• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Las fierbinți
    2012, Romania, Comedie
    21:30
    12
    Ai noştri
    2017, Romania, Comedie
    22:30
    15
    Afaceri neterminate
    2007, SUA, Acţiune, Dramă, Thriller
    00:45
    Ştirile Pro Tv
    01:15
    15
    Culisele puterii
    2013, SUA, Dramă
    02:15
    15
    Fără rușine
    2011, SUA, Comedie, Dramă
    03:15
    12
    Legături invizibile
    2012, SUA, Dramă
    04:15
    15
    Americanii
    2013, SUA, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 07:00
    Observator
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    10:55
    Teleshopping
    11:10
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Nuntă cu scântei
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    ap
    The Wall - Marele Zid
    21:15
    Aici eu sunt vedeta!
    23:15
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    ap
    Prietenii de la 11 (R)
    03:00
    ap
    Acces direct
    06:00
    Observator
  • 07:00
    1 Matinal
    08:00
    1 Matinal
    09:00
    1 Matinal
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Perfect imperfect
    11:00
    Perfect imperfect
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Parlamentul României
    12:30
    Teleshopping
    13:00
    Aici, acum
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Akzente
    16:00
    Telejurnal
    16:05
    Akzente
    16:55
    Starea zilei
    17:00
    Telejurnal
    17:30
    Lozul cel mare
    18:00
    M.A.I. aproape de tine
    18:30
    Pulsul zilei
    19:35
    Pulsul zilei
    19:55
    Starea zilei
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    România 9
    21:55
    România 9
    22:30
    ap
    Starea naţiei
    23:30
    Ora de ştiri
    00:25
    Vorbeşte corect! (R)
    00:30
    România 9 (R)
    01:20
    România 9 (R)
    01:50
    Pro patria (R)
    02:20
    M.A.I. aproape de tine (R)
    02:45
    Oameni ca noi (R)
    03:10
    Telejurnal (R)
    03:50
    Tezaur folcloric (R)
    04:40
    Vorbeşte corect! (R)
    04:45
    Pulsul zilei (R)
    05:40
    Pulsul zilei (R)
    06:00
    Imnul României
    06:05
    ap
    Starea naţiei (R)
  • 07:15
    Focus 18 (R)
    08:20
    ap
    Pasiune Toscană (R)
    2012, Italia, Dramă, Mister, Romantic, Dragoste
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus din inima României (R)
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    Chef Dezbrăcatu’ (R)
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    14:45
    ap
    Camera de râs
    15:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    16:30
    Focus
    17:00
    ap
    Pasiune Toscană
    2012, Italia, Dramă, Mister, Romantic, Dragoste
    18:00
    Focus 18
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    12
    District 9
    2009, Noua Zeelanda, Acţiune, Dramă, SF, Thriller
    22:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    23:15
    ap
    Focus din inima României
    23:45
    Focus Magazin
    00:30
    15
    Insomnia
    2016, SUA, Horror, Thriller
    02:30
    ap
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:30
    ap
    Iubiri secrete
    2011, Romania, Dragoste
    06:00
    Focus Magazin (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    ap
    Pastila de râs
    07:45
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Dragostepunctro
    09:15
    Teleshopping
    09:45
    ap
    Furtună pe Bosfor (R)
    2014, Turcia, Dramă
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Teo Show
    16:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    23:00
    12
    WOWBiz
    00:30
    Știrile Kanal D (R)
    01:45
    ap
    Yaman (R)
    2013, Turcia, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    03:45
    ap
    Pastila de râs (R)
    04:15
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
  • 08:15
    Teleshopping
    08:30
    Tradiţii de la bunica
    09:45
    Pitici de vară
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Tradiţii de la bunica
    12:00
    ap
    Vouă (R)
    12:15
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    Tradiţii de la bunica
    14:30
    ap
    Comerciantul (R)
    2015, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    17:15
    ap
    Miezul problemei
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Dragoste si ura
    2008, Dramă, Romantic
    21:00
    ap
    Winnetou: Printre vulturi
    1964, Germania, Italia, Franta, Aventuri, Western
    23:00
    12
    Capcana (R)
    2013, SUA, Acţiune, Dramă, Thriller
    01:15
    15
    Byzantium (R)
    2012, Marea Britanie, SUA, Irlanda, Dramă, Fantastic, Horror, Thriller
    03:30
    Albumul Naţional
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    07:55
    Dosar de politician
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:50
    Dosar de politician
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Unşpe metri
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Se întâmplă acum
    19:30
    Dosar de politician
    21:00
    Talk B1
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Unşpe metri (R)
    03:20
    Talk B1 (R)
    05:00
    Știrile B1 (R)
    05:50
    Dosar de politician (R)
  • 07:00
    Documentar 360° Geo (R)
    08:00
    Câştigă România! (R)
    09:00
    ap
    Legendele dragonilor (R)
    2015, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    10:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    11:00
    Euromaxx
    11:30
    Teleshopping
    11:50
    Documentar 360° Geo
    12:50
    Poate nu ştiai
    13:00
    Telejurnal TVR 2
    13:40
    Cultura minorităţilor
    14:10
    Se zice că...
    15:40
    ap
    Starea naţiei (R)
    16:40
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    17:40
    ap
    Legendele dragonilor
    2015, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    20:00
    Câştigă România!
    21:10
    12
    Moby Dick
    2011, Germania, Austria, Aventuri, Dramă
    22:50
    Poate nu ştiai
    23:00
    12
    Anatomia lui Grey
    2005, SUA, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    23:50
    Câştigă România! (R)
    00:50
    Se zice că... (R)
    02:20
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    03:20
    Poate nu ştiai
    03:30
    12
    Moby Dick (R)
    2011, Germania, Austria, Aventuri, Dramă
    05:00
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    05:05
    Mic dejun cu un campion (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Crede și Cercetează
    08:00
    Alupei Investighează
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste,
    10:00
    Dialoguri între minte și inimă
    11:30
    Documentar
    12:00
    Minutul de spiritualitate
    12:05
    O minte sănătoasă, într-un corp sănătos,
    13:00
    Tainele Înțelepciunii
    14:00
    Meditația Săptămânii
    14:30
    Casa cu Stil
    15:30
    Documentar
    16:00
    Astre și destin
    17:00
    Bursa de Sănătate
    18:00
    Direct cu Roberto Grosa
    19:00
    Cerasela Show
    20:00
    Orașul Tău
    20:30
    Învață, Crește, Dăruiește
    21:30
    Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
    23:00
    Orașul Tău
    23:30
    Documentar
    00:00
    Omul între cer și pământ
    01:00
    Realitatea Juridică
    02:00
    Tainele Înțelepciunii
    03:00
    Rezumatul Săptămânii
    05:00
    Dimensiuni Spirituale
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Ştiri AGRO TV
    20:00
    Agricultura la raport
    22:00
    Din Lumea Satului
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r)
    08:00
    Secretul relațiilor
    09:00
    Casa zburătoare
    09:30
    O știință fascinantă
    10:00
    Luptele fiecărui creștin
    10:30
    Program pentru minorități etnice (maghiară)
    11:00
    David Livingstone (r)
    12:00
    Slujitor al lui Cristos (r)
    12:30
    Călătoria
    13:00
    Decupaj din realitate
    13:30
    Viața apostolului Petru (r)
    14:00
    Căutând extraordinarul cu Jeni
    14:30
    Perseverența
    15:00
    Casa zburătoare (r)
    15:30
    O știință fascinantă
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (maghiară)
    17:00
    Luptele fiecărui creștin
    17:30
    Dincolo de bariere (r)
    19:00
    Zwingli
    19:30
    Club 700
    20:00
    Alfa Omega în obiectiv
    20:30
    Viața așa cum e
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    23:00
    Secția de poliție
    00:00
    Rădăcini și reflecții
    00:30
    Vieți în lumină/ Întrebări esențiale
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    Perspective eterne
    04:00
    Club 700
    06:00
    Calea, Adevărul și Viața (r)
  • 07:00
    Star Magazine (R)
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    Previziunile zilei
    12:00
    Obiectiv
    13:00
    Observator
    14:00
    Esențial
    16:00
    100 de minute
    16:30
    Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    În gura presei (R)
    21:00
    Sinteza zilei
    23:15
    Punctul de întâlnire (R)
    00:00
    La Ordinea Zilei (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:30
    ap
    Răi da' buni (R)
    05:00
    Sinteza zilei (R)
jinglebells
Feedback