Păreri Rebelde Way

(2002)

Rebelii

annna pe 18 Octombrie 2006 15:25
intrati plssss pe:www.rbdceimaitari.piczo.com
vetzi gasi multe lucruri interesante

trifu luissa pe 16 Octombrie 2006 20:28
sunteti cei mai tari va iubim cu toti din partea noastra:Luissa ,Ana M .,Ana R.
mia colucci pe 16 Octombrie 2006 18:19
ador aceasta telenovela este cea mai buna shi reusita iar despre rbd nu am cuvinte sunt cei mai tarii ii iubesc moolt!!!!shi abia astept sa vina in romania.totusi am o preferata aceea este anahi este frumoasa corpolenta nui lipseste nimic iar yo ma rergasesc in ea ,dulce este shi ea o dulcika maite este simpatika,cristian este frumusel ,cristopher un bombonel iar alfonso preferatul meu dintre baietzi esta un chabo rico...yo digo rbd rbd rbd...
sofronie denisa pe 15 Octombrie 2006 13:24
Eu tyn cu trupa rebelde
yi ador
yi iubesc
yi yndragesc
sunt cei may tari cantarety
toty din trupa sunt frumosy
principali:Dulce anahi alfonso Cristhoper
va pup rebelde

ana pe 15 Octombrie 2006 11:16
Rebeli sunteti cei mai tari!!!va iubesc si sper ca sa continuati dupa rebelde si alte seriale!:*
ana pe 15 Octombrie 2006 11:12
Rebeli este filmul meu preferat deoarece arata viata unor elevi intr-o scoala unde se leaga noi prieteni si iubiri.Uneori ar fi frumos sa fim si noi rebeli:)
denisa pe 14 Octombrie 2006 14:27
suntety cei mai tary va iubesc
Codrutza pe 14 Octombrie 2006 10:44
Dak va place asa de mult RBD,intratzi se pe
www.rbdceimaitari.piczo.com:D
Si lasatzi si o parere:P :))

Andronic Violeta pe 14 Octombrie 2006 09:28
Eu as vrea sa am toate piesele de la RBD si toate pozele pe calculatorul meu. Cine le are sa imi trimita e-mail.Ador RBD.
secret pe 13 Octombrie 2006 22:20
sunteti cei mai tari, vreau un autograf
monik raluca pe 11 Octombrie 2006 13:20
din prima clipa cand i-am vazut am zis :"nu ma las pana nu vin si la noi" !!!!!!!!! RBD is the best !!!!!!!!! sunt cei mai tari ! sunt ceea ce noi toti ne-am dorit mereu !!!!! cineva care sa ne reprezinte pt k si noi suntem rebeli!!!!! cn vrea sa discute despre rebelde ssa intre pe id meu monik_rbd93!!!!!!!!! bye 2 all fan rbd:-*
iACOB aLEXANDRA pe 10 Octombrie 2006 15:41
RBD sunteti cool siMia si Mighel sunt preferatii mei TE AMO
olaru lacramioara pe 08 Octombrie 2006 19:46
Buna funcore dupa ce te inregisrezi unde da-i k sa vezii pozr de la RBD mersi
Frichy pe 08 Octombrie 2006 19:26
Salutare !!! Sunt o fana nr. 1 a formatziei RBD shi telenovelei REBELDE.Va rog sa ma contactatzi la id-ul dudidy_pricess
!!!Merci!!!

PANTOFARU FLORINA MARIANA pe 08 Octombrie 2006 06:58
NU STIU CE SA ZIC DESPRE EI DECAT CA SUNT CEI MAI BUNI SI CA IMI PLACE LA NEBUNIE DE EI II IUBESC
pantofaru florina mariana pe 08 Octombrie 2006 06:56
nu am cuvinte ce sa mai zic despre ei sunt tari rau e singurul serial pe care il urmaream cu drag si nu pierdeam nici un episod din el si muzica lor este de nota 10 imi place la nebunie.mi-as dorii foarte mult sa vina sa cante si in romania nu conteaza in ce oras k eu voi fi acolo nu conteaza cat de departe.atat am avut de zis si pt incheierea acestei pagini nu mai am de dis decat k SUNT CEI MAI TARI,II IUBESC:)
Hertanu Denisa pe 07 Octombrie 2006 22:20
Filmul RBD este super cool dar si muzica lor e senzationala.Mi-ar placea odata sa ii vad in realitate si sa vorbesc cu ei
Cand le-am ascultat muzca si am vazut filmul parca ma fac sa vad viata cu alti ochi si ca u totul este rau in aceasta viata.Si cred ca cel mai frumos lucru este sa iti petreci timpul cu porietenii si sa te distrezi .Daca cineva d poe acest site are muzica RBD va rog sa nu ezitati sa mi-o dati
Imi doresc lucrul asta de cand a incepurt filmul
Ca eu nu am ascultat muzica lor doar de la prieteni si cand a inceput filmul
Deci va spun ca sunt o fana infpocata a acestiu film si a muzicii lor.

florea gabriela pe 07 Octombrie 2006 20:25
va ador
ionita ana stefania pe 07 Octombrie 2006 14:20
ii ador pe rebelde de cand stiu trupa asta nu ascult alceva mi-e imi place si tenelovela
georgiana pe 06 Octombrie 2006 09:05
sunt o mare fana de-a lui REBELDE!!!!!!!!!!sunt cei mai tari din toata lumea sa o tina tot asa!!!!!!!1am auzit k la anu vor veni8 aici in romania abia astept sa vina ii astept ku drag!!!!!!!
radu anca pe 05 Octombrie 2006 20:30
rbd sunt cei mai tari.imi place la nebunie.ii ador.cine are melodii cu ei sa-mi trimita si mie.va rogg.please.aaaaaaaa......sa-mi trimiteti daca vreti pe adresa mea de mess:anca_ancutza39
rus bianca pe 05 Octombrie 2006 14:48
cel mai tare film si cea mai tare formatie din lume va iubesc mult de tot si sa veniti prin romania
albastroiu madalina pe 05 Octombrie 2006 11:16
Rebelde si RBD sunt mai originali decat Rebelde Way si ERREWAY.Multi sunt de acord cu mine,nu?Ei sunt cei mai buni...
paun liliana pe 05 Octombrie 2006 11:14
rebelde cei mai tari
andreea pe 04 Octombrie 2006 16:36
rbd sunt cei mai tari!!!!!!!!!!!ii ador si p ei si felul qm joak si qm canta!!!!cine vrea sa vb q mine sa intre plsss p id andreootza_77
Costa Diana pe 03 Octombrie 2006 15:19
Rebelde este cea mai frumoasa si cea mai tare telenovela care am vazut-o.Imi place ffffffff mult cum canta ,ii cea mai marfa!!!!!!
TEO2 pe 03 Octombrie 2006 00:06
sunt ffff tari RBD....as vrea si eu sa vad "rebelde" in reluare pe programul tv acasa nu ajung sa il vad din cauza scoli:(
am auzit ca este un concert in decembrie la Timisoara as vrea sa stiu daca este adevarat si in ce zi plz vreau sa merg sa ii vad va pup

teo pe 03 Octombrie 2006 00:02
IUBESC TRUPA RBD CA SI FILMU SUNT FFF TARI
AM AUZIT CA O SA AIBE CONCERT IN TIMISOARA.... E ADEVARAT?AS VREA SA STIU CAND??VREAU SA MA DUC PLZZ

Antohi Daniela pe 02 Octombrie 2006 15:31
Telenovela asta ma facut sa zambesc sa ma distrez sa stiu ce e aia viata daca mai tineti mite faza care a facuto govani cu apa din baie ca sa nu de-a examen eu m-am dus si am spart calorifeu din clasa si aveam pe tele melodia lor si cantam si dadeam cu ciocanu in calorifer am fost exmatricutala 2 spatamani si faceam munca in folosul scoli dar credetima cand ascultam melodia ma simteam in al 9 cer uitam de tot si de toate dar am vazut la povestiri adevarate ca vor veni in romania eu cred ca ma duc cu 3 zile sa prind loc in fata ca sa ii vad si sa am ocaia sa-i imbratisez va pup si daca avetii mel cu ei da-ti si mie la adresa angel_reneldesva pup si fiti rebelii
DRAGOI ROXANA pe 01 Octombrie 2006 11:47
SUNT CEI MAI TARI DE PE SITE
Izabela'' pe 30 Septembrie 2006 21:48
RBD e cea mai cool telenovela,iar de trupa nu mai am ce zice e zuper zuper cool:->.....astept nespus de mult sa vina in romania:X:X;)!!
andreea pe 30 Septembrie 2006 20:38
mia si diego sunt actori mei preferati unii vorbesc ca in viata reala sunt logoditi dar nu este asa pt ca ei sunt frate si sora doresc sa vina si aici an alba-iulia
Dyana pe 30 Septembrie 2006 14:22
Ii ador din ce in ce mai mult pe cei 6 rebeli innascutzi!!! Sunt extraordina , FENOMENALI!!! Cei care au poze shi mel. noi sau vor poze shi mel. noi sa ma conctacteze la id-ul dyabest4you
bot natasa pe 29 Septembrie 2006 20:11
ALOHA SUNT FAN RBD SI VREAU SA VA SPUN SA VA BAGATI PE ACEAT SAIT WWW.ANNYRBD.PICZO.COM.O SA GASITI MULTE LUCRURI DESPRE RBD.SI SA NU UIT SA VA SPUN AZI 29 SEPTEMBRIE ESTE ZIUA LU NINEL CONDE SI AS VREA SAI TRANSMIT UN CALDUROS:LA MULTI ANI UN SARUT DIN PARTEA MEA NATYY!!!!!!!!!
andreea pe 28 Septembrie 2006 21:54
e superr faina tenelovela
bianca pe 27 Septembrie 2006 20:06
RBD IS THE BEST!I-AM CUNOSCUT IN MADRID SI AM AVUT TIMP DESTUL SA IMI FAC O PARERE!SI COMUNICAM IN CONTINUARE!DECI II CUNOSC DESTUL DE BINE CA SA POT SA SPUN CE FEL DE OAMENI SUNT!SI CHIAR AM O PARERE FFF BUNA DESPRE EI!TINETI-O IN CONTINUARE ASA!RBD IS THE BEST IN THE WORLD!
ANA pe 25 Septembrie 2006 22:40
serialul este super! Actorii sunt cei ce-i dau serialului viata!
Alex pe 25 Septembrie 2006 22:32
Rebelde..ii cea mai CoOL telenovela pe care am vazut`o...pe mine..k student ma face sa vad viatza altfel..ma face sa vad..k lumea poate fi aja cum vreau yo..Iar trupa..Este extraordinara..una dintre cele mai noi si cele mai in voga trupe ! RBD ..
sexy girl pe 25 Septembrie 2006 21:40
rebelde e cea mai buna formatie canta sooper shi as vrea sa vana in timisoara nu in bucuresti ii rog mult mult de tot sper sa ma asculte shi sa vina . pt ca sunt fana rbd eu shi colegele mele am facut o formatie shi vom interpreta melodiile lor.yo los amo a todos.va iubesc !!!
Bot Natasa pe 25 Septembrie 2006 21:20
Ma numesc Natasa si am 12 ani imi place foarte mult Rebelde sunt o mare fana a lor. Mie imi place cel mai mult Alfonso Hererra il iubesc foarte mult dar nu pot sa spun ca nui plac si pe cei lalti dimpotriva ii iubesc pe toti.M-am uitat la Povestiri Adevarate si au spus ca poate au sa vina in Romania anu vitor.
ioana zuzy pe 25 Septembrie 2006 21:06
:X:X:X luv REBELDE ...sunt cei mai tari dar mai ales cuplul Roberta-Diego , Diego e o bomboana de baiat nu e asa feteloor?????????? si daca se poate si are cineva vreau q disperare episoade q rebelde ma puteti gasi la adresa frumusika_lexy@yahoo.com ...rebelde rulz :X:X
Lungavel Sandra pe 25 Septembrie 2006 18:22
serialul rebelde e cel mai sooper serial spaniol.mie imi place la inebunie shi deabia astept sa vina a doua serie shi a treia shi deabia astept sa vad cum se termina.voi nu?
BIANCA pe 25 Septembrie 2006 16:27
Buna!Ma numesc bianca si am 12 ani.Si mie imi place rebelde si rbd!Ii ador sunt idolii mei!Eu am fost la Madrid(Spania)cand au avut ei concert acolo!Au fost senzationali, unici!!Eu am ajuns in Madrid la 14:30 si ei au ajuns la hotel la 16:30!Eu cum am ajuns in Madrid cum m-am dus la hotel!Am vazut ca nu era lume acolo!M-am dus la un agent de paza care statea acolo si l-am intr cand ajunge rbd!El mi-a spus ca nu stie sigur crede ca pe la 16:30!At eu m-am dus sa ii astept la aeroport!Am stat doua ore acolo in picioare cu ceilalti fani!Cand am vazut ca aterizeaza avionul mexico rbd!Am crezut ca mor de emotii!Cand a coborat dulce maria din avion am fugit la ea si am luat-o de mana!Ea mi-a raspuns ca vb la hotel(pe spaniola mi-a rasp)si eu am zis ok!Am mers si eu la hotel si am ajuns inaintea lor!Dupa ce au ajuns si ei am mers la masina lor si am strigt-o pe dulce(l-am rugat pe gardian sa… citeşte
stanciu elena pe 25 Septembrie 2006 15:39
este cel mai frumos film de pana acum
de o mie de ori las mai vedea,ca este super super super frumos
cel de pe tvr2 a fost foarte demodat am vazut cateva episoade si sincer nu mia placut deloc
RBD tinetio tot asa si o sa va mearga si mai si mai bine
VA IUBESC PE TOTI
PHONCIO ,CRHISTIAN ,CRHISTOFOR,DULCE MARI,MAITE,ANAHY BULCI PUPICI
AS VREA DACA SE POATE SA MAI FACETI SI ALTE FILME
va iubesc

ana maria pe 25 Septembrie 2006 09:49
RBD sunt cei mai buni.....sper ca vor veni curand in romania......si publicati si voi mai mylte articole cu ei.....:)plzzz.....pupicii
mascan bianca pe 24 Septembrie 2006 12:01
este cel mai tare film pe care lam vazut pana acum daca ar mai incepe unul la fel ar fi super tare
adriana pe 24 Septembrie 2006 01:21
sunt farcas adriana,si sunt fanul nr 1 la rebelde(RBD)si as vrea si eu postere cu rebelde(RBD)ca sunt cei mai tari si mor dupa ei.despre film ce pot sa zic,ca este foarte frumos si as vrea sa ii vad pe rebelde in realitate.
anca pe 23 Septembrie 2006 20:52
RBD sunt cei mai tariiii da da ador rbd vreau sa veniti aici in targu frumos judetul iasi va rogg rbddd sa va imbratisezz tare va iubyy sper ca acasa tv sa vada asta si sa le zica asta celor de la rbddd!!!pupici pufosi rbd!vreau id vostruuuu!
funcore pe 23 Septembrie 2006 16:35
Melodii si poze noi pe www.funcore.lx.ro !!! (trebuie sa va inregistrati pt a putea vedea categoria Rebelde ;) ) Have Fun!
RobertaRbD pe 23 Septembrie 2006 12:56
Mie imi place foarte mult Rbd....mai ales trupa.....si in special de Roberta......cand am fost ultima oara in Mexic am luat autografe de la ei...imi plak foarte mult..
Go 1 2 3 4 ... 7 8 9