Păreri That's My Boy

(2012)

Băiatu' tatii

tikitumba pe 30 Septembrie 2012 19:53
pe scurt
un film bun.. comedie... dar care nu impresioneaza asa mult prin comedie ( asta nu inseamna ca nu exista , exista si inca in proportii destul de .. bune ) dar p mine m-a impresionat mai mult povestea.. dandune tuturor barbatilor de gandit
Hanne1234567890 pe 08 Septembrie 2012 13:27
Dintre toate comediile cu Adam Sandler aceasta comedie este jalnica.Faceti acceleasi comedii ca si inainte cu asa ceva
B3stMaNxX pe 27 August 2014 22:02
O comedie faina,mie mi-a placut cat de cat. vizionare placuta!
Mishu25 pe 09 Iulie 2013 12:16
Cea mai oribila comedie a anului, Adam Sandler a pierdut orice notiune de comedie
danyla pe 24 Ianuarie 2013 22:31
Un film tampit
Un film destul de exagerat de tampit. Aparitia lui Vanilla Ice mai salveaza ceva din dezastru !
ScorpyaCristina pe 11 Decembrie 2012 07:06
Spre surprinderea mea dupa citirea unor pareri despre acest film, mie chiar mi-a placut. Nu este chiar cel mai bun film al lui Adam, dar nici o porcarie, chiar am ras...si oricum este ceva mai bun decat "Jack & Jill".
P.J. pe 23 Octombrie 2012 07:54
Thats My Boy (2012)
Eu unul consider ca a fost o porcarie de comedie.Adam Sandler nu mai face filmele bune de alta data.Inca din primele momente nu este decat foarte multa nuditate."Obscenul a cucerit comedia."4/10.De evitat.
Sorin87 pe 10 Octombrie 2012 23:16
That's My Boy
Demult nu am mai ras la o comedie asa de bine precum la aceasta, mie unul mi-a placut mult si as vrea sa vad comedii tot asa de atragatoare ca si aceasta
Manusa pe 04 Octombrie 2012 15:20
O comedie nebuna la care am ras foarte bine. Eu unul ma asteptam sa fie un esec, un film nereusit, cel putin Adam Sandler nu a convins cu ultimul sau film, Jack and Jill ( chiar daca criticii nu l-au agreat, mie mi-a placut ), dar acesta este foarte bun care mi-a placut foarte mult. Mi-a placut petrecerea burlacilor care a fost una nebuna, dar si faptul ca Donny avea berea in dotare, o avea tot timpul la el :). Un film care merita vazut, este bun.
loonatik87 pe 03 Septembrie 2012 20:21
O comedie foarte buna
Este chiar un film reusit care te binedispune chiar din primele minute.Adam Sandler a fost si este in topul actorilor favoriti de comedie!Bravo lui
kitty_bell2008 pe 09 Decembrie 2012 19:26
Da in filmul asta copii isi reneaga genele si devin mai buni decat parintii ,cum e si in viata cand elevul isi depaseste profesorul .
emi4bt pe 08 Octombrie 2012 15:24
Adam Sandler cam prafuit, cu poante slabe, puerile. Andy Samberg inceraca sa tina in spate filmul, cu o interpretare cam naiva. Leighton Meester simpatica dar paleste in fata sexoaselor Ciara si Eva Amurri Martino . Susan Sarandon varianta mai matura a Evei Amurri Martino. Le -au nimerit exact pe amandoua. Milo Ventimiglia baiatu sexy si neinplinit. James Caan batranel, Vanilla Ice inceraca si el saracul sa se reafirme, Will Forte si Rachel Dratch, ,un cuplu de antipatici totali, Tony Orlando in plus.
szeke84 pe 05 Octombrie 2012 17:47
ce mi-a placut in filmul asta a fost inceputul,apoi s-a dus totul dracului
mi-a fost foarte greu sa urmaresc filmul pana la capat,nu stiu daca o sa il mai vedem pe adam sandler jucand intr-o comedie la fel de buna cum a fost click
camina pe 01 August 2012 21:41
scene comice cu situatii penibile, ridicole. filmul e potrivit pentru o portie buna de ras
cosmin742000 pe 17 August 2012 13:48
Un remake catastrofal dupa filmul din 51 cu Dean Martin si Jerry Lewis
wildinthecountry pe 17 august 2012 18:00
L-ai vazut?
cosmin742000 pe 17 august 2012 21:31
Pe amandoua primul foarte fain , al doilea patetic
Go 1 2