• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Las fierbinți
    2012, Romania, Comedie
    21:45
    Muntenegru - România
    01:00
    Ştirile Pro Tv
    01:30
    12
    Cursă explozivă (R)
    2013, SUA, Bulgaria, Acţiune, Crimă
    03:00
    12
    Lista neagră
    2013, SUA, Acţiune, Crimă, Mister, Thriller
    04:00
    12
    Las fierbinți (R)
    2012, Romania, Comedie
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Totul pentru dragoste
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    Chefi la cuțite
    23:00
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    12
    Eroii
    2006, SUA, Dramă, SF
    02:00
    ap
    Prietenii de la 11 (R)
    04:00
    ap
    Acces direct (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Telejurnal matinal
    08:00
    Telejurnal matinal
    09:00
    Telejurnal matinal
    10:00
    Perfect imperfect
    11:00
    Perfect imperfect
    11:55
    Jurnal de Centenar
    12:00
    Aici, acum
    13:00
    Teleshopping
    13:30
    Tribuna partidelor parlamentare
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Maghiara de pe unu
    16:00
    Telejurnal
    16:05
    Maghiara de pe unu
    17:00
    Telejurnal
    17:05
    Întrebări şi răspunderi
    18:00
    ap
    Primul Război Mondial - Istorii personale
    19:00
    Pulsul zilei
    20:00
    Telejurnal
    21:00
    România 9
    22:00
    România 9
    22:30
    12
    Mercy Street
    2016, SUA, Dramă
    23:30
    ap
    00:00
    Telejurnal
    00:25
    Jurnal de Centenar
    00:30
    #Creativ
    01:00
    ap
    Primul Război Mondial - Istorii personale (R)
    02:00
    România 9 (R)
    02:52
    România 9 (R)
    03:14
    Telejurnal (R)
    04:00
    12
    Mercy Street (R)
    2016, SUA, Dramă
    04:55
    ap
    05:25
    Imnul României
    05:30
    Pulsul zilei (R)
    06:20
    Vorbeşte corect! (R)
    06:25
    Constructorii de visuri (R)
  • 07:20
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    08:00
    ap
    Elisa
    2003, Italia, Dramă, Romantic, Dragoste
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    ap
    Secrete de stil (R)
    12:00
    Teleshopping
    14:00
    ap
    Camera de râs
    14:30
    Teleshopping
    15:05
    Focus
    16:00
    ap
    Elisa
    2003, Italia, Dramă, Romantic, Dragoste
    17:10
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Big Man: Falsificatorii de artă
    1988, Italia, Franta, Germania, Austria, Norvegia, Acţiune, Comedie
    22:30
    Starea naţiei
    23:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    00:30
    Focus din inima României
    01:00
    ap
    Big Man: Falsificatorii de artă (R)
    1988, Italia, Franta, Germania, Austria, Norvegia, Acţiune, Comedie
    03:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    04:00
    Focus (R)
    05:00
    ap
    Camera de râs (R)
    05:50
    Starea naţiei (R)
    06:50
    Teleshopping
  • 07:30
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Pastila de râs
    08:45
    Teleshopping
    09:15
    ap
    Gunes
    2015, Turcia, Dramă
    10:00
    ap
    Puterea dragostei
    12:00
    ap
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Puterea dragostei
    15:00
    ap
    Teo Show
    17:00
    ap
    Un destin la răscruce (R)
    2013, Turcia, Dramă, Romantic
    18:45
    ap
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Mireasa din Istanbul
    2017, Turcia, Romantic, Dragoste
    22:30
    ap
    Vrei să fii milionar
    00:00
    ap
    Știrile Kanal D (R)
    01:15
    ap
    ROventura (R)
    02:15
    ap
    Teo Show (R)
    04:00
    ap
    Puterea dragostei (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
    06:30
    ap
    Pastila de râs
    06:45
    ap
    Știrile Kanal D (R)
  • 08:15
    ap
    Vouă
    08:30
    Miezul problemei (R)
    09:45
    ap
    Dragoste si ura (R)
    2008, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    ap
    Vouă
    11:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Vouă
    12:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    14:00
    ap
    Vouă
    14:30
    ap
    Comerciantul (R)
    2015, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    15:45
    Teleshopping
    16:00
    ap
    Vouă
    16:15
    ap
    Suflete tradate (R)
    2010, India, Familie
    17:15
    ap
    Doamna de porţelan
    2013, Coreea de Sud, Dramă
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    Suflete tradate
    2010, India, Familie
    20:00
    ap
    Dragoste si ura
    2008, Dramă, Romantic
    21:00
    12
    Vikingii: Ziua cea neagra
    2013, Marea Britanie, Acţiune, Aventuri, Thriller
    22:45
    15
    Moarte suspectă
    2000, Canada, Acţiune
    00:45
    12
    Iubire interzisă (R)
    02:30
    Albumul Naţional (R)
    04:15
    ap
    Vouă (R)
    04:30
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    Lumea lui Banciu (R)
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Talk B1
    13:45
    Teleshopping
    14:00
    Talk B1
    14:45
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Se întâmplă acum
    17:45
    Teleshopping
    18:00
    Buna, România!
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    Dosar de politician
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Dosar de politician (R)
    04:30
    Știrile B1 (R)
    05:00
    Buna, România! (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Regatul Sălbatic
    07:30
    Chef de vedete (R)
    08:30
    Câştigă România! (R)
    09:30
    ap
    10:30
    Toamna amintirilor (R)
    11:45
    Poate nu ştiai
    11:50
    100 de poveşti despre Marea Unire-5 minute de istorie cu prof. dr. Adrian Cioroianu-PREMIERA
    12:00
    Telejurnal TVR 2
    12:40
    Teleshopping
    13:00
    Cultura minorităţilor
    13:30
    Sănătate cu de toate (R)
    14:00
    Documentar 360° Geo
    15:00
    ap
    Primăverii (R)
    2018, Romania
    15:30
    Chef de vedete
    16:30
    ap
    17:30
    Toamna amintirilor
    18:45
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:45
    Sport
    20:00
    Câştigă România!
    21:00
    ap
    Primăverii
    2018, Romania
    21:30
    12
    Cosmarul american
    1987, SUA, Dramă
    23:15
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    23:25
    12
    Caracatița
    1984, Italia, Crimă, Dramă, Familie, Romantic, Dragoste
    00:25
    Câştigă România! (R)
    01:25
    ap
    Primăverii (R)
    2018, Romania
    01:50
    12
    Păcatul şi ruşinea (R)
    2010, Italia, Dramă
    03:35
    12
    Caracatița (R)
    1984, Italia, Crimă, Dramă, Familie, Romantic, Dragoste
    04:25
    Telejurnal TVR 2 (R)
    05:05
    Mic dejun cu un campion (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Bursa de sanatate
    08:00
    Astre și destin
    09:00
    Orașul tău
    09:30
    Omul intre cer si Pamant
    10:00
    Lifestyle cu Anamaria
    11:00
    Ora de fotbal
    12:00
    Ceasul astrologic
    13:00
    Este posibil
    14:00
    Meditația Săptămânii
    14:30
    Dimensiuni Spirituale
    16:30
    Orașul Tău,
    17:00
    Invata, creste, daruieste
    18:00
    Întâlnire cu Aurora
    19:00
    Zodiacul Chinezesc
    20:00
    Realitatea Juridică
    21:00
    Între Spațiu și Timp
    22:00
    Lumea in 7 zile
    23:00
    Case de vis
    00:00
    Realitatea Românească
    01:30
    Documentar
    02:00
    Univers Enciclopedic
    03:00
    Teoria Conspirației
    05:00
    Puterile Secrete
    06:55
    Imnul Național,
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Ştiri AGRO TV
    20:00
    Agricultura la raport
    22:00
    Performanță și Agricultură
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
    08:00
    Cuvântul Vieții! (r) seminar biblic
    09:00
    Casa zburătoare desene animate
    09:30
    Înțelepciune TV program pentru copii
    10:00
    Cele zece porunci documentar
    10:30
    Program pentru minorități etnice (sârbă) program strain
    11:00
    Credința salvatoare (r) film artistic
    12:30
    Concurs biblic (r) Magazin TV
    13:00
    Mapamond Creștin (r) stiri
    13:30
    Africa și Biblia (r) documentar
    14:00
    Verdictul științei: Creație! (r) talk-show
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi program religios strain
    15:00
    Casa zburătoare (r) desene animate
    15:30
    Înțelepciune TV (r) program pentru copii
    16:00
    Teleshopping teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (sârbă) (r) program strain
    17:00
    Cele zece porunci (r) documentar
    17:30
    Lumina Evangheliei seminar biblic
    18:00
    Banul tău contează seminar biblic
    19:00
    Isus - om, Mesia sau mai mult documentar
    19:30
    Secretele succesului program religios strain
    20:00
    De ce Israel? din actualitate
    20:30
    Înflorește acum! program religios strain
    21:00
    Calea, Adevărul și Viața talk-show
    22:00
    Eroii mor altfel I film artistic
    23:30
    Muzica Muzica
    00:00
    Decupaj din realitate materiale telespectatori
    00:30
    Căutând extraordinarul cu Jeni emisiuni tineri
    01:00
    Banul tău contează seminar biblic
    02:00
    Calea, Adevărul și Viața talk-show
    03:00
    Față în față talk-show
    04:00
    Killing Kryptonite - seminar biblic
    04:30
    Muzică - Muzica
    05:00
    Videotext - videotext
    06:00
    Muzică - Muzica
    06:30
    Adevărul despre adevăr Crestere spirituala
    06:45
    Întrebări esențiale Crestere spirituala
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Totul pentru dragoste
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    Chefi la cuțite
    23:00
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    12
    Eroii
    2006, SUA, Dramă, SF
    02:00
    ap
    Prietenii de la 11 (R)
    04:00
    ap
    Acces direct (R)
    06:00
    Observator
jinglebells