Păreri Frozen

Frozen

Bebelusha2011 pe 17 Iunie 2011 13:54
Mie personal chiar mi-a placut foarte mult...nota 9
Da-Luck pe 21 Mai 2011 09:23
un film cam bunicel dar de la care ma asteptam sincer la ceva mai mult , finalul ma dezamagit total
catalin.ionut pe 26 Aprilie 2011 21:26
pentru fanii genului
Merita vazut.Dramatic si infiorator.Foarte greu de crezut ca se poate intampla asa ceva in realitate.
klaussn pe 25 Aprilie 2011 23:07
Nota 7
Un film placut, chiar mi-a lasat niste fiori la unele faze, insa nu ma asteptam la un asemenea final.
Cristina_ pe 19 Martie 2011 22:55
Un film genial! Foarte realist.Ideea in sine a fost excelenta iar castingul pe masura.8/10
Adellina pe 18 Februarie 2011 13:14
hehe
Sincer, foarte faina faza cu tipu care s-a aruncat de sus :)))
dar, faza care m-a impresionat [si nu e vorba neaparat de film, ci din viata reala] e atunci cand vin lupii sa-l manance si el isi spune prietenului sa nu o lase pe tipa sa se uite. :)
:X

Adellina pe 18 februarie 2011 13:14
ii*
luciivan pe 13 Februarie 2011 22:30
da..merita vazut, numai ca eu nu m-as mai uita inca o data...putin cam tras de par in sensul ca ii mananca lupii p-aia ca pe sandwisch-uri...si tocmai pe gagica...hopa...o lasa..in fine...in rest e real...merita...nota este binemeritata. Si cum spunea cineva in trailer...."*am facut cu ski-ul....ce au facut cei din FALCI cu inotul..."*...deci vizionare placuta...isi merita 7-le de pe imdb...recomand...noaptea...cu un sistem de boxe 5.1....si daca se poate un kmplayer....si daca nu va ingheata sangele in vene..ma inclin.
oNLix pe 15 Ianuarie 2011 16:04
Frozen
O poveste foarte interesanta. Se putea si mai bine. Se pare ca acest film m-a lasat si cu o frica de lupi. Totusi, puteau sa-l faca putin mai lung, ca sa vedem si noi ce se intampla pana la sfarsit.
Anyway, merita vazut.
Chiar merita.

oNLix pe 15 ianuarie 2011 16:08
Si sa nu uit sa mentionez ca mi-au dat lacrimile cand au murit Dan si Joe. Mai ales ca Joe nici nu a avut ocazia sa o cunoasca pe fata aia. :(
marijuanaandextasycocaina pe 23 Decembrie 2010 13:42
mmm
e nu prea e cine stie ce dar e frumusel.au gresit d la inkeput putea sa fie mai inteligenti si scapau toti dar e film si trebuie sa fie actiune
andystarx pe 11 Ianuarie 2018 01:38
Putea iesi ceva mult mai bun din filmul acesta ! Multe aspecte enumerate de altii pe aici nu sunt la locul lor,si cu o coloana sonora,si parca un pic de realism,filmul chiar putea avea un mare succes ,bunicel in lipsa de altceva !
Infinity pe 11 Ianuarie 2015 02:41
Frozen (2010)
Ideea nu e rea, dar filmul in sine e slab. Actorii se chinuiau sa arate de ce sunt in stare, scenariul e plin de clisee si in unele momente prost gandit, iar dialogul e pentru copii. O avea el ceva suspans, dar nu-l recomand. Nu mi-a placut. Nu cred ca sunt mai mult de 3 faze/scene in film care sa-mi placa.
nebunatica_id pe 16 Ianuarie 2013 14:53
pierdere de timp
o mare pierdere de timp ... credeam ca va fi ceva de capul lui insa am tot asteptat si am asteptat ... un film in care s-a exagerat mult, probabil ca ar fi putut iesi un film realist bun, insa sunt anumite detalii care lasa de dorit ...
cosmin742000 pe 16 Decembrie 2012 00:44
Un film bunicel , cu ceva suspance , si care are totusi o miza.
Raj_Kapur pe 29 Martie 2010 01:31
Momente bune, dar doar atât...
Un film cu un buget mic in care toata actiunea are loc acolo sus pe scaunul teleferic.
sunshine16 pe 07 Martie 2011 21:56
...
destul de slabut, ma asteptam la mai mult, o data merge vazut daca nu aveti altceva mai bun!
otonis pe 08 Septembrie 2010 00:11
Era interesant daca din anumite motive ramaneau toate scaunele pline cu oameni suspendate in aer, fara ca cineva sa stie de ei. Asa, e banal. Nu mi-a placut.
jacknicholson pe 13 Septembrie 2010 19:47
cam naspa
Tare slab filmul.Raj...cu bugetul ala,sunt sigur ca si noi doi faceam un film cu mai multe stele acordate....
LunchBox pe 10 decembrie 2010 20:56
In cazul asta, anuntati-ma si pe mine cand scoateti urmatorul blockbuster.
jacknicholson pe 31 mai 2011 19:31
ai deja un rol pregatit...
Go 1 2