• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    Vocea României
    23:30
    15
    Adevărul gol-goluț
    2009, SUA, Comedie, Romantic, Dragoste
    01:30
    12
    Legături invizibile
    2012, SUA, Dramă
    02:30
    15
    Americanii
    2013, SUA, Crimă, Dramă, Mister, Thriller
    03:15
    ap
    Lecţii de viaţă (R)
    04:00
    ap
    Vorbeşte lumea (R)
    06:00
    Ce se întâmplă doctore ? (R)
    06:30
    Arena bucătarilor (R)
  • 08:15
    Teleshopping
    08:30
    Tradiţii de la bunica
    09:45
    ap
    Dragoste si ura (R)
    2008, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Tradiţii de la bunica
    12:00
    ap
    Vouă (R)
    12:15
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Specialişti în sănătate (R)
    14:00
    Tradiţii de la bunica
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    17:15
    ap
    Miezul problemei
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Dragoste si ura
    2008, Dramă, Romantic
    21:00
    12
    Maestrul Tai-Chi
    1993, Hong Kong, Acţiune, Comedie, Dramă, Thriller
    23:00
    15
    Șapte asasini (R)
    2013, Hong Kong, China, Acţiune, Aventuri
    01:15
    Poama acră
    03:00
    Miezul problemei
    04:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    04:45
    ap
    Vouă
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
  • 07:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    07:55
    Dosar de politician
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:50
    Dosar de politician
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Unşpe metri
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Se întâmplă acum
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    Talk B1
    23:00
    ap
    Știrile B1
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Talk B1 (R)
    04:10
    Unşpe metri (R)
    05:00
    Știrile B1 (R)
    05:50
    Știrile B1 (R)
    06:40
    Talk B1 (R)
  • 07:00
    Lifestyle cu Anamaria
    08:00
    Direct Cu Roberto Grosa
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Între Spațiu și Timp
    11:00
    Cerasela Show
    12:00
    Minutul De Spiritualitate,
    12:05
    Valori Euroatlantice
    14:00
    Meditația Săptămânii,
    14:30
    Crede și Cercetează
    15:30
    Omul Intre Cer și Pământ
    16:30
    Documentar,
    17:00
    De Vorba cu Psihologul
    18:00
    Alupei Investighează
    19:00
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    20:30
    Puterile Secrete
    22:30
    Faraonii
    23:30
    Orașul Tău
    00:00
    Învață Crește Dăruiește
    01:00
    Întâlnire cu Aurora
    02:00
    Zodiacul Chinezesc
    03:00
    Iarmarocul Agricol
    05:00
    Realitatea Juridică
    06:30
    Spirit, Energie, Materie
    06:55
    Imnul Național,
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    20:00
    Agroturism
    20:30
    Interviul Agro Tv
    21:30
    Ingrediente
    22:00
    Sinteza Agrostrategică
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 08:00
    Casă sau cămin? Educație familială
    08:30
    Răspunsuri
    09:00
    Cartea Cărților
    09:30
    O știință fascinantă
    10:00
    Să studiem pas cu pas Apocalipsa (r)
    10:30
    Program pentru minorități etnice (germana)
    11:00
    Revolta gândirii (r)
    12:30
    Viața așa cum e
    13:00
    Alfa Omega în obiectiv (r)
    13:30
    Zwingli (r)
    14:00
    Dincolo de bariere (r)
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi
    15:00
    Cartea Cărților
    15:30
    O știință fascinantă
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (germana) (r)
    17:00
    Să studiem pas cu pas Apocalipsa (r)
    17:30
    Vieți în lumină/ Întrebări esențiale
    18:00
    Școala de slujire cu Derek Prince
    19:00
    Dietriech Bonhoeffer II
    19:30
    InTouch
    20:00
    Cuvânt din Ierusalim
    20:30
    Rădăcini și reflecții
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    22:00
    Viitorul bisericii
    00:00
    Mapamond Creştin
    00:30
    Inima închinării
    01:00
    Conferința „Rugul Aprins”
    02:00
    Calea, Adevărul și Viața (r)
    03:00
    O ușă deschisă pentru tine
    03:30
    Casa din Betania
    04:00
    Bucură-te de fiecare zi
    06:30
    Pași în necunoscut
    06:45
    Întrebări esenţiale
jinglebells
Feedback