• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:00
    ap
    I Like IT
    10:30
    Superspeed la Pro TV
    11:00
    Fort Boyard (R)
    12:45
    Ce spun românii (R)
    13:45
    ap
    Gospodar fără pereche (R)
    15:45
    Vocea României (R)
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Homefront: Orașul fără legi
    2013, SUA, Acţiune, Crimă, Thriller
    22:30
    15
    Fata dispărută
    2014, SUA, Dramă, Thriller
    01:45
    15
    Nebun în toată legea
    2013, SUA, Comedie
    02:45
    15
    Americanii
    2013, SUA, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    03:30
    ap
    Homefront: Orașul fără legi (R)
    2013, SUA, Acţiune, Crimă, Thriller
    05:00
    ap
    I Like IT (R)
    05:30
    Superspeed la Pro TV (R)
    06:00
    ap
    Lecţii de viaţă (R)
  • 07:00
    Observator
    08:45
    ap
    The Wall - Marele Zid (R)
    10:00
    ap
    Chefi la cuțite (R)
    13:00
    Observator
    14:00
    Aici eu sunt vedeta! (R)
    16:00
    Observator
    16:15
    X Factor (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    Te cunosc de undeva
    23:15
    12
    Eroii
    2006, SUA, Dramă, SF
    02:00
    Observator (R)
    03:00
    ap
    The Wall - Marele Zid (R)
    04:15
    Camera Cafe
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Întrebări şi răspunderi (R)
    08:00
    Vreau să fiu sănătos
    08:30
    Lumea azi (R)
    09:00
    Oameni ca noi
    09:30
    M.A.I. aproape de tine (R)
    10:00
    ap
    Zon@ IT
    10:30
    ap
    Shimon Peres – Arhitect al păcii
    11:00
    Editie specială
    12:00
    Tezaur folcloric
    13:00
    Tezaur folcloric
    14:00
    Telejurnal
    14:30
    Adevăruri despre trecut
    15:00
    Ora regelui
    16:00
    ap
    Recurs la morală
    17:00
    ap
    Starea naţiei
    18:00
    Exclusiv în România
    18:50
    Teleenciclopedia
    19:45
    Vorbeşte corect! (R)
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    Dosar România
    22:00
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
    23:00
    #Creativ
    23:35
    Festivalul Inimilor
    01:20
    15
    Anchetele comisarului Antonescu (R)
    01:45
    ap
    Zon@ IT (R)
    02:10
    În grădina Danei (R)
    02:35
    Vreau să fiu sănătos
    03:00
    Telejurnal (R)
    03:40
    Sport (R)
    03:50
    Viaţa satului (R)
    05:05
    Viaţa satului (R)
    05:55
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:00
    Teleshopping
    07:15
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    08:20
    ap
    Pasiune Toscană (R)
    2012, Italia, Dramă, Mister, Romantic, Dragoste
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Secrete de stil
    10:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    11:30
    ap
    Cu lumea-n cap
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    Focus
    13:30
    ap
    Operațiunea Monstrul (R)
    1976, Romania, Comedie
    16:00
    ap
    Schimb de mame (R)
    18:00
    Focus 18
    19:00
    ap
    Dosarele DNA
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Super Cireașa de pe tort
    22:30
    12
    Dirty Dancing (R)
    1987, SUA, Dramă, Romantic, Dragoste
    00:30
    12
    Without Men
    2011, SUA, Comedie
    03:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    04:00
    Focus 18 (R)
    05:00
    ap
    Ajutor! vreau să slăbesc!
  • 07:00
    Știrile Kanal D (R)
    08:00
    Teleshopping
    08:45
    ap
    In dragoste si in razboi
    2014, Turcia, Dramă
    11:00
    ap
    Sport, dietă şi o vedetă
    11:30
    Teleshopping
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Vacanţa Mare: Leana s-a întors!
    14:00
    ap
    Asta-i România! (R)
    16:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    ap
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Se strigă darul
    22:00
    ap
    Bravo, ai stil!
    00:30
    Știrile Kanal D (R)
    01:45
    ap
    Se strigă darul (R)
    03:45
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping
  • 07:15
    ap
    08:15
    Teleshopping
    08:30
    ap
    Vouă (R)
    08:45
    Teleshopping
    09:00
    Tradiţii de la bunica
    10:00
    ap
    Specialişti în sănătate
    10:30
    Şi eu m-am născut în România
    12:40
    Teleshopping
    13:15
    Tradiţii de la bunica
    13:45
    ap
    Sandokan rebelul
    1977, Italia, Aventuri
    16:15
    ap
    Comoara din lacul de argint (R)
    1962, Germania, Aventuri, Western
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    12
    Scumpă mamă unde ești?
    22:00
    12
    Nebuni de iubire
    23:45
    Poama acră
    01:45
    Albumul Naţional
    03:30
    Miezul problemei
    04:45
    ap
    Vouă
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă
    06:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
  • 08:00
    Știrile B1
    09:00
    Știrile B1
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Știrile B1
    10:30
    Ritmul sănătăţii
    11:00
    Știrile B1
    11:30
    Belle lifestyle
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    12:55
    Teleshopping
    13:00
    Știrile B1
    13:55
    Teleshopping
    14:00
    Puterea ideilor
    14:55
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    15:55
    Teleshopping
    16:00
    360°
    17:55
    Teleshopping
    18:00
    Știrile B1
    19:00
    ap
    Condamnaţii
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    360°
    23:00
    Știrile B1
    00:00
    Știrile B1
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Gourmet cu Belle (R)
    04:00
    Știrile B1
    04:40
    Știrile B1
    04:50
    ap
    Condamnaţii
    05:30
    Știrile B1
    06:20
    360°
  • 07:00
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    07:10
    ap
    Legea lui Doyle (R)
    2010, Canada, Comedie, Crimă, Dramă
    08:00
    09:00
    ap
    Safari
    2002, Emiratele Arabe, Acţiune, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie
    09:50
    Poate nu ştiai
    10:00
    Mic dejun cu un campion
    11:00
    D'ale lu' Mitică (R)
    12:00
    Euromaxx (R)
    12:30
    Gala Umorului (R)
    13:30
    MotorVlog
    14:00
    Memorialul Durerii
    15:00
    Cap compas
    15:30
    Plimbaţi şi mâncaţi
    16:00
    Handbal feminin: CS Rapid USL Metrou Bucuresti - CSU Danubius Galati
    17:30
    E vremea ta!
    18:00
    ap
    Legea lui Doyle
    2010, Canada, Comedie, Crimă, Dramă
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    20:00
    Duelul pianelor
    21:00
    Duelul pianelor
    22:10
    12
    Onoare şi respect
    2006, Italia, Dramă
    00:10
    12
    Managerul nopţii (R)
    2016, Marea Britanie, SUA, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    01:00
    MotorVlog (R)
    01:30
    12
    Onoare şi respect (R)
    2006, Italia, Dramă
    03:20
    Poate nu ştiai
    03:30
    Telejurnal TVR 2 (R)
    04:30
    Plimbaţi şi mâncaţi (R)
    05:00
    ap
    Safari (R)
    2002, Emiratele Arabe, Acţiune, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie
    05:50
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    05:55
    Imnul României
    06:00
    MotorVlog (R)
    06:30
    Teleshopping
  • 07:00
    Bursa de Sănătate
    08:00
    Orașul Tău
    09:00
    Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Te Iubește Adrian
    11:00
    Realitatea Juridică
    12:00
    Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
    12:30
    Teoria Conspirației
    14:30
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    16:00
    Univers Enciclopedic,
    17:00
    Profesioniști în Devenire
    19:00
    Dialoguri între Minte și Inimă
    20:30
    Misterele Universului
    22:00
    Orașul Tău
    22:30
    Puterile Secrete
    00:30
    Documentar,
    01:00
    Lifestyle cu Anamaria
    02:00
    Te Iubește Adrian
    04:00
    Întâlnire cu Aurora
    04:00
    O Minte Sănătoasă într-un Corp Sănătos
    05:00
    Zodiacul Chinezesc
    06:00
    Între Spațiu și Timp
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Ingrediente
    08:30
    Film documentar Agro
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    În gura lumii
    10:30
    Ingrediente
    11:00
    Mereu în formă
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    13:30
    Tărguri și Expozitii
    14:00
    Ingrediente
    14:30
    Portret de fermier
    15:00
    Rețeta Zilei
    15:15
    Cum se fabrică?
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tehnologii și utilaje
    16:00
    Tehnologii și utilaje
    16:30
    Tradiții și meșteșuguri
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    Agenda cu evenimente
    18:00
    România Agricolă
    19:00
    Performanță și Agricultură
    20:00
    Agroproiect Succes
    20:30
    Interviul Agro Tv
    21:30
    Ingrediente
    22:00
    Portret de fermier
    22:30
    Tradiții si meșteșuguri
    23:00
    Cântec românesc
    23:30
    În gura lumii
    23:45
    Film documentar Agro
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r)
    08:00
    Ascultă şi împlineşte
    09:00
    Cartea Cărților
    09:30
    Povestea lui William Tyndale
    10:00
    Povestea lui Gladys Aylward
    10:30
    Alfa Omega în obiectiv (r)
    11:00
    O viață în armonie (r)
    12:30
    Rădăcini și reflecții (r)
    13:00
    Israel în prim-plan (r)
    13:30
    Dietriech Bonhoeffer (r)
    14:00
    Vieți în lumină/ Întrebări esențiale (r)
    14:30
    InTouch (r)
    15:00
    Cartea Cărților
    15:30
    Povestea lui William Tyndale (r)
    16:00
    Rugăciune pentru Israel
    17:00
    Stând în spărtură pentru Israel
    17:30
    Puterea rugăciunii
    19:00
    Secția de poliție (r)
    19:30
    Ospăţ cu mană
    20:00
    Jerusalem Dateline
    20:30
    Mari isprăvi
    21:00
    Realităţi şi perspective
    22:00
    Revolta gândirii
    23:30
    Pasiune pură
    00:00
    Mapamond Creştin
    00:30
    Puterea rugăciunii
    01:00
    Conferinața „Rugăciune pentru Israel”
    02:00
    Realităţi şi perspective
    03:00
    Misiunea John Militaru
    03:30
    Cristos pentru Moldova
    04:00
    Ospăţ cu mană
    06:30
    Pași în necunoscut
    06:45
    Întrebări esenţiale
  • 07:00
    Acces direct (R)
    08:30
    Dosarele VIP (R)
    10:00
    Dincolo de aparenţe (R)
    11:00
    News Magazine
    12:00
    Ştiri
    13:00
    News Magazine
    15:00
    Ştiri
    16:00
    Star Chef (R)
    17:00
    Agentia VIP (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Acces direct (R)
    21:30
    Dosarele VIP (R)
    22:30
    ap
    Răi da' buni (R)
    00:00
    Refresh by Oana Turcu (R)
    01:00
    În Premieră (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:00
    ap
    Răi da' buni (R)
    04:00
    Star Chef (R)
    05:00
    Agentia VIP (R)
    06:30
    Dincolo de aparenţe (R)
jinglebells
Feedback