Păreri Yellowstone

(2018)

Yellowstone

Iulidesprefilme pe 30 Decembrie 2022 15:07
Kevin Costner ar putea primi un Glob de aur în 2023, la categoria cel mai bun actor într-un serial TV pentru rolul său...
hitman78 pe 18 Iunie 2023 18:45
Un serial mediocru cu iz de telenovelă si cu cateva momente bune.Primele 2 sezoane au fost ok insa pe la mijlocul sez 3 am ajuns la suprasaturație prea siropos și prea mult fucking rodeo.
user-6021ac4b1af1e pe 21 Februarie 2023 15:15
Un Dallas mult mai frumos cu un Moromete superb Costner fiind superb în toată filmografia sa unul dintre cele mai bune seriale pe care le am văzut, și am văzut câteva totul la suprlativ
lavara_laiarna pe 17 Iunie 2019 18:49
Prin opulența deasă răzbate totuși bălegarul împachetat frumos într-un serial exagerat. .rupt de realitate.
mitza2003ro pe 24 Mai 2023 18:27
Am rămas plăcut impresionat de acest serial . Am văzut 2 sezoane în 2 zile. Din partea mea nota 9. Vă recomand sa vedeți și serialele "1883" și "1923". Ar fi frumos în aceasta ordine și apoi "Yellowstone". Taylor Sheridan a făcut o treaba extraordinară în toate cele 3 seriale care după cum v-am spus arata din 1883 călătoria familiei Dutton și cum au fost puse bazele la ceea ce mai târziu (în "1923" și "Yellowstone ") a fost Yellowstone.
Baby_blues pe 19 Februarie 2023 21:07
Din nou, un serial foarte bun, de cel puțin 8.5 puncte, care in România e subapreciat de iubitorii de telenovele turcești.
irene14 pe 20 Martie 2024 20:19
Amintiri din copilărie
Urmărind acest serial am văzut parte din viața familiei mele ( evident alt continent, altă cultură, altă limbă însă aceași Luptă)! Viața personajului lui Costner seamănă izbitor cu a bunicului meu (ambii și-au pierdut nevestele, ambii și-au pierdut copii (chiar și ca număr și sex este același: 3 băieți și o fată), ambii au luptat pentru terenurile Familiei și unitatea EI, ambii sunt”Inimoși” cu principii, dârji, inteligenți și Sexi :) !
lorenne pe 28 Februarie 2024 11:48
Foarte bun! Personale atat de bine conturate, atmosfera, când te uiți parca ești și tu ca spectator in film.
mariuszmeu pe 28 Ianuarie 2024 05:16
Dallas is back
Un mod de a vedea problema din perspectiva bogatasului . Categoric un serial bine pus la punct , cu subiect si cu actori capabili , rasturnari de situatie . Ce sa mai , mi-a placut foarte tare . si basta !
doru_sava pe 07 Aprilie 2023 14:10
Totul la superlativ! Cred că este în primele 5 seriale văzute de mine! Are de toate...dragoste...intriga...acțiune... pentru toate gusturile! Kevin Costner...e un monstru în felul în care joaca! Te unge la suflet!
RODI59 pe 26 Ianuarie 2023 19:54
Un serial care ma tine cu sufletul la gura. Impresionanta lupta de a mentine pamanturile si animalele laolalta, asa cum au fost ele mostenite din strabuni. Kelly Reilly este o descoperire pentru mine, nu am mai vazut-o, dar o joaca pe Beth intr-un mod demential, nu ai cum sa nu o iubesti, pana la urma. Impartaseste intrutotul viziunea tatalui sau de a mentine ferma Yellowstone cu orice pret. Cole Hauser (Rip) imi place foarte, foarte mult. Omul din umbra, mana dreapta a stapanului, cel care se tine de cuvantul dat cu ani in urma. Cat despre Kevin Costner, ce as mai putea spune? Ca de obicei joaca magistral si nici nu se putea altfel, westernul fiind pentru el un vis inca din frageda copilarie. A meritat cu prisosinta Globul de Aur pentru acest rol.
Un serial pe care il recomand din inima.

alcineva pe 15 Ianuarie 2023 04:50
Primele sezpane foarte bune(1 si 2),apoi lungit,motti inviati,violenta nejustificata.ramane,totusi,jocul bun al lui Kevin Kostner.(Globul de aur)..Merita,cu siguranta un premiu si penteru muzica extraordinara a lui Brian Taylor.