• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:00
    Ce se întâmplă doctore ?
    10:30
    Arena bucătarilor
    11:00
    ap
    Cartea vieții
    2014, SUA, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Romantic, Dragoste
    13:00
    ap
    Apropo Tv
    14:00
    ap
    Gospodar fără pereche (R)
    16:00
    Visuri la cheie (R)
    18:00
    România, te iubesc!
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:00
    Ninja Warrior
    22:15
    15
    Lichidaţi-i!
    2007, SUA, Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller
    00:00
    ap
    Apropo Tv (R)
    01:00
    ap
    Cartea vieții (R)
    2014, SUA, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Romantic, Dragoste
    02:45
    15
    Lichidaţi-i! (R)
    2007, SUA, Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller
    04:15
    România, te iubesc! (R)
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 07:00
    Observator
    10:00
    ap
    Te cunosc de undeva (R)
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    K-9: Câinele detectiv
    2002, SUA, Acţiune
    16:00
    X Factor (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    12
    Insula iubirii
    23:15
    ap
    Doar tu si eu. Al treilea e in plus
    2006, SUA, Comedie, Romantic, Dragoste
    02:00
    ap
    K-9: Câinele detectiv (R)
    2002, SUA, Acţiune
    04:00
    ap
    Doar tu si eu. Al treilea e in plus (R)
    2006, SUA, Comedie, Romantic, Dragoste
    06:00
    Observator
  • 07:30
    Universul credinţei
    08:25
    Catedrala mea
    08:30
    Universul credinţei
    09:30
    Pro patria
    10:00
    În grădina Danei
    10:35
    Viaţa satului
    11:50
    Minutul de agricultură
    12:00
    Viaţa satului
    13:00
    Tezaur folcloric
    14:00
    Telejurnal
    14:30
    Ultima ediţie
    15:30
    ap
    Politică şi delicateţuri
    16:30
    Cerbul de Aur 2018
    17:40
    Istoria cu Virgil
    17:55
    Live sală
    18:00
    Handbal masculin, Preliminariile Campionatului European: România - Franţa
    19:40
    Live sală
    19:50
    Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
    20:00
    Telejurnal
    21:00
    Vedeta populară
    22:00
    Vedeta populară
    23:00
    Ora de sport
    00:00
    Garantat 100%
    01:00
    ap
    Politică şi delicateţuri (R)
    02:00
    Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti (R)
    02:05
    În grădina Danei (R)
    02:30
    Viaţa satului
    03:45
    Viaţa satului
    04:35
    Universul credinţei (R)
    05:25
    Universul credinţei (R)
    06:15
    Imnul României
    06:20
    Vorbeşte corect! (R)
    06:25
    Lumea azi (R)
  • 07:20
    Cetatea Poenari
    07:45
    Happy News
    08:45
    ap
    Casa: construcţie şi design
    09:20
    Teleshopping
    10:30
    Chef Dezbrăcatu’ (R)
    11:00
    Pasiune Toscană
    2012, Italia, Dramă, Mister, Romantic, Dragoste
    12:00
    Teleshopping
    13:30
    Elle on TV
    14:00
    Benny Hill Show
    1969, Marea Britanie, Comedie
    15:00
    În bucătărie cu Horia Vîrlan
    16:00
    ap
    Cronica cârcotaşilor (R)
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Flash monden
    20:00
    ap
    Schimb de mame
    22:00
    Starea naţiei
    23:00
    ap
    Apel de urgenţă
    00:00
    12
    Asterix și Obelix contra lui Cezar (R)
    1999, SUA, Aventuri, Comedie
    02:30
    12
    Harry Brown
    2009, Marea Britanie, Acţiune, Crimă, Dramă, Thriller
    04:30
    ap
    Apel de urgenţă (R)
    05:30
    Flash monden (R)
    05:50
    Starea naţiei (R)
    06:50
    Teleshopping
  • 07:30
    ap
    Sport, dietă şi o vedetă
    08:00
    Teleshopping
    08:45
    ap
    Teo Show (R)
    10:45
    ap
    Fetele lu' dom' Profesor (R)
    2014, Romania, Comedie
    11:30
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    15:00
    ap
    Roata norocului (R)
    17:15
    ap
    Asta-i România!
    18:45
    ap
    Știrile Kanal D
    19:45
    ap
    Exatlon
    23:15
    12
    Ochii din umbră (R)
    01:15
    Știrile Kanal D (R)
    02:15
    ap
    Fetele lu' dom' Profesor (R)
    2014, Romania, Comedie
    03:15
    ap
    Asta-i România! (R)
    04:30
    12
    Ochii din umbră (R)
    05:45
    Teleshopping
    06:30
    ap
    Pastila de râs
    06:45
    ap
    Știrile Kanal D (R)
  • 07:15
    ap
    Suflete tradate (R)
    2010, India, Familie
    08:15
    ap
    Vouă (R)
    08:30
    Teleshopping
    09:00
    Din viața romilor
    10:00
    ap
    Vouă (R)
    10:15
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    10:45
    ap
    12:00
    Teleshopping
    12:15
    Tradiţii de la bunica
    13:00
    Opriţi timpul!
    16:00
    Prankster
    16:30
    ap
    Iubire interzisă (R)
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    Suflete tradate
    2010, India, Familie
    20:00
    ap
    Prostul anului
    2007, India, Comedie, Dramă
    23:15
    ap
    Africa Express (R)
    1976, Italia, Aventuri
    01:15
    Opriţi timpul! (R)
    03:45
    ap
    Vouă (R)
    04:00
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă
    06:30
    ap
    Prostul anului (R)
    2007, India, Comedie, Dramă
  • 08:00
    Știrile B1
    09:00
    Știrile B1
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Știrile B1
    10:30
    Spitalul de stomatologie
    11:00
    Talk B1
    12:00
    Știrile B1
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Știrile B1
    13:45
    Teleshopping
    14:00
    Dialoguri incomode
    14:45
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    15:55
    Teleshopping
    16:00
    Talk B1
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Știrile B1
    19:00
    Talk B1
    21:00
    Controverse
    23:00
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Știrile B1 (R)
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Talk B1
    04:15
    Spitalul de stomatologie (R)
    04:40
    Controverse (R)
    06:15
    Știrile B1 (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Chef de vedete (R)
    08:00
    Chef de vedete (R)
    09:00
    Ferma
    10:00
    Pescar hoinar
    10:30
    Natură şi aventură
    11:00
    Handbal feminin, Liga Florilor: SCM Craiova – CS Gloria 2018 BN
    12:30
    Sănătate cu de toate
    13:10
    ap
    Cursa
    1975, Romania, Dramă
    14:50
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    15:00
    Drag de Romania mea
    16:00
    Drag de Romania mea
    17:00
    D'ale lu' Mitică
    18:00
    ap
    Primăverii (R)
    2018, Romania
    18:45
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:45
    Sport
    20:10
    ap
    Întoarcerea din iad
    1983, Romania, Dramă
    22:10
    12
    Tara belsugului
    2004, SUA, Dramă
    00:25
    Drag de Romania mea (R)
    01:25
    Drag de Romania mea (R)
    02:15
    12
    Nemuritorul II: Momentul întâlnirii (R)
    1991, Franta, Acţiune, SF
    04:10
    ap
    Întoarcerea din iad (R)
    1983, Romania, Dramă
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Travel Club
    08:00
    Orașul Tău
    09:00
    Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Zodiacul Chinezesc
    11:00
    Învață, Crește, Dăruiește,
    12:00
    Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
    12:30
    Iarmarocul Agricol
    14:30
    Sănătate ca la Carte
    15:30
    Bucătăria lui Chef Daniel
    16:00
    Lifestyle cu Anamaria
    17:00
    Casa Cu Stil
    18:00
    Autentic cu Ingrid Baciu
    19:00
    Faraonii
    20:00
    Automagazin
    20:30
    Valori Euroatlantice
    22:30
    Rezumatul Săptămânii
    23:00
    Orașul Tău
    00:30
    Documentar,
    01:00
    Bursa de Sănătate
    02:00
    Astre și Destin
    04:00
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    04:30
    Documentar
    05:00
    Realitatea Românească
    06:30
    Documentar
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Ingrediente
    08:30
    Film documentar Agro
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Agroproiecte de Succes
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    În gura lumii
    10:30
    Ingrediente
    11:00
    Agenda cu evenimente-premieră
    11:30
    Casa curte și o gradină
    12:00
    AgriEuropa
    12:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    13:00
    Din Lumea Satului
    14:30
    Portret de fermier
    15:15
    Mereu în formă
    16:00
    Casa curte și o gradină
    16:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    17:00
    Performanță și Agricultură
    18:00
    România Agricolă
    19:00
    Sinteza Agrostrategică
    20:00
    Realități Rurale
    20:30
    Portret de fermier
    21:00
    Ingrediente
    21:30
    Agenda cu evenimente-premieră
    22:00
    Din Lumea Satului
    23:30
    În gura lumii
    23:45
    Film documentar Agro
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Realitați și perspective (r) talk-show
    08:00
    Cristos pentru Moldova program religios
    08:30
    Dumnezeu știe! program religios strain
    09:00
    Cartea Cărților desene animate
    09:30
    Aripi de înger program pentru copii
    10:00
    Lecția de biologie program pentru copii
    10:30
    Misiunea John Militaru program religios
    11:00
    O ușă deschisă pentru tine program religios
    11:30
    Conferința „Rugăciune pentru Israel” (r) program religios
    12:30
    Centrul Crestin Caleb program religios
    13:00
    Perspective eterne program religios
    14:00
    Puterea rugăciunii (r) program religios
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi (r) program religios strain
    15:00
    Cartea Cărților (r) desene animate
    15:30
    Aripi de înger (r) program pentru copii
    16:00
    Conferința „Rugul Aprins” program religios
    17:00
    Alfa Omega în obiectiv (r) Din culisele televiziunii
    17:30
    Inima închinării program muzical
    18:00
    Bucuria de a cânta program muzical
    18:30
    Gaither și prietenii (r) program muzical
    19:00
    Dincolo de bariere (r) marturie
    19:30
    Dumnezeu știe! (r) Magazin TV
    20:00
    Mapamond Creștin stiri
    20:30
    Concurs biblic program pentru copii
    21:00
    Realitați și perspective (r) talk-show
    22:00
    În prezența lui Isus program muzical
    22:30
    Ilie, profetul focului film artistic
    23:30
    Pasiune pură (r) Program despre problemele sexualitatii
    00:00
    Întrebări esențiale din actualitate
    00:30
    Verdictul științei: Creație! talk-show
    01:00
    Darurile spirituale în Împărăția lui Dumnezeu seminar biblic
    01:30
    Trăind pentru slava lui Dumnezeu seminar biblic
    02:00
    Realitați și perspective talk-show
    03:00
    Program pentru minorități etnice (bulgară) program strain
    03:30
    Program pentru minorități etnice (sârbă) program strain
    04:00
    Club 700 Magazin TV
    04:30
    Muzică - Muzica
    05:00
    Videotext - videotext
    06:00
    Muzică - Muzica
    06:30
    Pași în necunoscut Crestere spirituala
    06:45
    Întrebări esențiale Crestere spirituala
  • 07:00
    Observator
    10:00
    ap
    Te cunosc de undeva (R)
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    K-9: Câinele detectiv
    2002, SUA, Acţiune
    16:00
    X Factor (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    12
    Insula iubirii
    23:15
    ap
    Doar tu si eu. Al treilea e in plus
    2006, SUA, Comedie, Romantic, Dragoste
    02:00
    ap
    K-9: Câinele detectiv (R)
    2002, SUA, Acţiune
    04:00
    ap
    Doar tu si eu. Al treilea e in plus (R)
    2006, SUA, Comedie, Romantic, Dragoste
    06:00
    Observator
jinglebells