Păreri That's My Boy

(2012)

Băiatu' tatii

G.Silviu pe 11 Ianuarie 2013 19:36
Lumea care se fereste de adevar nu va aprecia acest film!
vannila ice,adam sandler cu o comedie care trebuie sa educe ceva generatia lipsita de viata facebook
best movie ever!!!

Tyson_Kyd pe 21 Iunie 2012 14:10
Adam Sandler e un actor foarte bun, iar asta cred ca va fi o comedie pe cinste . De ce il baga prin multe filme de comedie ?! pentru ca este un actor foarte bun si chiar joaca foarte bine ! Acum sa vedem ce va fi, si sper sa fie foarte tare dupa cum este traileru .
Apache95 pe 27 august 2012 20:42
@Tyson_Kyd Unii poate s-au saturat de glume rasuflate si povesti penibile. ...daca te-ai uita la filmele lui mai vechi ai vedea ca e o diferenta de la pamant la cer intre filmele lui de acum si cele de acum ...sa spunem 7-8 ani.
Tyson_Kyd pe 25 septembrie 2013 22:56
Iti spun eu ca majoritatea ce comentati asa despre acest film, nici macar nu l-ati privit, sa vedeti cat de amuzant este, sau l-ati vazut, dar nu vreti sa recunoasteti ca v-ati distrat la el si ca sa fiti in radnul lumii ii dati un comentariu negativ . *
CalTurbat pe 25 Iunie 2012 12:09
jalnic!
prefer sa nu ma uit la astfel de filme...! dar nu m-am putut abtine sa nu comentez! nici n-am sa ma uit.... dupa parerea mea ultimul film bun facut de sandler e The Longest Yard!
Bakero4u pe 19 august 2012 20:03
OK, nu te uita! Ma intreb ce cauti aici? De ce respiri? De ce existi? Dar tu nu te uita. Nici nu l-a vazut si a hotarat sa nu se uite! Neinteresant...
narcisson pe 19 iulie 2013 19:12
Pacat de tine CalTurbat ca ai +2 la momentul actual.
dragonfly333 pe 05 Aprilie 2012 22:44
Se anunta o comedie placuta,din cate vad si aud,din diferite parti...Sper sa se ridice la nivelul asteptarilor,si sa radem copios!Cred ca va atrage lumea la cinema,atata timp cat Adam Sandler joaca rolul principal:)
Tyson_Kyd pe 16 august 2012 13:36
Ai mare dreptate, e misto ca il baga si pe Vanilla Ice :)), cred ca vor face multe faze suuper .
wildinthecountry pe 19 August 2012 07:26
X
Am văzut filmul aseară . Nu e așa de rău precum mă așteptăm . A fost chiar vizionabil .Nu a avut momente comice f tari dar nici f slab nu a fost. Per total un film vizionabil așa între-0 seara dacă nu ai ce face..
Interesantă a fost apariția lui Susan Sarandon in film .
Si mai interesantă a fost apariția marelui James Caan între- un rol savuros.
Nu știu cum face Adam Sandler si atrage niște nume relativ mari sa apară in comediile lui...
Enjoy it just for fun :)

wildinthecountry pe 25 august 2012 09:43
Doar la cateva momente am ras. E un film la care sa mergi asa de plictiseala si daca n-ai ce face desi adam sandler se afla in cel mai jos moment al carierei lui de comic..
M3alx pe 27 August 2012 09:12
Aseara am fost la film...poate nu e o poveste chiar originala sau un scenariu iesit din comun.....dar razi la filmul asta foarte mult,te binedispune! mi e nu imi pare rau ca am dat banii pe bilet!
cosmin_kedii pe 17 Octombrie 2012 08:45
o rușine de film. Foarte dezamăgit. Foarte surprins de acesti 2 mari actori de comedie
Macabru pe 18 August 2012 18:07
Film de duzina , marca Adam Sandler.. De ani buni joaca numai in astfel de filme.. Parca vrea doar sa umple CV-ul cu cat mai multe , nu conteaza cat de proaste sunt.. N-am vazut " Jack & Jill " , cred ca si p-asta il sar.. De la "Click" , nu prea a mai avut roluri / filme bune.
mariuszmeu pe 6 octombrie 2012 00:20
toate par unul si acelasi film .sandler is falling downnnn
Beastmaster pe 27 octombrie 2013 01:04
de acord cu Macabru
alex2812 pe 15 Iunie 2012 02:05
Doamne! Iar Adam Sandler intr-un film cu o poveste nu foarte inteligenta. Nu se satura sa joaca in astfel de filme sau este atat de bine platit incat nu-i mai pasa de statutul sau de actor bun (cel putin asa-l consideram pana acum cativa ani). Daca filmul asta o sa fie ca Jack and Jill, iar o sa iasa un "terci" la box-office si o sa mai curga cateva premii pentru Sandler la Razzie Awards :))
marius93 pe 17 iunie 2012 17:57
Am citit recent parerile criticilor din strainatate, iar ideea de baza e ca filmul asta e aproape la fel de prost ca si Jack si Jill. Cred ca Sandler va fi (din nou) atractia principala anul viitor la Zmeure.
Chelbos pe 30 septembrie 2012 11:44
e mult mai bun decat Jack si Jill
Pavel.F pe 21 August 2012 14:17
un film destul de bun dupa parerea mea merita nota 7.
edy_nicolaie2011 pe 23 August 2012 11:15
Bestial filmul ,desi la baza sta o poveste tragica dar este prezentata cu mult umor !
Apache95 pe 02 August 2012 16:21
Imi pare sincer rau de Adam Sandler.
A aratat de-a lungul timpului ca e un actor bun....dar a ajuns sa se vanda pentru bani.
Nu l-am mai vazut de prea mult timp sa joace intr-o comedie cat de cat inteligenta si e pacat pentru talentul lui.

VasyL pe 18 August 2012 14:08
Demential !!!
Am fost la premiera, a fost super fain ! Comedia nr.1 din aceasta vara ! Adam Sandler si Andy Samberg or sa sparga topurile vara asta ! Nota 10+ !
psihologu pe 22 August 2012 06:59
That's My Boy: pacatosul Adam Sandler
Sa incep cu vestea buna sau cu cea rea? Vestea buna: That's My Boy e peste Jack and Jill. Vestea rea: Adam Sandler are nevoie de un restart de la rutina exagerarilor cu care ajunge sa traga si aceasta pelicula in jos.
In Jack and Jill Adam Sandler s-a afundat adanc in dezolant. Dublul rol si scenariul de la pelicula din 2011 au fost huiduite sever de critica de film, iar pelicula a strans un record negativ de 10 premii Razzie (si sunt 10 cu totul!). Totusi incasarile la nivel mondial ale lui Jack and Jill – 150 de milioane de dolari la un buget de 80, inclusiv numarul de spectatori in Romania – 83 de mii, mai mare decat la sequel-ul lui Ghost Rider sau la hiperpromovatul Battleship, sunt dovada vie ca publicul e dispus sa-i acorde credit comediantului american. Intrebarea e pana cand?

That’s My Boy nu rezolva din problemele lui Sandler. Actorul imbatraneste… citeşte

NOVEMBER pe 04 August 2012 23:55
Se scufunda o legenda...
Si cand stii ca te uitai la filmele cu Sandler si erai fericit :)
Acum au mai ramas doar amintirile,iar Sandler face cu fiecare an filme tot mai aiurea...Si parca credeai ca revine cu un film ca Funny People..dar nu a fost sa fie,,, :)

sa speram ca isi va da o palma peste fata si va incepe sa faca ceva mai serios :)

Go 1 2