• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    La limita extremă
    2015, Germania, China, SUA, Acţiune, Crimă, Sport, Thriller
    22:30
    15
    In labirintul unui grizzly
    2015, SUA, Canada, Acţiune, Horror, Thriller
    00:15
    Ştirile Pro Tv
    00:45
    12
    La limita extremă (R)
    2015, Germania, China, SUA, Acţiune, Crimă, Sport, Thriller
    02:30
    15
    In labirintul unui grizzly (R)
    2015, SUA, Canada, Acţiune, Horror, Thriller
    04:00
    ap
    Lecţii de viaţă (R)
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 07:00
    Observator
    08:00
    ap
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Aici eu sunt vedeta!
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    12
    Transformers: Răzbunarea celor învinși
    2009, SUA, Acţiune, Aventuri, SF
    23:00
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    12
    Transformers: Răzbunarea celor învinși (R)
    2009, SUA, Acţiune, Aventuri, SF
    03:30
    Observator (R)
    04:15
    ap
    Aici eu sunt vedeta! (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Telejurnal matinal
    08:00
    Telejurnal matinal
    09:00
    Telejurnal matinal
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Perfect imperfect
    11:00
    Perfect imperfect
    11:45
    Teleshopping
    12:30
    Vorbeşte corect!
    13:00
    Aici, acum
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Akzente
    16:00
    Akzente
    17:00
    Telejurnal
    17:05
    Povestea Unirii
    18:30
    Romani care au schimbat lumea
    19:00
    Pulsul zilei
    20:00
    Telejurnal
    21:10
    Film artistic
    23:00
    12
    Ecaterina 
    2014, Rusia, Biografic, Dramă, Istoric
    00:00
    Telejurnal
    00:30
    Romani care au schimbat lumea (R)
    01:00
    Vorbeşte corect! (R)
    01:30
    Levintza prezintă (R)
    01:55
    Film romnesc (R)
    03:40
    Telejurnal (R)
    04:30
    12
    Ecaterina  (R)
    2014, Rusia, Biografic, Dramă, Istoric
    05:20
    Vorbeşte corect! (R)
    05:25
    Imnul României
    05:30
    Pulsul zilei (R)
    06:25
    Levintza prezintă (R)
  • 07:20
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    08:00
    ap
    Elisa (R)
    2003, Italia, Dramă, Romantic, Dragoste
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    ap
    Casa: construcţie şi design (R)
    12:00
    Teleshopping
    14:00
    ap
    Camera de râs
    14:30
    Teleshopping
    15:05
    Focus
    16:00
    ap
    Elisa
    2003, Italia, Dramă, Romantic, Dragoste
    17:10
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Extemporal la dirigenție
    1987, Romania, Comedie, Romantic, Dragoste
    22:30
    Starea naţiei
    23:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    00:30
    Focus din inima României
    01:00
    ap
    Cronica cârcotaşilor
    03:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    04:00
    ap
    Chirița în Iași
    1987, Romania, Comedie
    05:50
    Starea naţiei (R)
    06:50
    Teleshopping
  • 07:30
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Pastila de râs
    08:45
    Teleshopping
    09:15
    ap
    1001 de nopți
    2006, Turcia, Dramă
    11:00
    ap
    Puterea dragostei
    12:00
    ap
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Puterea dragostei
    15:00
    ap
    Teo Show
    17:30
    ap
    În căutarea adevărului
    19:00
    ap
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Povestea noastră
    2017, Turcia, Comedie, Dramă, Romantic
    23:00
    ap
    Bravo, ai stil!
    01:00
    ap
    Știrile Kanal D (R)
    02:15
    ap
    Puterea dragostei (R)
    04:15
    ap
    Povestea noastră (R)
    2017, Turcia, Comedie, Dramă, Romantic
    06:00
    Teleshopping (R)
    06:30
    ap
    Pastila de râs
    06:45
    ap
    Știrile Kanal D (R)
  • 08:15
    ap
    Vouă
    08:30
    Opriţi timpul!
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    ap
    Vouă
    11:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Vouă
    12:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    14:00
    ap
    Vouă
    14:30
    ap
    Dragoste sub clar de lună (R)
    2016, Coreea de Sud, Romantic
    15:45
    Teleshopping
    16:00
    ap
    Vouă
    16:15
    ap
    Suflete tradate (R)
    2010, India, Familie
    17:15
    ap
    Dragoste sub clar de lună
    2016, Coreea de Sud, Romantic
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    Suflete tradate
    2010, India, Familie
    20:00
    ap
    Dragoste si ura
    2008, Dramă, Romantic
    21:00
    ap
    Tranzactie cu bucluc
    1977, Italia, Comedie
    23:00
    12
    Ciocanul zeilor (R)
    2013, Marea Britanie, Acţiune
    01:00
    Poama acră (R)
    03:00
    Albumul Naţional (R)
    04:45
    ap
    Vouă (R)
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    Lumea lui Banciu (R)
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Talk B1
    13:45
    Teleshopping
    14:00
    Talk B1
    14:45
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Se întâmplă acum
    17:45
    Teleshopping
    18:00
    Buna, România!
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    Dosar de politician
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Dosar de politician (R)
    04:30
    Știrile B1 (R)
    05:00
    Buna, România! (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:30
    Uniţi în cuget şi-n simţiri – Artele în vremea Unirii
    08:30
    Câştigă România!
    09:30
    ap
    10:30
    Zbuciumatul destin al lui Cuza Vodă
    11:00
    Memorialul Durerii
    12:00
    Telejurnal TVR 2
    12:40
    Teleshopping
    13:00
    Cultura minorităţilor
    13:30
    Unirea Principatelor Române
    14:30
    Drag de România mea şi de românii ei
    16:30
    ap
    17:30
    Iarna amintirilor
    18:45
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:45
    Sport
    20:10
    Film artistic
    22:35
    12
    Caracatița
    1984, Italia, Crimă, Dramă, Familie, Romantic, Dragoste
    23:40
    15
    În numele legii
    2012, Marea Britanie, Crimă, Dramă, Thriller
    00:50
    Film artistic (R)
    03:05
    12
    Caracatița (R)
    1984, Italia, Crimă, Dramă, Familie, Romantic, Dragoste
    04:00
    15
    În numele legii (R)
    2012, Marea Britanie, Crimă, Dramă, Thriller
    05:00
    ap
    Destine ca-n filme (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Pescar hoinar (R)
    06:30
    Teleshopping
  • 07:00
    Intre Spatiu si Timp
    08:00
    Cronica spiritului
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste,
    10:00
    Dialoguri între minte și inimă
    11:30
    Documentar
    12:00
    Ora de fotbal
    12:05
    O minte sănătoasă, într-un corp sănătos,
    13:00
    Tainele Înțelepciunii
    14:00
    Meditația Săptămânii
    14:30
    O minte sanatoasa, intr-un corp sanatos
    15:30
    Documentar
    16:00
    Astre și destin
    17:00
    Bursa de Sănătate
    19:00
    Cerasela Show
    20:00
    Orașul Tău
    20:30
    Ziua Z
    22:00
    Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
    23:30
    Documentar
    00:00
    Omul între cer și pământ
    01:00
    Realitatea Juridică
    02:00
    Tainele Înțelepciunii
    03:00
    Profesionisti in devenire
    05:00
    Dimensiuni Spirituale
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Ştiri AGRO TV
    20:00
    Agricultura la raport
    22:00
    România agricolă
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
    08:00
    Conferința „Pacea, adăpostul inimii” (r) - seminar biblic
    09:00
    Cartea Cărților desene animate
    09:30
    Castelul minunat program pentru copii
    10:00
    S-a isprăvit! (r) program religios strain
    10:30
    Program pentru minorități etnice (maghiară) program strain
    11:00
    Prințesă de departe (r) film artistic
    12:30
    Călătoria (r) program religios strain
    13:00
    Decupaj din realitate (r) materiale telespectatori
    13:30
    Istoria creștinismului documentar
    14:00
    Producție proprie - Crestere spirituala
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi (r) program religios strain
    15:00
    Program pentru minorități etnice (maghiară) (r) program strain
    15:30
    S-a isprăvit! program religios strain
    16:00
    Israel în prim plan din actualitate
    16:30
    Cartea Cărților (r) desene animate
    17:00
    Castelul minunat (r) program pentru copii
    17:30
    Dincolo de bariere marturie
    18:00
    Conferința „Pacea, adăpostul inimii” program religios
    19:00
    Club 700 Magazin TV
    19:30
    Alfa Omega în obiectiv Din culisele televiziunii
    20:00
    Calea, Adevărul și Viața talk-show
    22:00
    Teatrul de pe strada 7 Film serial
    22:30
    Muzică - Muzica
    23:00
    Restaurarea barăcii - documentar
    23:30
    Încercările și mărturiile bisericii primare (r) documentar
    00:00
    Alfa Omega în obiectiv Din culisele televiziunii
    00:30
    Producție proprie - Crestere spirituala
    01:00
    Conferința „Pacea, adăpostul inimii” - seminar biblic
    02:00
    Calea, Adevărul și Viața talk-show
    03:00
    Perspective eterne program religios
    04:00
    Club 700 Magazin TV
    04:30
    Muzică - Muzica
    05:00
    Alfa Omega în obiectiv (r) Din culisele televiziunii
    05:30
    Producție proprie (r) - Crestere spirituala
    06:00
    Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
  • 07:00
    Observator
    08:00
    ap
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Aici eu sunt vedeta!
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    12
    Transformers: Răzbunarea celor învinși
    2009, SUA, Acţiune, Aventuri, SF
    23:00
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    12
    Transformers: Răzbunarea celor învinși (R)
    2009, SUA, Acţiune, Aventuri, SF
    03:30
    Observator (R)
    04:15
    ap
    Aici eu sunt vedeta! (R)
    06:00
    Observator
jinglebells