Păreri Despicable Me 2

(2013)

Sunt un mic ticălos 2

simplu31 pe 06 Iulie 2013 18:51
nu dezamageste
Au nimerit-o si cu parea a2a, foarte amuzanta animatia, minioni sunt dementiali. Clar merita vazut
giovanny72 pe 01 Iulie 2013 18:06
Un film care trebuie neaparat vazut,este excelent...Cei care au vazut prima parte vor avea parte de o surpriza,partea a 2-a se ridica la nivelul primei parti,poate un pic peste..Excelent film, nu trebuie ratat.!
CollectorSouls pe 04 Iulie 2013 12:43
Vă recomand să vă duceți să vedeți filmul, e excat ce aveți nevoie după o săptămână stresantă
iiii pe 30 Septembrie 2011 17:10
deci nu stiam ca o sa apara si despicable me 2... deci pot spune ca sunt surprins!!!
si imi doresc sa fie mai bun decat primul, sau macar la fel de bun.

valericba pe 27 aprilie 2013 11:01
deci...vrei sa-l vezi. deci...iti vei cumpara bilet. deci...il vei vedea. deci...VIZIONARE PLACUTA!!! ;)) P.S. astept parerea, e o placere sa te citesc :P
gill331 pe 29 iunie 2013 18:17
cine vine joi la 17:30 la avanpremiera la despicable me 2 la hollywood multiplex bucuresti
andrada_bercaru pe 27 Iulie 2011 11:35
abia astept sa apara minioniiii!!!!!!!!!!!!!!!! despicable me 1 e foarte tare spera ca asta sa fie si mai bun!!!
Mihaelastoica pe 10 Iulie 2013 01:44
O sala plina care a ras si a aplaudat aproape 2 ore. Minunat :-)
Tyson_Kyd pe 01 Aprilie 2013 00:28
Prima parte este reusita, acum pe cea de a 2-a o asteptam cu zambetul pe buze, in speranta ca va fi la fel de buna .
larisamaria24 pe 06 Iulie 2013 07:33
o animatie ft tare, un film care te binedispune....acei minionii fac toti banii, sunt foarte haiosi!!!nu trebuie sa ratati acest film. recomand
SunmaN112 pe 09 Iulie 2013 17:15
Dute-n lumea ta ! Atat iti spun .. E cel mai amuzant film de animatie din cate au existat .. Deci nu pot sa cred .. aseara l-am vazut si ma jur cu mana pe inima ca APROAPE tot filmul numa am ras .. deci nu ma mai puteam opri .. minioni aia sunt D-E-M-E-N-T-I-A-L-I ! Deci neaparat tre sa il vedeti .. Va spun eu , nu o sa regretati !
onlylalakhris pe 28 Iunie 2013 20:26
debia astept sa apara la cinema ! l.am vazut si pe primu si e genial!
esterad pe 20 Iunie 2013 15:39
De abea astept sa il vad si pe 2 l-am vazut pe 1 si mia placut mult!Chiar am fost surprinsa sa vad Despicable Me 2!
FunnyX pe 30 Iunie 2013 00:31
De vazut!
Am vazut filmul la cinema. A fost o surpriza frumoasa, in sensul ca mi-a depasit asteptarile. Rareori se intimpla ca partea a 2-a sa fie mai buna decit prima!
Ei bine, e cazul aici. Un film teribil, care are de toate: actiune, umor din belsug, sensibilitate, etc...
In gasim pe simpaticul Gru in postura de respectabil tata de familie pentru cele 3 fete, care au crescut. Micutii omuleti galbeni in salopete albastre te vor face sa rizi copios in multe momente. Apar personaje noi si extrem de haioase, precum simpatica Lucy. Este extraordinar de amuzant sa-l vezi pe Gru amorezat! De asemenea teribilul mexican care vrea sa distruga lumea si gaina lui de atac dau savoare filmului. Din fericire si spre marea satisfactie a copiilor, Gru salveaza iarasi lumea. Cum ramine cu dragostea, nu va spun! :)))
Vizionare placuta!

mongolarix pe 20 Iulie 2013 13:16
idiot
Un film care apeleaza la idiotenia oamenilor adulti pentru a se distra si ei putin ,nu cred ca poate exista ceva mai stupid si mai facut special sa placa foarte mult publicului decat minioni aia enervanti ,producatori nici macar nu sau chinuit sa le inventeze o limba de doamne ajuta ,spun doar grupuri de vocale enervante si nu auabsolut nici un rol relevant ,scene si faze (cu mici excepti) de comedie fizica specifica pentru copiii, cea mai supra-apreciata animatie de cand s-au inventat ele
Cravan pe 01 Iunie 2013 18:52
When the world needed a hero, they called a villain.
Primul film Despicable Me a fost foarte amuzant si astep cu cea mai mare nerabdare sa vad prin ce peripeti trasnite si amuzante va mai trece si de aceasta data maleficul Gru si armata sa de minioni .
tony_mondyalu pe 27 Iulie 2013 15:00
la fel ca si prima parte, si aceasta a 2-a parte a reusit sa ma dezamageasca....chiar imi doream sa vad acest film mai ales la ce reclama i sa facut si ce incantata era lumea insa p mine ma dezamagit profund...unele faze comice tare insa in rest...slab slab slab(parerea mea)
kakapiciu pe 22 Octombrie 2013 00:39
Si eu sunt de parere ca minionii fac tot filmul...
legolas05 pe 20 Octombrie 2013 11:26
O animatie destul de buna,nu la fel ca cea din 2010,dar pe-aproape,minionii sunt cei mai tari.
alyn.alyn pe 30 August 2013 15:46
Recomand
Amuzant ca si prima parte, merita vizionat, recomand cu caldura.
M.S.Forever pe 25 August 2013 12:51
Super
O comedie unica. Merita vazut! Il recomand si copiilor si adultilor. Este un film de familie
Dianaa9 pe 10 Iulie 2013 14:03
Capodopera a animatiei
Te face sa razi, te emotioneaza si iti da plcere sa il urmaresti pana la sfarsit!
De minioni nu are rost sa zic..pana in ultimul minut m-au facut sa rad cu lacrimi..
Nu trebuie ratat!

Miiku pe 09 Iulie 2013 22:39
O comedie care nhu trebuie ratata. Vi`l recomand. Minionii fac toata comedia.
MariaVilla pe 26 Iunie 2013 18:19
Vreau sa vad!
Doar ce am vazut prima parte si mi-a placut mult !! Sunt nerabdatoare sa o vad si pe acesta ! Sper sa nu ma dezamageasca si sa fie la fel de buna daca nu mai buna decat prima !
Mihaita19 pe 20 Martie 2013 20:09
Bottom
Am vazut ultimu' trailer, maxim filmu', este unul din putinele filme pe care sunt nerabdator sa le vad.
De ce tocmai in iulie :).

Alex4Fun90 pe 13 Iulie 2013 00:35
GENIAL
Recomand 100 % , cea mai tare animatie/comedie din ultimii ani fara doar si poate .
ancutza200 pe 03 Decembrie 2012 19:18
er jmk partea a 2a abea astept :X primul a fost super
user-60bbd8084643b pe 22 Iulie 2021 20:56
E un film fain! Cine stie când o sa se dea din nou la televizor?
chiba_florin pe 16 Octombrie 2015 01:24
Wow
Nu credeam că se poate şi mai bine faţă de ce am văzut în primul film. M-a distrat copios şi sper să nu se oprească niciodată. Că au cu ce !
mihaelatb pe 05 Septembrie 2015 17:42
mult mai slab ca primul! Se incearca o continuare, dar fara un subiect consistent. Este ca o telenovela care trebuie sa aiba un final fericit. Fetitele cuminti primesc premiul visat, Gru si Dr. Nefario se pozitiveaza, iar mexicanii... sunt rai pana si in desenele animate.
omucuvaloare pe 08 Iulie 2015 00:18
edinaa pe 04 Mai 2015 21:17
Un film de animatie foarte bun. Merita vazut...........
XShadowX pe 27 Martie 2015 14:31
Ticalosii revin !!! muhahahhahahah :))
La fel ca prima parte mi-a placut mult si aceasta continuare din care minionii sunt fabulosi :)) , un film de animatie foarte amuzant pe care nu trebuie sa il ratati mai ales daca ati vazut prima parte ;) ........ urmeaza partea a 3 a ;)
Alex2015 pe 03 Ianuarie 2015 11:19
Ambele parti sunt foarte amuzante ! Dar minionii sunt cei mai amuzanti , ar trebui sa apara mai multe filme cu minioni.
diz3lgirl pe 28 Decembrie 2014 11:04
minunat
aceasta animatie a trecut pe locul 1 pt mine in topul animatiilor vizionate!
Dana04 pe 28 Octombrie 2014 22:45
Desi nu mi plac filmele animate acesta chiar mi a placut si este foarte reusit. Merita vazut!!
DiCaprio21 pe 03 Iulie 2014 17:34
foarte buna animatia. aceasta parte a doua e mult mai buna parerea mea decat prima. oricum toata animatia e frumoasa!
Dark_werewolf13 pe 29 Iunie 2014 17:06
Mult prea tare filmul!!! Amuzant, romantic, cu aventura!
Ce-ti mai poti dori?
Iar minionii aia sunt geniali :)
Recomandat pentru zilele pustii :))))

Dar_kvampire pe 27 Iunie 2014 01:44
Draguta si partea a doua.
Nu stiu de ce am avut impresia ca fetitele no vor mai aparea in partea adoua dar uite ca nu afost asa si ma bucur au fost si dedata asta dragute si simpatice nota 10.
madalinaXD pe 11 Martie 2014 22:00
Toata lumea se uita cu mic cu mare la ce se difuzeaza sau se proiecteaza asa ca eu nu cred ca unui adult stresat de problemele vietii actuale nu i-ar prinde bine o portie sanatoasa de ras .
catasmile17 pe 22 Februarie 2014 20:51
Belea filmul, minioni fac toata treaba. Merita vazut.
Claudynho pe 31 Ianuarie 2014 18:34
O animatie foarte funny , Minionii sunt dementiali :)))
AndreBlack pe 31 Ianuarie 2014 16:57
Foarte bun filmul . Mai bun decat prima parte . Coloana sonora este extraordinara . Merita vazut !!
alexcretu75 pe 07 Ianuarie 2014 15:47
Deci, minionii aia sunt geniali, deabia astept filmul Minions ♥ Foarte funny and nice filmul :D
crome pe 06 Ianuarie 2014 23:38
amuzanta si aceasta parte a 2-a insa ep unu a fost de top !
Mihai2508 pe 18 Decembrie 2013 23:36
Comic
O animatie foarte reusita, se ridica la nivelul primei parti, daca vrei sa te relaxezi, sa te simti bine, atunci se merita vizionat acest film.
andyy pe 28 Noiembrie 2013 23:11
Nu se putea alfel cum sa fie decat foarte tare continuarea. Cei mai simpatici raufacatori, monstrii, monstruleti si bineinteles minionii care sunt senzationali.
White.Lily pe 28 Noiembrie 2013 21:11
Super!
O animatie foarte reusita. Mi- a placut la fel de mult ca prima parte!
Personaje foarte haios conturate, coloana sonora pe masura, poveste super.
Minionii sunt teribil de amuzanti!

Manusa pe 10 Noiembrie 2013 22:54
Aceasta parte a doua a seriei este cu mult peste prima. O animatie la care am ras foarte bine si asta datorita minitorilor care au aparut mult mai mult in actiune. Mi-a placut si acea gaina nebuna :), care era simpatica.
RaMy_SmIlE pe 01 Noiembrie 2013 21:08
animatie buna :))
A fost haios filmul.. mi-a placut, merita vazut :D
CINEFILUL DE SERVICIU pe 14 August 2013 01:49
Despicable Me 2 (2013) « Cinefilul de Serviciu
[...] site: http://despicableme.com/ Sites: Rotten Tomatoes  Metacritic  CinemaRX  Cinemagia Like&Share Pin ItMai multEmailShare on TumblrPocketDiggPrintLike this:Like Încarc... By [...] citeşte
diana_voinea pe 14 Decembrie 2013 22:11
obligatoriu de vazut
este un film foarte bun!parerea mea e ca a fost mai bun ca primul!!!!!!