• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    Vocea României
    23:00
    12
    Gardienii destinului
    2011, SUA, Romantic, SF, Thriller, Dragoste
    01:15
    12
    Triplusec (R)
    2018, Romania, Comedie
    02:15
    15
    Lista clienților
    2012, SUA, Dramă
    05:15
    ap
    Pe bune?! (R)
    06:00
    Ce se întâmplă doctore ? (R)
    06:30
    Arena bucătarilor (R)
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Totul pentru dragoste
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    X Factor
    23:00
    15
    Wanted
    2008, SUA, Germania, Acţiune, Crimă, Thriller
    01:00
    Observator (R)
    02:00
    15
    Wanted (R)
    2008, SUA, Germania, Acţiune, Crimă, Thriller
    04:00
    ap
    Acces direct (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Telejurnal matinal
    08:00
    Telejurnal matinal
    09:00
    Telejurnal matinal
    10:00
    Ediţie specială
    11:00
    Ediţie specială
    11:55
    Jurnal de Centenar
    12:00
    Aici, acum
    13:00
    Teleshopping
    13:30
    Parlamentul României
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Fără etichetă
    16:00
    Telejurnal
    16:05
    EURO polis
    17:00
    Telejurnal
    17:05
    Banii tăi
    17:30
    Lumea azi
    18:00
    Cooltura
    19:00
    Pulsul zilei
    20:00
    Telejurnal
    21:10
    ap
    Anne Frank
    2001, SUA, Dramă, Război
    22:45
    Romani care au schimbat lumea
    23:10
    Romani care au schimbat lumea
    23:45
    Istoria cu Virgil (R)
    00:00
    Telejurnal
    00:25
    Jurnal de Centenar (R)
    00:30
    Istorii ascunse
    01:00
    12
    Provocări, decizii, efecte
    01:30
    ap
    Provocări, decizii, efecte
    02:00
    12
    Provocări, decizii, efecte
    02:30
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă (R)
    03:35
    Telejurnal (R)
    04:30
    Romani care au schimbat lumea (R)
    04:55
    Romani care au schimbat lumea (R)
    05:25
    Imnul României
    05:30
    Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti (R)
    05:35
    Teleshopping
    06:30
    ap
    Zon@ IT (R)
  • 07:20
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    08:00
    ap
    Elisa (R)
    2003, Italia, Dramă, Romantic, Dragoste
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    ap
    Chef Dezbrăcatu’ (R)
    12:00
    Teleshopping
    14:00
    ap
    Camera de râs
    14:30
    Teleshopping
    15:05
    Focus
    16:00
    ap
    Elisa
    2003, Italia, Dramă, Romantic, Dragoste
    17:10
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Secretul lui Bachus
    1984, Romania, Acţiune, Comedie
    23:00
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    01:30
    În bucătărie cu Horia Vîrlan (R)
    02:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:30
    Focus (R)
    04:30
    ap
    Secretul lui Bachus (R)
    1984, Romania, Acţiune, Comedie
    06:50
    Teleshopping
  • 07:30
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Pastila de râs
    08:45
    Teleshopping
    09:15
    ap
    Gunes
    2015, Turcia, Dramă
    12:00
    ap
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Teo Show
    17:00
    ap
    Un destin la răscruce (R)
    2013, Turcia, Dramă, Romantic
    18:45
    ap
    Știrile Kanal D
    19:45
    ap
    Exatlon
    23:15
    ap
    Vulturii de noapte
    01:15
    ap
    Știrile Kanal D (R)
    02:15
    ap
    Teo Show (R)
    04:00
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
    06:30
    ap
    Pastila de râs
    06:45
    Știrile Kanal D (R)
  • 08:15
    ap
    Vouă
    08:30
    Tradiţii de la bunica
    09:45
    ap
    Dragoste si ura (R)
    2008, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    ap
    Vouă
    11:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Vouă
    12:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Specialişti în sănătate (R)
    14:00
    ap
    Vouă
    14:15
    Tradiţii de la bunica
    15:45
    Teleshopping
    16:00
    ap
    Vouă
    16:15
    ap
    Suflete tradate (R)
    2010, India, Familie
    17:15
    Miezul problemei
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    Suflete tradate
    2010, India, Familie
    20:00
    ap
    Dragoste si ura
    2008, Dramă, Romantic
    21:00
    12
    23:15
    12
    Ziua a Șasea (R)
    2000, SUA, SF, Thriller
    01:45
    Miezul problemei (R)
    03:00
    Albumul Naţional (R)
    04:45
    ap
    Vouă (R)
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
  • 07:00
    Lumea lui Banciu (R)
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:30
    Ritmul sănătăţii
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Talk B1
    13:45
    Teleshopping
    14:00
    Știrile B1
    14:45
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Se întâmplă acum
    17:45
    Teleshopping
    18:00
    Buna, România!
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    Actualitatea românească
    23:00
    ap
    Știrile B1
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Știrile B1 (R)
    03:40
    Actualitatea românească (R)
    05:30
    Știrile B1 (R)
    06:00
    Buna, România! (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Regatul Sălbatic
    07:30
    Chef de vedete (R)
    08:30
    Câştigă România! (R)
    09:30
    ap
    10:30
    Toamna amintirilor (R)
    11:45
    Poate nu ştiai
    11:50
    100 de poveşti despre Marea Unire-5 minute de istorie cu prof. dr. Adrian Cioroianu-PREMIERA
    12:00
    Telejurnal TVR 2
    12:40
    Teleshopping
    13:00
    Cultura minorităţilor
    13:30
    Pescar hoinar (R)
    14:00
    Documentar 360° Geo
    15:00
    ap
    Primăverii (R)
    2018, Romania
    15:30
    Chef de vedete. Best of
    16:30
    ap
    17:30
    Toamna amintirilor
    18:45
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:45
    Sport
    20:00
    Gala Umorului
    21:10
    12
    Haos în Seattle
    2007, SUA, Acţiune, Dramă
    22:55
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    23:10
    15
    Un profet
    2009, Franta, Crimă, Dramă
    01:50
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    02:40
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    03:30
    Gala Umorului (R)
    04:20
    Telejurnal TVR 2 (R)
    05:00
    D'ale lu' Mitică (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Cap compas (R)
    06:30
    Teleshopping
  • 07:00
    Lifestyle cu Anamaria
    08:00
    Direct Cu Roberto Grosa
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Între Spațiu și Timp
    11:00
    Cerasela Show
    12:00
    Valori Euroatlantice
    14:00
    Meditația Săptămânii,
    14:30
    Astre si destin
    15:30
    Omul Intre Cer și Pământ
    16:30
    Documentar,
    17:00
    Ceasul astrologic
    18:00
    Cronica spiritului
    19:00
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    20:30
    Puterile Secrete
    22:30
    Faraonii
    23:30
    Case de vis
    00:00
    Învață Crește Dăruiește
    01:00
    Întâlnire cu Aurora
    02:00
    Zodiacul Chinezesc
    03:00
    Ziua Z
    04:30
    Documentar
    05:00
    Realitatea Juridică
    06:00
    Ce nu stim, ca nu stim
    06:55
    Imnul Național,
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    20:00
    Agroturism
    20:30
    Interviul Agro Tv
    21:30
    Ingrediente
    22:00
    Sinteza Agrostrategică
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 08:00
    De ce cred? seminar biblic
    08:30
    Trăind pentru slava lui Dumnezeu seminar biblic
    09:00
    Casa zburătoare desene animate
    09:30
    Scara lui Iacov program pentru copii
    10:00
    Când și cum va avea loc răpirea (r) documentar
    10:30
    Program pentru minorități etnice (germană) program strain
    11:00
    Film artistic -
    12:30
    Viața așa cum e Magazin TV
    13:00
    Alfa Omega în obiectiv (r) Din culisele televiziunii
    13:30
    Călătoriile lui Stevie (r) documentar
    14:00
    Dincolo de bariere (r) marturie
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi (r) program religios strain
    15:00
    Casa zburătoare (r) desene animate
    15:30
    Scara lui Iacov (r) program pentru copii
    16:00
    Teleshopping teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (germană) (r) program strain
    17:00
    Când și cum va avea loc răpirea documentar
    17:30
    Vieți în lumină Crestere spirituala
    17:45
    Întrebări esențiale Crestere spirituala
    18:00
    Conferință - program femei
    19:00
    S-a isprăvit! documentar
    19:30
    InTouch program religios strain
    20:00
    Israel în prim-plan din actualitate
    20:30
    Rădăcini și reflecții program religios strain
    21:00
    Calea, Adevărul și Viața talk-show
    22:00
    Best Friends Recycled film artistic
    00:00
    Mapamond Creștin stiri
    00:30
    Inima închinării program muzical
    01:00
    Conferința „Rugul Aprins” program religios
    02:00
    Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
    03:00
    O ușă deschisă pentru tine (r) program religios
    03:30
    Lumina Evangheliei (r) seminar biblic
    04:00
    Bucură-te de fiecare zi (r) program religios strain
    04:30
    Muzică - Muzica
    05:00
    Videotext - videotext
    06:00
    Muzică - Muzica
    06:30
    Pași în necunoscut Crestere spirituala
    06:45
    Întrebări esențiale Crestere spirituala
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Totul pentru dragoste
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    X Factor
    23:00
    15
    Wanted
    2008, SUA, Germania, Acţiune, Crimă, Thriller
    01:00
    Observator (R)
    02:00
    15
    Wanted (R)
    2008, SUA, Germania, Acţiune, Crimă, Thriller
    04:00
    ap
    Acces direct (R)
    06:00
    Observator
jinglebells