Păreri Due mamme di troppo

Mama știe mai bine

Vegetarian pe 27 Iulie 2012 21:07
Sinopsisul de la acest fim a fost adaugat de mine la wiki si in 29 Iul 2012, 13:20 am primit De la Cinemagia mesajul : Sinopsisul adaugat de tine la filmul Due mamme di troppo a fost respins ! Filmul acesta nu avea sinopsis , iar cel pe care lam adaugat eu , a fost acceptat in intregime . La filmele la care trimit sinopsis , scriu si o parere in care copiez sinopsisul trimis . Nu este nici o deosebire dintre sinopsisul trimis de mine si cel care este acum .
. . Trebuia sa primesc un mesaj la Activitate la profilul meu : Vegetarian a contribuit la pagina filmul Due mamme di troppo , apoi sa apara sub sinopsis numele meu si sa mai primesc un punct la Contribuţii filme, actori .
. . . Cam la aceasi ora la care am primit mesajul cu Sinopsisul respins , am primit si un mesaj la activitati : Vegetarian a contribuit la pagina actorului Guy Nadon .
. . . Persoana de la… citeşte

CANTALUP pe 29 iulie 2012 22:31
Cine ajunge sa se vaite , sa fie nemultumit , inseamna ca sa zgarcit sau a gresit undeva . Desteptul învata din greselile altora , iar prostul nici macar din greselile lui