• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:00
    ap
    I Like IT
    10:30
    Superspeed la Pro TV
    11:00
    ap
    Supraveghetorul
    2011, SUA, Acţiune, Comedie, Familie
    13:00
    Ce spun românii (R)
    14:00
    Ninja Warrior (R)
    16:15
    Vocea României (R)
    19:00
    Ştirile Pro Tv (R)
    20:00
    12
    Răzbunătorii: Sub semnul lui Ultron
    2015, SUA, Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF
    22:45
    12
    Victor Frankenstein
    2015, SUA, Dramă, Horror
    01:00
    12
    Răzbunătorii: Sub semnul lui Ultron (R)
    2015, SUA, Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF
    03:30
    Superspeed la Pro TV (R)
    04:00
    ap
    Supraveghetorul (R)
    2011, SUA, Acţiune, Comedie, Familie
    06:00
    ap
    Lecţii de viaţă (R)
  • 07:00
    Observator
    10:00
    ap
    Fructul oprit (R)
    2018, Romania, Dramă
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Iubire și răzbunare
    2016, Turcia, Romantic
    16:00
    X Factor (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    Te cunosc de undeva
    23:00
    12
    Insula iubirii (R)
    03:00
    Observator (R)
    04:00
    Ultimul trib: Madagascar (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Oameni ca noi
    07:30
    Istorii ascunse (R)
    08:00
    Povestea celor trei pisicuţe
    09:00
    Şah-mat
    09:30
    M.A.I. aproape de tine
    10:10
    Universul credinţei
    12:00
    Levintza prezintă
    12:30
    Constructorii de visuri
    13:00
    Exclusiv în România
    13:50
    Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
    14:00
    Telejurnal
    14:30
    Adevăruri despre trecut
    15:00
    Ora regelui
    16:00
    Faţa nevăzută a lumii
    16:50
    VIZITĂ DE LUCRU cu Gianina Corondan
    17:25
    Live sală
    17:30
    Handbal feminin, Liga Florilor: CSM Bucureşti - CS Măgura Cisnădie
    19:00
    Teleenciclopedia
    20:00
    Telejurnal
    21:00
    Provocarea starurilor
    22:00
    Provocarea starurilor
    23:00
    12
    Istoria Mafiei italiene
    00:00
    Moment Art
    00:15
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
    01:05
    Cooltura (R)
    02:00
    Provocarea starurilor (R)
    02:50
    Provocarea starurilor (R)
    03:32
    Ora regelui (R)
    03:40
    Povestea celor trei pisicuţe
    04:20
    Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti (R)
    04:25
    12
    Istoria Mafiei italiene (R)
    05:25
    Imnul României
    05:30
    Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti (R)
    05:35
    Teleshopping
    06:30
    Teleenciclopedia (R)
  • 07:20
    ap
    Paradisul femeilor (R)
    2015, Italia, Dramă, Romantic
    09:30
    Teleshopping
    10:30
    ap
    Secrete de stil
    11:00
    Elle on TV (R)
    11:30
    ap
    Cu lumea-n cap
    12:00
    Teleshopping
    13:30
    ap
    15:30
    Chef Dezbrăcatu’
    16:00
    ap
    Schimb de mame (R)
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    12
    Asterix și Obelix contra lui Cezar
    1999, SUA, Aventuri, Comedie
    23:00
    12
    Tentații (i)rezistibile
    2012, SUA, Comedie, Dramă
    01:00
    15
    La răscruce de vânturi (R)
    2011, Marea Britanie, Dramă, Romantic, Dragoste
    03:30
    12
    Tentații (i)rezistibile
    2012, SUA, Comedie, Dramă
    05:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    06:50
    Teleshopping
  • 07:30
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Un destin la răscruce (R)
    2013, Turcia, Dramă, Romantic
    10:15
    ap
    Fetele lu' dom' Profesor (R)
    2014, Romania, Comedie
    11:00
    ap
    Sport, dietă şi o vedetă
    11:30
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    ROventura
    14:00
    ap
    Vacanţa Mare: Leana s-a întors!
    15:15
    ap
    Asta-i România! (R)
    16:45
    ap
    Vulturii de noapte (R)
    18:45
    Știrile Kanal D
    19:45
    ap
    Exatlon
    23:15
    ap
    Roata norocului
    01:15
    ap
    Știrile Kanal D (R)
    02:15
    ap
    ROventura (R)
    03:15
    ap
    Pastila de râs (R)
    04:00
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    05:45
    Teleshopping
    06:30
    ap
    Pastila de râs
    06:45
    ap
    Știrile Kanal D (R)
  • 07:15
    ap
    Suflete tradate (R)
    2010, India, Familie
    08:15
    ap
    Vouă
    08:45
    Teleshopping
    09:00
    Din viața romilor
    10:00
    ap
    Specialişti în sănătate
    10:30
    ap
    Cel Alb, cel Galben, cel Negru
    1975, Italia, Aventuri, Comedie, Western
    12:40
    Teleshopping
    13:10
    Stihl Timbersport Reghin
    14:45
    ap
    Tot Trinity mi se spune (R)
    1971, Italia, Comedie, Western
    15:15
    ap
    Toate mi se intampla numai mie (R)
    1980, Italia, Comedie, SF
    17:15
    ap
    Sandokan, tigrul Malaeziei
    1976, Italia, Aventuri, Dramă
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    Suflete tradate
    2010, India, Familie
    20:00
    ap
    Iubire interzisă
    22:00
    ap
    Fosta mea iubire
    23:45
    15
    Bărbații războiului (R)
    1994, SUA, Acţiune
    02:00
    Poama acră (R)
    03:30
    ap
    Vouă (R)
    04:00
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Suflete tradate (R)
    2010, India, Familie
  • 08:00
    Știrile B1
    08:30
    Ritmul sănătăţii
    09:00
    Știrile B1
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Știrile B1
    10:30
    Ritmul sănătăţii
    11:00
    Talk B1
    11:30
    Belle lifestyle
    12:00
    Știrile B1
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Talk B1
    13:45
    Teleshopping
    14:00
    Talk B1
    14:45
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    360°
    17:45
    Teleshopping
    18:00
    Știrile B1
    19:00
    ap
    Condamnaţii
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    360°
    23:00
    Știrile B1
    00:00
    Știrile B1 (R)
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Știrile B1 (R)
    03:30
    Știrile B1 (R)
    04:20
    Știrile B1
    04:50
    Condamnaţii (R)
    05:10
    Știrile B1 (R)
    05:30
    Știrile B1
    06:00
    360° (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Chef de vedete (R)
    08:00
    Chef de vedete (R)
    09:00
    Reciful
    2006, SUA, Animaţie, Familie
    09:50
    Poate nu ştiai
    10:00
    Mic dejun cu un campion
    11:00
    D'ale lu' Mitică (R)
    12:00
    Euromaxx
    12:30
    Gala Umorului (R)
    13:30
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    14:30
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    15:30
    Cap compas
    16:00
    Memorialul Durerii
    17:00
    Zile cu stil
    17:30
    MotorVlog
    18:00
    ap
    Primăverii (R)
    2018, Romania
    18:45
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:45
    Sport
    20:10
    12
    Nemuritorul II: Momentul întâlnirii
    1991, Franta, Acţiune, SF
    22:10
    12
    Păcatul şi ruşinea
    2010, Italia, Dramă
    00:10
    Zile cu stil (R)
    00:35
    MotorVlog (R)
    01:10
    12
    Viață dublă (R)
    2000, SUA, Dramă, Mister, Romantic, Thriller, Dragoste
    02:50
    12
    Impostoarea (R)
    2013, Canada, Thriller
    03:20
    12
    Reciful (R)
    2006, SUA, Animaţie, Familie
    04:10
    Ferma (R)
    05:00
    Memorialul Durerii (R)
    05:50
    Imnul României
    05:55
    MotorVlog (R)
    06:30
    Teleshopping
  • 07:00
    Bursa de Sănătate
    08:00
    Orașul Tău
    09:00
    Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Te Iubește Adrian
    11:00
    Realitatea Juridică
    12:00
    Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
    12:30
    Teoria Conspirației
    14:30
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    16:00
    Univers Enciclopedic,
    17:00
    Profesioniști în Devenire
    19:00
    Dialoguri între Minte și Inimă
    20:30
    Misterele Universului
    22:00
    Orașul Tău
    22:30
    Puterile Secrete
    00:30
    Documentar,
    01:00
    Lifestyle cu Anamaria
    02:00
    Te Iubește Adrian
    04:00
    O Minte Sănătoasă într-un Corp Sănătos
    05:00
    Zodiacul Chinezesc
    06:00
    Între Spațiu și Timp
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Ingrediente
    08:30
    Film documentar Agro
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    În gura lumii
    10:30
    Ingrediente
    11:00
    Mereu în formă
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    13:30
    Tărguri și Expozitii
    14:00
    Ingrediente
    14:30
    Portret de fermier
    15:00
    Rețeta Zilei
    15:15
    Cum se fabrică?
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tehnologii și utilaje
    16:00
    Tehnologii și utilaje
    16:30
    Tradiții și meșteșuguri
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    Agenda cu evenimente
    18:00
    România Agricolă
    19:00
    Performanță și Agricultură
    20:00
    Agroproiect Succes
    20:30
    Interviul Agro Tv
    21:30
    Ingrediente
    22:00
    Portret de fermier
    22:30
    Tradiții si meșteșuguri
    23:00
    Cântec românesc
    23:30
    În gura lumii
    23:45
    Film documentar Agro
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
    08:00
    Dragoste, identitate și scop seminar biblic
    08:30
    Creștinii și depresia seminar biblic
    09:00
    Cartea Cărților desene animate
    09:30
    Jovis Bon și echipa program pentru copii
    10:00
    Teknia program pentru copii
    10:30
    Alfa Omega în obiectiv (r) Din culisele televiziunii
    11:00
    1500 Steps (r) film artistic
    12:30
    Rădăcini și reflecții (r) program religios strain
    13:00
    Cuvânt din Ierusalim (r) din actualitate
    13:30
    S-a isprăvit! (r) documentar
    14:00
    Vieți în lumină (r) Crestere spirituala
    14:15
    Întrebări esențiale (r) Crestere spirituala
    14:30
    InTouch (r) program religios strain
    15:00
    Cartea Cărților (r) desene animate
    15:30
    Jovis Bon și echipa (r) program pentru copii
    16:00
    Conferința „Rugăciune pentru Israel” program religios
    17:00
    Joshua și Caleb raportează! talk-show
    17:30
    Puterea rugăciunii program religios
    18:00
    Conferință - program religios
    19:00
    Străinul (r) Film serial
    19:30
    Ospăț cu mană program religios strain
    20:00
    Jerusalem Dateline din actualitate
    20:30
    Mari isprăvi program religios strain
    21:00
    Realitați și perspective talk-show
    22:00
    Magna Carta - documentar
    23:00
    Capelanii militari ai Primului Război Mondial documentar
    23:30
    Pasiune pură Program despre problemele sexualitatii
    00:00
    Mapamond Creștin stiri
    00:30
    Puterea rugăciunii program religios
    01:00
    Conferința „Rugăciune pentru Israel” program religios
    02:00
    Realitați și perspective talk-show
    03:00
    Misiunea John Militaru program religios
    03:30
    Cristos pentru Moldova program religios
    04:00
    Ospăț cu mană program religios strain
    04:30
    Muzică - Muzica
    05:00
    Videotext - videotext
    06:00
    Muzică - Muzica
    06:30
    Pași în necunoscut Crestere spirituala
    06:45
    Întrebări esențiale Crestere spirituala
  • 07:00
    Observator
    10:00
    ap
    Fructul oprit (R)
    2018, Romania, Dramă
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Iubire și răzbunare
    2016, Turcia, Romantic
    16:00
    X Factor (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    Te cunosc de undeva
    23:00
    12
    Insula iubirii (R)
    03:00
    Observator (R)
    04:00
    Ultimul trib: Madagascar (R)
    06:00
    Observator
jinglebells