• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Legea e lege
    1998, SUA, Acţiune, Aventuri
    23:00
    15
    Capcana minții
    2013, Marea Britanie, Crimă, Dramă, Thriller
    01:00
    Ştirile Pro Tv
    01:30
    12
    Bărbaţi cu taţi
    2013, SUA, Comedie
    03:30
    15
    Transparent
    2014, SUA, Comedie, Dramă
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Intrusul
    2016, Turcia, Acţiune, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    Fructul oprit
    2018, Romania, Dramă
    23:00
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    ap
    2K1 cu Mirela Vaida
    03:00
    Observator (R)
    04:00
    ap
    Intrusul (R)
    2016, Turcia, Acţiune, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Telejurnal matinal
    08:00
    Telejurnal matinal
    09:00
    Telejurnal matinal
    10:00
    Perfect imperfect
    11:00
    Perfect imperfect
    11:55
    Jurnal de Centenar
    12:00
    Aici, acum
    13:00
    Teleshopping
    13:30
    Tribuna partidelor parlamentare
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Convieţuiri
    16:00
    Telejurnal
    16:05
    Convieţuiri
    17:00
    Telejurnal
    17:05
    Istoria cu Virgil
    17:25
    ap
    Caii din Marele Război
    18:25
    Live stadion
    18:30
    FIFA Club World Cup
    20:30
    Telejurnal
    21:30
    România 9
    22:30
    12
    Ecaterina 
    2014, Rusia, Biografic, Dramă, Istoric
    23:20
    Vorbeşte corect! (R)
    23:30
    ap
    00:00
    Telejurnal
    00:25
    Jurnal de Centenar (R)
    00:30
    Fan urban
    01:00
    ap
    Caii din Marele Război (R)
    01:55
    România 9 (R)
    02:47
    M.A.I. aproape de tine (R)
    03:14
    Telejurnal (R)
    04:05
    12
    Ecaterina  (R)
    2014, Rusia, Biografic, Dramă, Istoric
    04:55
    ap
    05:25
    Imnul României
    05:30
    Tezaur folcloric
    06:20
    Vorbeşte corect! (R)
    06:25
    Fan urban (R)
  • 07:20
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    08:00
    ap
    Elisa (R)
    2003, Italia, Dramă, Romantic, Dragoste
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Happy News (R)
    12:00
    Teleshopping
    14:00
    ap
    Camera de râs
    14:30
    Teleshopping
    15:05
    Focus
    16:00
    ap
    Elisa
    2003, Italia, Dramă, Romantic, Dragoste
    17:10
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Cronica cârcotaşilor
    22:30
    Starea naţiei
    23:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    00:30
    Focus din inima României
    01:00
    ap
    Cronica cârcotaşilor (R)
    03:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    04:00
    Focus (R)
    05:00
    ap
    Camera de râs (R)
    05:50
    Starea naţiei (R)
    06:50
    Teleshopping
  • 07:30
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Pastila de râs
    08:45
    Teleshopping
    09:15
    ap
    Gunes
    2015, Turcia, Dramă
    11:00
    ap
    Puterea dragostei
    12:00
    ap
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Puterea dragostei
    15:00
    ap
    Teo Show
    17:00
    ap
    Un destin la răscruce (R)
    2013, Turcia, Dramă, Romantic
    18:45
    ap
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Dragoste și ură
    2016, Turcia, Dramă
    23:00
    ap
    FanArena
    00:45
    ap
    Știrile Kanal D (R)
    02:00
    ap
    Teo Show (R)
    03:45
    ap
    Puterea dragostei (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
    06:30
    ap
    Pastila de râs
    06:45
    ap
    Știrile Kanal D (R)
  • 08:15
    ap
    Vouă
    08:30
    Miezul problemei (R)
    09:45
    ap
    Dragoste si ura (R)
    2008, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    ap
    Vouă
    11:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Vouă
    12:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    14:00
    ap
    Vouă
    14:30
    ap
    Doamna de porţelan (R)
    2013, Coreea de Sud, Dramă
    15:45
    Teleshopping
    16:00
    ap
    Vouă
    16:15
    ap
    Suflete tradate (R)
    2010, India, Familie
    17:15
    ap
    Doamna de porţelan
    2013, Coreea de Sud, Dramă
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    Suflete tradate
    2010, India, Familie
    20:00
    12
    Închisoarea Infernului
    1990, Canada, Acţiune, Dramă
    22:15
    15
    6 moduri de a muri
    2015, SUA, Crimă, Mister, Thriller
    00:15
    12
    Închisoarea Infernului (R)
    1990, Canada, Acţiune, Dramă
    02:15
    Albumul Naţional (R)
    04:00
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    Lumea lui Banciu (R)
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Talk B1
    13:45
    Teleshopping
    14:00
    Știrile B1
    14:45
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Se întâmplă acum
    17:45
    Teleshopping
    18:00
    Buna, România!
    20:00
    Știrile B1 (R)
    21:00
    Dosar de politician
    22:00
    Știrile B1
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    15
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Dosar de politician (R)
    04:30
    Știrile B1 (R)
    05:00
    Buna, România! (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Regatul Sălbatic
    07:30
    Chef de vedete (R)
    08:30
    Câştigă România! (R)
    09:30
    ap
    10:30
    Iarna amintirilor (R)
    11:45
    Poate nu ştiai
    11:50
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    12:00
    Telejurnal TVR 2
    12:40
    Teleshopping
    13:00
    Cultura minorităţilor
    13:30
    Cap compas (R)
    14:00
    Documentar 360° Geo
    15:00
    ap
    Primăverii (R)
    2018, Romania
    15:30
    Chef de vedete
    16:30
    ap
    17:30
    Iarna amintirilor
    18:45
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:45
    Sport
    20:00
    Câştigă România!
    21:00
    ap
    Primăverii
    2018, Romania
    21:30
    ap
    Nevazut, necunoscut
    1958, Franta, Comedie
    23:10
    12
    Caracatița
    1984, Italia, Crimă, Dramă, Familie, Romantic, Dragoste
    00:15
    Câştigă România! (R)
    01:15
    ap
    Primăverii (R)
    2018, Romania
    01:40
    12
    Tată şi fiu (R)
    2009, SUA, Comedie, Dramă
    03:10
    12
    Caracatița (R)
    1984, Italia, Crimă, Dramă, Familie, Romantic, Dragoste
    04:10
    Telejurnal TVR 2 (R)
    04:50
    Sport (R)
    05:00
    Gala Umorului (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Autentic
    08:00
    Direct
    09:00
    Orașul Tău,
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Omul intre cer si Pamant
    11:00
    Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
    12:30
    Documentar
    13:00
    Întâlnire cu Aurora
    14:00
    Meditația Săptămânii
    14:30
    Faraonii
    15:30
    Documentar
    16:00
    Te iubește Adrian
    17:00
    Tainele Înțelepciunii
    18:00
    Limba Romana primordiala?
    19:00
    O minte sănătoasă, într-un corp sănătos
    20:00
    Teoria Conspirației
    22:00
    Ora de fotbal
    23:00
    Case de vis
    23:30
    Automagazin
    00:00
    Profesioniști în devenire
    02:00
    Intelepciune prin stele
    03:00
    Puterile Secrete
    05:00
    Invata, creste, daruieste
    06:00
    Lifestyle cu Anamaria
    06:55
    Imnul Național,
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Ştiri AGRO TV
    20:00
    Agricultura la raport
    22:00
    România agricolă
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
    08:00
    Domnul Isus și puterea Împărăției lui Dumnezeu seminar biblic
    09:00
    Casa zburătoare desene animate
    09:30
    Aqua Viva program pentru copii
    10:00
    Cântecele anotimpurilor documentar
    10:30
    Program pentru minorități etnice (bulgară) program strain
    11:00
    Aproape de adevăr (r) film artistic
    12:30
    Înflorește acum! (r) program religios strain
    13:00
    De ce Israel? (r) din actualitate
    13:30
    Crăciunul meu (r) documentar
    14:00
    Altarul cununilor talk-show
    14:30
    Club 700 (r) Magazin TV
    15:00
    Casa zburătoare (r) desene animate
    15:30
    Aqua Viva (r) program pentru copii
    16:00
    Teleshopping teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (bulgară) (r) program strain
    17:00
    Cântecele anotimpurilor (r) documentar
    17:30
    Căutând extraordinarul cu Jeni emisiuni tineri
    18:00
    Domnul Isus și puterea Împărăției lui Dumnezeu (r) seminar biblic
    19:00
    Încercăriile și mărturiile bisericii primare documentar
    19:30
    Bucură-te de fiecare zi program religios strain
    20:00
    Decupaj din realitate materiale telespectatori
    20:30
    Călătoria program religios strain
    21:00
    Calea, Adevărul și Viața talk-show
    22:00
    Casa de dincolo de soare film artistic
    23:30
    Muzică - Muzica
    00:00
    Alfa Omega în obiectiv Din culisele televiziunii
    00:30
    Dincolo de bariere marturie
    01:00
    Domnul Isus și puterea Împărăției lui Dumnezeu seminar biblic
    02:00
    Calea, Adevărul și Viața talk-show
    03:00
    Program pentru minorități etnice (bulgară) program strain
    03:30
    Program pentru minorități etnice (germană) program strain
    04:00
    Bucură-te de fiecare zi program religios strain
    04:30
    Muzică - Muzica
    05:00
    Videotext - videotext
    06:00
    Muzică - Muzica
    06:30
    Minuni obișnuite Crestere spirituala
    06:45
    Întrebări esențiale Crestere spirituala
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Intrusul
    2016, Turcia, Acţiune, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    Fructul oprit
    2018, Romania, Dramă
    23:00
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    ap
    2K1 cu Mirela Vaida
    03:00
    Observator (R)
    04:00
    ap
    Intrusul (R)
    2016, Turcia, Acţiune, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    06:00
    Observator
jinglebells