• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    ap
    Gospodar fără pereche
    22:30
    ap
    Pe bune?!
    23:30
    Ştirile Pro Tv
    00:00
    15
    Culisele puterii
    2013, SUA, Dramă
    01:00
    15
    Fără rușine
    2011, SUA, Comedie, Dramă
    02:00
    12
    Legături invizibile
    2012, SUA, Dramă
    03:00
    15
    Americanii
    2013, SUA, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    04:00
    ap
    Pe bune?! (R)
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neaţa cu Răzvan şi Dani
    10:55
    Teleshopping
    11:10
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Nuntă cu scântei
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    Chefi la cuțite
    23:00
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    Pistruiatul 1 - Evadatul (R)
    1986, Romania, Aventuri
    02:30
    Camera Cafe
    03:00
    ap
    Acces direct
    06:00
    Observator
  • 07:00
    1 Matinal
    08:00
    1 Matinal
    09:00
    1 Matinal
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Perfect imperfect
    11:00
    Perfect imperfect
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Tribuna partidelor parlamentare
    12:30
    Teleshopping
    13:00
    Aici, acum
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Maghiara de pe unu
    16:00
    Telejurnal
    16:05
    Maghiara de pe unu
    16:55
    Starea zilei
    17:00
    Telejurnal
    17:30
    Întrebări şi răspunderi
    18:30
    Pulsul zilei
    19:35
    Pulsul zilei
    19:55
    Starea zilei
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    România 9
    21:55
    România 9
    22:30
    ap
    Starea naţiei
    23:30
    Ora de ştiri
    00:25
    Vorbeşte corect! (R)
    00:30
    România 9 (R)
    01:20
    România 9 (R)
    01:50
    ap
    Shimon Peres – Arhitect al păcii
    02:20
    Întrebări şi răspunderi (R)
    03:10
    Telejurnal (R)
    03:50
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă (R)
    04:40
    Vorbeşte corect! (R)
    04:45
    Pulsul zilei (R)
    05:40
    Pulsul zilei (R)
    06:00
    Imnul României
    06:05
    ap
    Starea naţiei (R)
  • 07:15
    Focus 18 (R)
    07:45
    ap
    Dosarele DNA (R)
    08:30
    Chef Dezbrăcatu’ (R)
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Mondenii
    2006, Romania, Comedie
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus Magazin (R)
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    ap
    Secrete de stil (R)
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    14:45
    ap
    Camera de râs
    15:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    16:30
    Focus 18
    17:00
    ap
    Pasiune Toscană
    2012, Italia, Dramă, Mister, Romantic, Dragoste
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Tanarul maestru
    1980, Acţiune, Comedie
    22:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    23:15
    Focus din inima României
    23:45
    Focus Magazin
    00:30
    ap
    Tanarul maestru (R)
    1980, Acţiune, Comedie
    02:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:30
    ap
    Iubiri secrete
    2011, Romania, Dragoste
    06:00
    Focus Magazin (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    ap
    Pastila de râs
    07:45
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Dragostepunctro
    09:15
    Teleshopping
    09:45
    ap
    Furtună pe Bosfor
    2014, Turcia, Dramă
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Teo Show
    16:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Kosem
    2015, Turcia, Dramă, Istoric
    23:00
    12
    WOWBiz
    00:30
    Știrile Kanal D (R)
    01:45
    ap
    Yaman (R)
    2013, Turcia, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    03:45
    ap
    Pastila de râs (R)
    04:15
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
  • 09:45
    ap
    Dragoste si ura (R)
    2008, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Tradiţii de la bunica
    12:00
    ap
    Vouă
    12:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    Opriţi timpul!
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    17:15
    ap
    Comerciantul
    2015, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Destine împlinite
    2011, India, Dramă, Romantic
    21:00
    12
    Răzbunarea dragonilor
    2000, SUA, Aventuri, Fantastic
    23:15
    12
    Nebuni de iubire (R)
    01:00
    12
    Scumpă mamă unde ești?
    02:45
    Albumul Naţional
    04:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    Lumea lui Banciu (R)
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Unşpe metri
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Se întâmplă acum
    19:30
    Dosar de politician
    21:00
    Talk B1
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Unşpe metri (R)
    03:20
    Talk B1 (R)
    05:00
    Știrile B1 (R)
    05:50
    Dosar de politician (R)
  • 07:00
    ap
    Documentar 360° Geo (R)
    08:00
    D'ale lu' Mitică (R)
    09:00
    ap
    Legendele dragonilor (R)
    2015, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    10:10
    Gala Umorului (R)
    11:00
    MotorVlog (R)
    11:30
    Teleshopping
    11:50
    Documentar 360° Geo
    12:50
    Poate nu ştiai
    13:00
    Telejurnal TVR 2
    13:40
    Cultura minorităţilor
    14:10
    Se zice că...
    15:40
    ap
    Starea naţiei (R)
    16:40
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    17:40
    ap
    Legendele dragonilor
    2015, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    20:00
    Câştigă România!
    21:00
    MotorVlog (R)
    21:30
    The Best FIFA Football Awards 2017
    23:00
    12
    Anatomia lui Grey
    2005, SUA, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    23:50
    Câştigă România! (R)
    00:50
    Se zice că... (R)
    02:20
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    03:20
    Poate nu ştiai
    03:25
    12
    Jimmy P. (R)
    2013, SUA, Franta, Dramă
    05:25
    Pescar hoinar (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:10
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Spirit, Energie, Materie
    08:00
    Univers Enciclopedic
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Sănătate ca la Carte
    11:00
    Cerasela Show
    12:00
    Minutul de spiritualitate
    12:05
    Documentar
    12:30
    Profesioniști în devenire
    14:30
    Te iubește Adrian
    15:30
    Misterele Universului
    17:00
    Dimensiuni Spirituale
    19:00
    Spirit, Energie, Materie
    20:00
    Realitatea Românească
    21:30
    Rezumatul Săptămânii
    23:00
    Orașul Tau
    23:30
    Documentar
    00:00
    Sănătate ca la Carte
    01:00
    Valori Euroatlantice
    03:00
    Direct cu Roberto Grosa
    04:00
    Între Spațiu și Timp
    05:00
    O minte sănătoasă,
    06:00
    Omul… între cer și pământ
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    13:30
    Tradiții și meșteșuguri
    14:00
    Sinteza Agrostrategică
    15:00
    Realități Rurale
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Ştiri AGRO TV
    20:00
    Agricultura la raport
    22:00
    Sinteza Agrostrategică
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Realitați și perspective (r)
    08:00
    Școala Isahar
    09:00
    Casa zburătoare
    09:30
    O știință fascinantă
    10:00
    Să vorbim în engleză
    10:30
    Biserica Punctul Zero (r)
    11:00
    Misiunea John Militaru (r)
    11:30
    Perspective eterne (r)
    12:30
    Mari isprăvi (r)
    13:00
    Jerusalem Dateline (r)
    13:30
    Stând în spărtură pentru Israel (r)
    14:00
    Inima închinării (r)
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi
    15:00
    Casa zburătoare (r)
    15:30
    O știință fascinantă
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Față în față
    17:30
    Verdictul științei: Creație!
    18:00
    Cuvântul Vieții
    19:00
    Capelanii militari ai Primului Război Mondial
    19:30
    Perseverența
    20:00
    Mapamond Creștin (r)
    20:30
    În prezența lui Isus (r)
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    00:00
    De ce Israel?
    00:30
    O viață echilibrată
    01:00
    Cuvântul Vieții
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    Program pentru minorități etnice (maghiară)
    03:30
    Program pentru minorități etnice (germana)
    04:00
    InTouch (r)
    06:30
    Pași în necunoscut
    06:45
    Întrebări esenţiale
  • 07:00
    Star Magazine (R)
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    Previziunile zilei
    12:00
    Obiectiv
    13:00
    Observator
    14:00
    Esențial
    16:00
    100 de minute
    16:30
    Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    În Premieră (R)
    21:00
    Sinteza zilei
    23:15
    Punctul de întâlnire (R)
    00:00
    La Ordinea Zilei (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:30
    ap
    Răi da' buni (R)
    05:00
    Sinteza zilei (R)
jinglebells
Feedback