    Talk B1
    14:45
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Afaceri de miliarde
    17:00
    Știrile B1
    17:45
    Teleshopping
    18:00
    Selectiv
    19:00
    Talk B1
    21:00
    Dosar de politician
    23:00
    Știrile B1
    00:00
    Afaceri de miliarde (R)
    02:10
    Știrile B1 (R)
    03:00
    Talk B1 (R)
    04:40
    Știrile B1 (R)
    05:10
    Știrile B1 (R)
    06:00
    Special B1 (R)
  • 07:00
    Teleshopping
    07:30
    România…în bucate (R)
    08:00
    Repere sacre
    09:00
    Ferma
    10:00
    Pescar hoinar
    10:30
    Natură şi aventură
    11:00
    Handbal masculin, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda – CSM Bucuresti
    12:30
    Sănătate cu de toate
    13:10
    ap
    Marele singuratic
    1976, Romania, Dramă
    15:00
    Drag de Romania mea!
    16:00
    Drag de Romania mea!
    17:00
    D'ale lu' Mitică
    18:00
    Ora de ştiri
    18:50
    E vremea ta!
    19:10
    ap
    Glasul inimii
    2014, SUA, Dramă
    20:10
    ap
    Codin
    1963, Franta
    22:10
    12
    Singurătate în doi
    2006, SUA, Dramă
    00:10
    MotorVlog (R)
    00:45
    ap
    Marele singuratic (R)
    1976, Romania, Dramă
    02:25
    Ora de ştiri (R)
    03:05
    E vremea ta! (R)
    03:25
    România…în bucate (R)
    03:50
    România…în bucate (R)
    04:15
    Descălecaţi în Carpaţi (R)
    04:40
    Generaţia Fit (R)
    05:15
    Ferma (R)
    06:10
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:00
    Step by Step (R)
    08:00
    Fresh Acces (R)
    10:00
    MENS SANA
    11:00
    Andra's journey (R)
    11:30
    Alături de tine (R)
    13:30
    Step by Step
    14:30
    Față în față (R)
    15:30
    Știrea cea bună (R)
    17:00
    BookMedia
    18:00
    Oameni și păreri
    19:00
    Ce bine că ești!
    20:00
    Spune-mi CUM!
    21:00
    Prin tribunale ca prin viață
    22:00
    Față în față (R)
    23:00
    La zi (R)
    00:00
    Comorile înțelepciunii (R)
    02:00
    Book Media (R)
    03:00
    Alături de tine (R)
    05:00
    Oameni și păreri (R)
    06:00
    Prin tribunale ca prin viață (R)
  • 07:00
    Teleshopping
    08:00
    Duminica la tara
    11:00
    Portret de Fermier
    11:30
    Tehnologii si Utilaje
    12:00
    Agroproiecte de Succes
    12:30
    Din lumea Satului
    14:00
    Teleshopping
    14:30
    Pe la noi Duminica
    17:30
    Teleshopping
    18:00
    Romania Agricola
    19:00
    Realitati Rurale
    20:00
    Tehnologii si Utilaje
    20:30
    Agromagazin
    21:00
    Meat Milk
    22:00
    Din lumea satului
    23:00
    Portret de Fermier
    00:00
    Stirile Agro TV (R)
    01:00
    Teleshopping
    02:00
    Duminica la tara (R)
    05:00
    Portret de Fermier (R)
    05:30
    Tehnologii si Utilaje (R)
    06:00
    Stirile Agro TV (R)
  • 07:30
    Jerusalem Dateline (R)
    08:00
    Cristale de har și adevăr
    08:30
    InTouch (R)
    09:00
    Cartea Cărților
    09:30
    Omida Carlos (R)
    10:00
    Kidz România (R)
    10:30
    Momente de credință (R)
    11:00
    O ușă deschisă pentru tine
    11:30
    Conferința "Rugăciunea și lupta spirituală" (R)
    12:30
    Biserica Punctul Zero
    13:00
    Perspective eterne
    14:00
    Puterea rugăciunii (R)
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi (R)
    15:00
    Rugul Aprins
    16:00
    Jerusalem Dateline (R)
    16:30
    Cartea Cărților (R)
    17:00
    Omida Carlos (R)
    17:30
    Gaither și prietenii (r) (R)
    18:00
    Muzică
    18:30
    Bucuria de a cânta
    19:00
    Să descoperim pas cu pas creația (R)
    19:30
    Mapamond Creştin (R)
    20:00
    Realităţi şi perspective (R)
    21:00
    Magna Carta descifrată
    22:00
    O viață diferită (R)
    22:30
    În prezența lui Isus (r)
    23:00
    E supranatural!
    23:30
    Binecuvântare, blestem sau coincidență? (R)
    00:00
    Știrile Alfa Omega
    00:30
    Verdictul științei: Creație!
    01:00
    Conferința "Rugăciunea și lupta spirituală"
    02:00
    Realităţi şi perspective
    03:00
    Love Israel
    03:30
    Dumnezeu știe!
    04:00
    Club 700
    04:30
    Muzică
    05:00
    Verdictul științei: Creație! (R)
    05:30
    Muzică
    06:00
    Minuni obișnuite
    06:15
    Întrebări esenţiale
    06:30
    Realităţi şi perspective (R)
jinglebells