Păreri Sunset Beach

(1997)

Sunset Beach

gabi pe 08 Septembrie 2006 23:13
Acest serial, dupa mine este unul dintre cele mai bune.
Intotdeauna imi fac timp pentru el.
Ii multumesc lui Dumnezeu ca exista acest serial, si regizorului ca l-a facut.
Iar acum imi pare rau ca a murit. Dumnezeu sa-l odihneasca.
Sunt fanul acestui serial dar urmaresc si altele cand am timp. Desigur mi le aleg in functie cum am programul. Asa ca vi-l recomand.
Iar actorii sunt cu adevarat talentati si joaca foarte bine.

Mihai Ionut pe 17 August 2006 23:41
Serialu Sunset Beach Este Cel Mai Tare Pana Acum Multe Crime Dar Si Multe Fete FDrumoase IMI Place Dintre Fete De Meg Si Maria Si Tes Si GabiSi Imi Placea Si De Paula Si De Olivia Si Dintre Paieti De Derek Si Ben Si Rikardo Si Sper Sa Scape Meg De Dereg Si Maria
Sergiu pe 14 August 2006 22:39
Mi-aş dori muzica sau logoul filmului
Ceban Sergiu pe 14 August 2006 22:36
Măi băieţi şi fete mari
SUNSET BEACH e cel mai tare

Mihai Petre pe 09 August 2006 09:15
Sunteti Cei Mai Tari Nu Incelec Cum A Parut Iar Derek Orcum E Cel Mai Tre Osa I Omoare Pe Toti Pe Maria Prima A doa Meg Primul A Fost Tim Sa Asa Nu Imi Placea De Tim De Loc Bravo Derek
Cristi pe 05 August 2006 21:15
Este foarte frumos. Mie imi plac episoadele cand apare Derek,Clive Robertson joaca foarte bine as vrea sa vad intr-un mod mai special episoadele spre final cand apare si Tess iar Derek ii rapeste pe Maria si pe Ben si as mai vrea sa fie difuzat dupa amiaza la ora 3,5 sau 7.
Cristian-Marius-Matei pe 1 octombrie 2013 06:12
cele mai tari episoade din film sunt cele pe insula aia cand ii killarea Derek pe toti.
Zaharia Ana Maria pe 03 August 2006 16:03
Acest serial este de nota +10... nu exista nici un serial mai nun decat SUNSET BEACH!!!!!
Actorii care imi plac mie sunt:Ben/Derek, Sarra, Cassy, Antonio si multi altii!!!!!!

daniel pe 21 Iulie 2006 02:08
prima parte a serialului mi-a placut mult.insa pe parcurs serialul nu a mai avut aceeasi atractie deoarece o parte din actori au renuntat sa mai joace in film.Din lipsa de subiectivism producatorul a imbinat realitatea cu fantasticul si ca atare serialul nu a mai corespuns realitatii.Prima parte a fost foarte reusita.
Bogdan Stanca pe 15 Iulie 2006 14:05
Vreau Si Eu Tot Doua Episoade Din Sunset Beach Unu La 5 Si Unu La 7 Sunteti Cei Mai Tari Daceia Vreau Doua Episoade aCTORI Mei Preferati Sunt Meg Si Ben Si Maria
Marian Andrei pe 14 Iulie 2006 17:17
Vreau Si Eu Tot Doua Episoate Din Sunset Beach Dimneata Nu Pot Sa Mauit Pentru Ca Plec La Serfici La Ora 9 De Acea Vreau Sa Vad Doua Episoade Unu La 2 Unu la 3 Pentru Ca Adunti Sunt Acasa Actori Mei Preferati Sunt Derek Meg Ben Maria
Mihai Petre pe 14 Iulie 2006 15:22
Vreau Doua Episoade Din Serialul Meu Preferad Sunset Beach Dimineata Unu La Ora 10 12 Asa Sar Uita Multa Lume Ca Si Mine
Actori Mei Preferat Sunt Meg Ben Derek Si Maria Si Tees Si Tim

RaZZZvy pe 02 Iulie 2006 19:10
as vrea sa cumpar serialul sunset beach dar nu stiu de unde sa fac rost. daca ma poate ajuta cineva va rog sa ma cotactati pe iozyfek@yahoo.com
lavinia tura pe 29 Iunie 2006 22:39
bine regizat acest serial si foarte interesant.
Aadi Peicea pe 28 Iunie 2006 16:52
As Vrea Sa Vad Doua Episoade Din Sunset Beach
RaZZZvy pe 10 Iunie 2006 03:01
Inca de cand s-a difuzat prima oara pe Tvr1 mi-a placut foarte mult......si acum imi place l-a fel de mult......e cel mai tare serial pe care l-am vazut vreodata.....Cei mai tari actori sunt Ben Evans(Clive Robertson) si Meg Cummings(Susan Ward).Imi amintesc cu mare drag de acest serial.....de fiecare data cand incepea ma uitam....lasam joaca deoparte(eram mai mic)!!!!Pacat ca nu mai exista si alte episoade noi cu acesti geniali actori.:(Cum as putea face rost de serialul Sunset Beach?Sper sa ma ajute si pe mine cineva.....mi-as dori din suflet sa il am.Va rog frumos........ma ajutati?Sunset Beach ramane cel mai tare serial de pana acum!!!!!!!!!!!Nu mai exista nici unul ca el!!!!!!!!!!!!!
manta nicu pe 15 Mai 2006 10:49
e misto, uneori seamana cu o telenovela dar uneori chiar merge, va recomand sa va uitati la el cand aveti timp
Adi Peicea pe 04 Mai 2006 19:58
Mie Imi Palac Ben Derek Meg Si Maria Tim Si Richardo Antonio Carmen GABI
mia_u pe 18 Martie 2006 23:22
E prima telenovela pe care am vazut-o...numai k nu am urmarit pana la final...are mult prea multe episoade...imi placea Maria si Ben...
Simona pe 09 Ianuarie 2006 20:50
Mi se pare super dragut filmu .. as vrea sa fie difuzat mai tarziu ca sa il pot vedea si eu de ficare data,si sunt curioasa cand o sa fie difuzat de la inceput(iar)?
almasan cristiana pe 01 Decembrie 2005 10:23
pai.. acest film serial este un film reusit si foarte bun.Actori stiu sa joace foarte bine este ok.
Almasan cristiana pe 01 Decembrie 2005 10:19
Parerea mea este k este un film bun dar si nu in ultimul rand actori sunt buni
Ilea Ioan Gabriel pe 28 Noiembrie 2005 20:20
E cel mai bun serial pe care l-am vazut vreodata.Actiunea este foarte reusita si te tine in suspans.Actorii joaca foarte bine rolurile.Regizorul e genial.
ATB4FOREVER pe 07 Noiembrie 2005 19:08
actrite frumoase, peisaje insorite, scenariu tipic, intriga plictisitoare, deznodamant usor de anticipat, concluzie, timpul vostru, treaba voastra la ce va uitati, dar e cel mai bun al genului pe care l-am vazut !!!
Cristina pe 07 Noiembrie 2005 12:36
super tare serialul
MIHAELA pe 15 Octombrie 2005 20:41
Serialul Sunset Beach imi place. Imi plac actori: Coul, Ben, Maria, Sean.
Sunset Beach e cel mai tare.

adi pe 15 Octombrie 2005 18:01
serialul sunset beach e cel mai tare.
imi place Meg, Maria, Ben si Coul.

adi pe 15 Octombrie 2005 13:28
mie imi plac mec maria ben
adi pe 15 Octombrie 2005 13:23
serial sunset beach e frumos ma uit foarte des
Cristina pe 07 Septembrie 2005 10:30
e un serial super tare! nu l-am vazut de la inceput, dar e usor de inteles. va recomand sa va uitati si voi.
nuren raj pe 16 Martie 2005 19:06
as vrea sa vad macar primul episod din nou m-a fascinat acest soap opera
sunsetbeach pe 15 august 2010 17:28
Cumparati intregul serial de aici! http://www.okazii.ro/catalog/43320467/Vand-serialul-Sunset-Beach.html
Mihai Octavian pe 04 Martie 2006 18:25
Filmul este destul de obisnuit si este structurat ca toate celelalte seriale. Actorii nu au fost pre bine alesi si situatia devine uneori plictisitoare. Cred ca regizorul nu si-a ales prea bine vocatia. Cand ma uit la film mi se pare ca am mai vazut scena de zece ori. Personajele reactioneaza la intrigi la fel. Nu cred ca aceasta soap merita mai mult de trei stele. Oricum actorii au fost foarte prost alesi. E o dezamagire si o pierdere de vreme. Regret !
arnoldroland pe 06 Septembrie 2010 19:20
Un serial cam lungut,dar foarte reusit! mi-a placut,desi nu i-am vazut sfarsitul.....
Go 1 2