Arhivă
-
Oprah Winfrey şi Angelina Jolie, printre cele mai puternice femei din lume
23.05.2013
Se diferenţiază prin averea pe care o deţin, densitatea apariţiilor media şi impactul social al acţiunilor lor, iar aceste criterii le-au inclus într-un clasament ce sugerează nu doar că femeile conduc lumea, dar ne şi arată care dintre ele au o mai mare influenţă. Revista Forbes a publicat lista celor mai puternice 100 de femei de pe Glob, iar pe locuri fruntaşe regăsim şi vedete din lumea divertismentului.
Oprah Winfrey conduce această categorie, ei revenindu-i locul 13. Este urmată de Beyoncé Knowles, clasată pe 17, dar şi de Angelina Jolie (37), Sofía Vergara (38) şi Shakira (52).
Primul loc în clasament revine Cancelarului german Angela Merkel (clasată de şapte ori pe locul întâi în ultimii 10 ani), în vreme ce pe locul patru o găsim pe Prima Doamnă a... citeşte
Taguri:
Shakira, Sofía Vergara, Angelina Jolie, Beyoncé Knowles, Oprah Winfrey
-
EXCLUSIV. Matt Damon: „filmele mele mai vechi îmi par schematice; în schimb, Behind the Candelabra a reuşit să se 'coacă' în suficient timp"
23.05.2013
Cu Matt Damon am ciocnit un pahar de vin la câteva ore după proiecţia de presă a filmului în care joacă alături de Michael Douglas, Behind the Candelabra, la câţiva kilometri de Cannes, cu ocazia interviurilor organizate de HBO INTL la Hotel du Cap (Antibes).
Când a intrat în bungaloul aflat la câţiva metri de ţărmul Mediteranei, bungalou din curtea hotelului, în care îl aşteptam şapte jurnalişti europeni pentru a-l intervieva, Matt Damon ne-a salutat foarte jovial şi a sărutat mâna unei ziariste veterane din Austria, pe care o cunoştea de la alte întâlniri cu presa. La un moment dat, pe parcursul interviului, a comandat vin pentru toţi.
Matt Damon joacă rolul chipeşului Scott Thorson, care - în vara anului 1977 - a intrat în cabina lui Liberace (pianist vi... citeşte
Taguri:
Gus Van Sant, Contagion, Glenn Close, Sharon Stone, The Bourne Ultimatum, Elysium, Michael Douglas, Steven Soderbergh, Behind the Candelabra, Matt Damon
-
Pasionat de seriale? Big Bang Theory şi American Horror Story au cele mai multe nominalizări la Critics Choice Television Awards 2013
23.05.2013
Serialele celor de la CBS, The Big Bang Theory şi FX, American Horror Story: Asylum au obţinut cele mai multe nominalizări la premiile anuale Critics Choice Awards, scrie The Wrap. Cu şase nominalizări fiecare, pe o listă pe care, surprinzător, multipremiatul Mad Men nu figurează decât cu o nominalizare, cea pentru Elisabeth Moss în rol principal.
Printre cele mai bune seriale la categoria dramă au fost menţionate Game of Thrones, Homeland, Breaking Bad şi noul titlu al celor de la FX, The Americans.
Cele mai bune comedii au fost considerate Parks and Recreation, New Girl, Veep şi Louie. De pe lista categoriei a lipsit favoritul premiilor Emmy, Modern Family.
Kevin Spacey s-a ales cu o nominalizare pentru Cel mai bun actor din House of Cards, în vreme ce Matt Damon şi Mich
... citeşte
Taguri:
Behind the Candelabra, Michael Douglas, Matt Damon, House of Cards, Kevin Spacey, Modern Family, Louie, Veep, New Girl, Parks and Recreation
-
Universal reface Timecop fără Jean-Claude Van Damme
23.05.2013
Site-ul The Hollywood Reporter anunţă remake-ul peliculei lui Jean-Claude Van Damme din 1994, producţia SF de acţiune Timecop. Filmul a fost continuat atunci de un serial cu existenţă scurtă lansat în 1997 pe postul TV ABC, dar şi de un al doilea film Timecop lansat direct pe DVD, cu o distribuţie cu totul nouă.
Se pare că studiourile Universal vor să aducă din nou noi actori pentru povestea SF pe care doresc să o relanseze, însă fără Van Damme, despre care criticii au spus că şi-a jucat aici unul dintre cele mai bune roluri.
Pelicula originală a avut încasări de 102 milioane de dolari în toată lumea şi a fost pentru Van Damme filmul cu cele mai mari încasări din carieră. Acţiunea se petrece într-un viitor apropiat unde călătoria în timp este posibilă ... citeşte
Taguri:
Ron Silver, Timecop, Jean-Claude Van Damme
-
Nou trailer Man of Steel
22.05.2013
Acum luni bune au apărut zvonuri conform cărora Man of Steel, noul film cu Superman, a fost atât de bine primit la proiecţiile-test, încât s-ar putea preschimba într-una din cele mai de succes premiere ale lui 2013. Primul trailer era sumbru şi mai că te făcea să crezi că regizorul Zack Snyder şi producătorul Christopher Nolan au transformat producţia într-o dramă de familie. Trailerul de mai jos şterge această impresie şi promite efecte speciale mai mult decât spectaculoase.Încă nu ştim CE îl face pe antagonistul Generalul Zod (Michael Shannon) să-l vâneze pe Superman pe Terra, dar trailerul arată CUM procedează villainul: ameninţând întreaga omenire că, dacă nu dezvăluie unde se ascunde Superman, consecinţele vor fi dezastruoase şi "milioane" vor mur... citeşte
Taguri:
Man of Steel, Christopher Nolan, Michael Shannon, Zack Snyder
-
Michelle Rodriguez: proiecte noi
22.05.2013
Una dintre marile surprize ale lui Furios şi iute 6, care se lansează vineri în România inclusiv pe ecranul IMAX, este revenirea lui Michelle Rodriguez în rolul lui Letty, dispărută într-o parte anterioară a seriei. Premiera de vineri va dezvălui cu siguranţă misterul din spatele "morţii" ei şi, mai mult, ne-o va arată pe Letty de cealaltă parte a baricadei în comparaţie cu Dom (Vin Diesel) şi Brian (Paul Walker). Ce mai încoace şi încolo, Rodriguez, deşi este concurată nu doar de obişnuita seriei Jordana Brewster, ci şi de tot mai cunoscuta Gina Carano, rămâne un mare atu pentru premiera de vineri.Cinemagia va vedea filmul chiar în această seara, iar mâine dimineaţă va publica o cronica a filmului deja considerat un hit al verii lui 2013. Dintre blockbuste... citeşte
Taguri:
Jordana Brewster, Gina Carano, Ryan Reynolds, Danny Trejo, Machete Kills, Turbo, Vin Diesel, Fast & Furious 6, Michelle Rodriguez
-
Extrase din Man Of Tai Chi, debutul lui Keanu Reeves, prezentate la Cannes
22.05.2013
Keanu Reeves a prezentat luni la Cannes câteva extrase din debutul său regizoral, Man of Tai Chi, într-o conferinţă de presă anunţată cu doar o zi înainte de începerea Festivalului, organizată la Hotelul Majestic de pe Croazetă.
Un reprezentant al China Film Group a numit Man Of Tai Chi „cea mai importantă co-producţie“ a companiei din acest an. Reeves îşi face debutul regizoral cu filmul kung-fu, care este o co-producţie de la CFG, Wanda Media, Village Roadshow Pictures Asia şi Universal Pictures. La conferinţă, Reeves a afirmat că a fimat peste 105 zile în Beijing şi Hong Kong, unde echipa a fost la un moment dat blocată pe un platou din cauza unui taifun puternic. El a ales acest film pentru a-şi face debutul regizoral deoarece era „povestea pe care am ... citeşte
Taguri:
Henry's Crime, The Private Lives of Pippa Lee, Lemore Syvan, Man of Tai Chi, Keanu Reeves, festival:cannes 2013
-
The Hobbit reia filmările. Ce mai urmează în producţia lui Peter Jackson
22.05.2013
Peter Jackson alături de întreaga echipă The Hobbit au revenit în Noua Zeelandă pentru a relua filmările la următoarele două filme din trilogia The Hobbit: The Desolation of Smaug şi The Hobbit: There and Back Again.
„Am revenit pe platourile de filmare pentru ultimele adăugiri la seria The Hobbit. Sunt, de fapt, ultimele scene ce vor fi adăugate poveştii lui Tolkien”, a scris cineastul ieri pe contul său de Facebook. „Vom avea parte de câteva săptămâni extrem de intense, însă abia aşteptăm să începem lucrul la unele scene pline de forţă alături de minunata noastră distribuţie”.
Se pare că pentru aceste scene finale vor fi necesare aproape zece săptămâni, o bună parte din cea de-a treia peliculă urmând să fie încă filmată, inclusiv epica bă... citeşte
Taguri:
The Hobbit: There and Back Again, The Hobbit: The Desolation of Smaug, Peter Jackson
-
A acceptat rolul fără să citească scenariul. Vezi ce actor celebru a făcut asta
22.05.2013
Au trecut mai bine de trei luni de la lansarea cu succes a lui Hansel and Gretel: Witch Hunters – 224 milioane de dolari încasări la un buget de 50 de milioane – iar Jeremy Renner promovează acum varianta pe DVD şi Blu-ray a filmului. Potrivit MTV.com, în timpul acestei campanii de promovare, actorul a vorbit despre film a şi cum a ajuns să joace în el, vorbind despre partitura acceptată în pripă ca şi când ar fi fost o greşeală.
El a declarat că a acceptat rolul fără să citească măcar scenariul filmului. Dacă nu scenariul, ce anume l-a convins totuşi să joace în film? „Atracţia iniţială faţă de film a apărut după ce am văzut un poster primit înainte să primesc măcar scenariul” a explicat Renner. „Erau Hansel şi Gretel îndepărtându-se de c... citeşte
Taguri:
Jeremy Renner, Hansel and Gretel: Witch Hunters
-
Steven Spielberg lucrează la un serial TV Halo
22.05.2013
Lansarea noii console de jocuri video a Microsoft, Xbox One, a adus o veste bună şi fanilor lui Steven Spielberg, anunţă Variety. Faimosul regizor a hotărât să demareze un proiect multaşteptat de fanii lui Halo, cu şanse de a se dezvolta ulterior într-un film inspirat din povestea francizei.
Spielberg va produce astfel un serial TV, ce va fi însă disponibil doar prin Xbox Live, serviciul de digital media şi online gaming al Microsoft.
Deocamdată au fost oferite puţine detalii despre serial. Cel mai probabil acesta se va concentra pe Master Chef, protagonistul jocurilor, şi pe lupta sa împotriva maleficei organizaţii extraterestre Covenant. Se pare că producţia serialului se doreşte a fi de nivelul unuia dintre succesele HBO, Game of Thrones. Însă compania nu se gră... citeşte
Taguri:
Halo 4: Forward Unto Dawn, Halo, Game of Thrones, Steven Spielberg
-
Poltergeist, refăcut. Vezi cum a fost modificată povestea
22.05.2013
Site-ul BloodyDisgusting relatează despre o nouă versiune a uneia dintre cele mai celebre pelicule horror din toate timpurile, Poltergeist. Regizorul Gil Kenan (Monsters House) a pus deja în mişcare producţia remake-ului şi va începe filmările la Toronto în luna septembrie a acestui an.
În noul film, protagonistul este Eric Bowen, un tată care după ce îşi pierde locul de muncă se mută împreună cu familia într-un oraş nou şi încearcă să croiască pentru aceasta un nou început. Totul decurge normal, până când fiica sa, Madison, este răpită, lucru ce îl face pe Eric să înţeleagă cât de importantă este pentru el familia.
Alte personaje sunt Amy, soţia lui Eric, care poate comunica cu morţii, Carrigan Burke, o personalitate TV care prezintă emisiunea Hau... citeşte
Taguri:
Tobe Hooper, E.T. The Extra-Terrestrial, Steven Spielberg, Gil Kenan, poltergeist
-
Totul despre Liberace, personajul lui Michael Douglas din Behind the Candelabra
22.05.2013
Michael Douglas s-a lăsat preţ de câteva secunde doborât de emoţii la conferinţa de presă organizată marţi la Cannes, cu ocazia lansării filmului Behind the Candelabra, concurent pentru Palme d'Or, produs de HBO. În timp ce povestea despre cum a fost pus cap la cap proiectul, şi cum Soderbergh i-a oferit rolul lui Liberace, flamboaiantul showman de la mijlocul secolului trecut, s-a oprit câteva secunde din discurs, căutându-şi cuvintele, cu ochii în lacrimi, cerându-şi apoi scuze.
Întrebat ce a gândit când Soderbergh i-a vorbit prima dată de rolul lui Liberace, chiar pe platourile filmului Traffic (2000), Douglas a spus: „am crezut că vrea să mă sâcâie; adică l-am jucat pe ţarul drogurilor în Traffic, ce legătură avea Liberace? [...] Apoi am glumit desp... citeşte
Taguri:
Howard Cummings, Behind the Candelabra, Matt Damon, Steven Soderbergh, Michael Douglas, festival:cannes 2013
-
Noaptea Lungă a Filmelor Scurte, la a 5-a ediţie
21.05.2013
Noaptea Lungă a Filmelor Scurte a ajuns la a 5-a ediţie. Pe 8 iunie, de la ora 20, scurtmetrajele ultimului an îşi exersează magia într-o singură noapte, la ShortsUP. Premiatele la Oscar, Bafta, Sundance, Chicago Film Festival sau LA Shortfest ghidează cea mai lungă călătorie nocturnă în lumea cinema-ului în doze mici.Filmele prind viaţă la graniţa dintre real şi fantastic, acolo unde convenţiile se destramă şi fiecare poveste e o transformare. Anul acesta programul Noaptea Lungă a Filmelor Scurte traversează în forţă câteva zeci de ţări şi genuri cinematografice diverse pentru a antrena cinefilii într-un exerciţiu colectiv de imaginaţie. Între apus şi răsărit de soare, 2000 de spectatori vor experimenta ce înseamnă să visezi cu ochii deschişi, în ... citeşte
Taguri:
Oh Willy..., Curfew
-
Cu Paleologu despre Wajda, Visconti, film, filozofie şi literatură
21.05.2013
Theodor Paleologu propune două weekenduri studioase de maximă intensitate intelectuală utilizînd opera a doi dintre cei mai mari regizori din istoria cinematografiei, Andrzej Wajda (foto) şi Luchino Visconti, pentru a aduce în discuţie mari teme filozofice, autori, ideologii, evenimente: Dostoievski, Wagner, Nietzsche, Soljeniţin, Joseph de Maistre, Burke, Rousseau, Thomas Mann, Robespierre, Danton, Neceaev, Stalin, Revoluţia franceză, nihilismul, stalinismul, nazismul, destinul dinastiei Krupp.Filmele lui Wajda Danton, Posedaţii şi Katyn prezintă trei faze ale terorismului revoluţionar: teroarea robespierristă, Demonii lui Dostoievski şi masacrarea elitelor poloneze de către NKVD. Filmele lui Visconti Ludwig, Crepusculul zeilor şi Moarte la Veneţia oferă un magnific po... citeşte
Taguri:
Danton, Katyn, Ludwig, Luchino Visconti, Andrzej Wajda
-
Cele mai enervante personaje din filme
21.05.2013
Gusturile nu se discută şi eroii care unora li se par fascinanţi, pe alţii îi enervează la culme. Site-ul AXN a publicat o galerie foto cu cele mai enervante sau măcar controversate personaje văzute pe marele ecran. Una dintre candidate la titlul de Cel mai enervant personaj este chiar Bella din Saga Amurg, interpretată de Kristen Stewart.Puteţi accesa galeria AICI.... citeşte
Taguri:
Kristen Stewart
-
Vladimir Cosma semnează coloana sonoră a filmului Funeralii fericite
21.05.2013
Impresionat de comedia Funeralii fericite, celebrul compozitor francez Vladimir Cosma a acceptat să semneze pentru prima dată coloana sonoră a unui film românesc, după ce a cucerit milioane de spectatori în Franţa cu muzica pentru producţii cinematografice reputate, printre care se numără şi capodopera lui Ettore Scola, Balul.Din 7 iunie, muzica talentatului Vladimir Cosma va răsuna pe marile ecrane din România, odată cu premiera filmului Funeralii fericite, care marchează o nouă colaborare între Horaţiu Mălăele şi Adrian Lustig, după succesul înregistrat în 2008 cu lungmetrajul Nunta mută.Alături de Horaţiu Mălăele, din distribuţia comediei Funeralii fericite fac parte: Igor Caras-Romanov, Mihai Gruia Sandu, Dorina Lazăr, Alexandru Bindea, Florin Zamfirescu,... citeşte
Taguri:
Nunta Mută, Funeralii fericite, Adrian Lustig, Horaţiu Mălăele, Vladimir Cosma
-
Inside Llewyn Davis, al fraţilor Coen, savuros
21.05.2013
Joel şi Ethan Coen au prezentat în weekend la Cannes cel mai recent film al lor, Inside Llewyn Davis, cotat până acum cu cel mai mare punctaj de către juriul de critici chestionaţi de Screen International.
Filmul îi are în distribuţie pe Oscar Isaac, căruia am simţit nevoia să-i acord zece stele pe cinemagia.ro, imediat după încheierea proiecţiei, pe Carey Mulligan, Justin Timberlake şi John Goodman. Filmul se bazează vag pe memoriile lui Dave Van Ronk publicate postum (2005), The Mayor of MacDougal Street (titlu ce se referă la porecla artistului) şi spune povestea unui cantautor prezent pe scena muzicii folk din New York în anii ‘60.
Stilul ritmat şi energia secvenţelor muzicale amintesc de A Prairie Home Companion, al lui Robert Altman, iar şablonul după care... citeşte
Taguri:
Barton Fink, Robert Altman, A Prairie Home Companion, Oscar Isaac, Inside Llewyn Davis, festival:cannes 2013
-
Totul despre Riddick
21.05.2013
Puţini au fost eroii care să fascineze mai puternic decât Riddick la prima sa apariţie în Pitch Black, în 2000. Filmul, venit pe atunci parcă de nicăieri, l-a transformat pe Vin Diesel într-un adevărat star, deschizându-i cariera la Hollywood. Sequelul s-a îndepărtat de la structura filmului original şi mai că a devenit un eşec de casă, dar lucrurile par a se întoarce pe calea cea bună în Riddick, sfârşitul trilogiei aşteptat pe marile ecrane din lumea întreagă în septembrie.Practic, ne întoarcem de unde am plecat. Riddick este singur cuc pe o planetă aparent nelocuită. Se ascunde de vânătorii de recompense din întreaga galaxie, căci cel care îl va prinde va avea parte de o răsplată pe măsură. Când Riddick descoperă că planeta mişună de fapt de f... citeşte
Taguri:
David Twohy, Pitch Black, The Chronicles of Riddick, Vin Diesel, Fast & Furious 6
-
Jonathan Rhys Meyers va juca în Star Wars: Episode VII
21.05.2013
Starul lui The Tudors pare a-și fi asigurat un rol în viitorul blockbuster al lui 2015, Star Wars: Episode VII. Site-ul Latino Review a publicat informația și a punctat că relația profesională dintre Jonathan Rhys Meyers și J.J. Abrams s-a legat pe platourile de filmare ale lui Mission: Impossible III.
Irlandezul de 35 de ani va împărți așadar ecranul cu Mark Hamill, Carrie Fisher și Harrison Ford, care și-au anunțat revenirea în franciză, scenariul filmului stând sub bagheta lui Michael Arndt.
Pe fostul Henry al VIII-lea îl vei putea vedea din toamnă drept protagonist al serialului NBC Dracula, iar pe marele ecran va avea o apariție în The Mortal Instruments: City of Bones.
... citeşte
Taguri:
The Mortal Instruments: City of Bones, Michael Arndt, Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Mission: Impossible III, J.J. Abrams, Jonathan Rhys Meyers, Star Wars: Episode VII, The Tudors
-
Michael Fassbender, noi proiecte
21.05.2013
Este de ajuns să arunci o privire următoarelor proiecte ale lui Michael Fassbender pentru a te convinge că este marele star al următorilor cinci ani. Fassbender a avut inspiraţia de a combina apariţii în blockbustere de succes cu dramele mult mai dificile, dar şi mai bine primite de critică sau premiate în festivaluri. Şi în următoarea perioadă a carierei sale actorul pare a folosi aceeaşi strategie. Află din materialul de mai jos ce pregăteşte multi-premiatul pentru drama Shame (foto).Cel mai discutat rol viitor al actorului ar putea fi cel al protagonistului Assassin's Creed, unul dintre asasinii în jurul cărora se învârte acţiunea ecranizării jocului de succes. Produs de 20th Century Fox, proiectul va începe producţia la sfârşitul lui 2013, pentru o premieră... citeşte
Taguri:
Twelve Years a Slave, The Counselor, Prometheus, Shame, Michael Fassbender
Articole 16921 - 16940 din 38694
Categorii articole
Gossip
-
Safdie versus Safdie: după o separare creativă, cei doi fraţi vin cu filme remarcabile
Benny şi Josh regizează pe cont propriu The Smashing Machine şi Marty Supreme - Povestea unui conflict terminat în KO: Emma Watson vs J.K. Rowling
- Unei actriţe i-a fost scârbă să-l sărute pe Kit Harington
- Câteva veşti despre noul film Blade
- Sarah Jessica Parker, remarci asupra sexismului spectatorilor. Are dreptate?
Ştiri cinema
-
Festivalul începe cu tine – s-au pus în vânzare biletele pentru Les Films de Cannes à Bucarest, Timișoara și Iași!
Puteți cumpăra bilete pentru cea de-a XVI-a ediție a festivalului Les Films de Cannes à Bucarest - Actorii din CURSA vin în orașul tău
- Ce crede Ridley Scott despre filmele noi: "Ne înecăm în mediocritate"
- Filmul CURSA te trimite la finala F1 din Abu Dhabi
- A murit Claudia Cardinale
Producţie
-
Un rol principal pentru Johnny Depp!
Actorul este în negocieri avansate pentru a apărea într-un film de Crăciun - El este Iisus din Patimile lui Hristos 2 şi 3!
- S-au terminat filmările la filmul pentru copii Atlasul universului
- O accidentare a lui Henry Cavill amână filmările Highlander
- Iată-l pe Ryan Gosling în Star Wars: Starfighter!
Cronică
-
Cel mai îndrăzneț film românesc e deopotrivă profund și amuzant – Cursa
Un mecanic auto se înscrie la cea mai importantă cursă din Europa pentru a-și ajuta fratele să plece la studii în SUA, dar se confruntă cu sabotaj din mai multe părți. - The Black Phone 2, un sequel decent, deși pe alocuri incoerent
- Frica vinde, dar și unește – Micul erou peticit
- Dinți de lapte sau teama colcăindă de la sfârșitul unei epoci
- Condiția săteanului (mafiotului) moldovean – Pădurea este a mea
Dosarele X
-
Actriţa care a pus Hollywood-ul pe jar: Tilly Norwood
Nu-ţi accesa imdb-ul din creier, e un motiv foarte bun pentru care nu ai auzit niciodată de ea - Toamna vrajbei noastre: Hollywood-ul, divizat de Palestina
- Primul efect special din istorie: publicul îngrozit a crezut că asistă la o decapitare reală
- Diavolul se îmbracă de la Prada: şapte detalii inedite
- Ştii de ce Hollywood-ul e situat în Los Angeles? Detalii inedite din istoria Cetăţii Filmului
Filme de urmărit la TV
Film Now
00:45
|
Babylon(2022)Babylon
|
HBO
23:40
|
Saltburn(2023)Saltburn
|
Pro Cinema
20:30
|
Serenity(2005)Serenity
|
Filme pe genuri
- Acţiune
- Animaţie
- Aventuri
- Comedie
- Crimă
- Documentar
- Dragoste
- Dramă
- Familie
- Fantastic
- Film noir
- Horror
- Istoric
- Mister
- Muzică
- Muzical
- Război
- Romantic
- Scurt metraj
- SF
- Stand Up
- Thriller
- Western
- Taguri filme
- Taguri stiri
- Arhiva stiri
- Program TV
Premii filme
Filme noi
- Filme 2028
- Filme 2027
- Filme 2026
- Filme 2025
- Premiere cinema
- Filme la TV
- Filme pe DVD
- Filme pe Blu-ray
- Filme româneşti
- Filme indiene
Filme 2026
Index filme
Program cinema
Actori populari
Trailere filme
Filme populare
- F1: The Movie
- Mission: Impossible - The Final Reckoning
- Final Destination Bloodlines
- Thunderbolts*
- Superman
- Ballerina
- Weapons
- How to Train Your Dragon
- The Fantastic Four: First Steps
- Dragoste fără cuvinte
- Jurassic World Rebirth
- Vecina
- Lilo & Stitch
- The Conjuring: Last Rites
- 28 Years Later
- The Naked Gun
- Bring Her Back
Premiere cinema
- How to Save the Immortal
- Hegyizene 2
- Fă-mi loc!
- Springsteen: Deliver Me from...
- Cursa
- Good Boy
- Arhitecții naturii
- Disney Junior in Cinema
În curând la cinema
- Night of the Zoopocalypse
- Dracula
- Bone Lake
- Bugonia
- Regretting You
- Gekijô-ban Chensô Man Reze-hen
- Ice Fall
- Cycle of Time
- Jungle Beat 2: The Past
- Predator: Badlands
- Die, My Love
- Egykutya
- Keeper
- It Was Just an Accident
- Tafiti - Across the Desert
- The Running Man
- Triton
- Interior zero
- The Yellow Tie
- The Love That Remains
- Planurile iubirii
- Sisu: Road to Revenge
- Nouvelle Vague
- Alpha
- Tati Full-Time
- Wicked: For Good
- Gekijô-ban Jujutsu Kaisen Shibuya Jihen Tokubetsu Henshû-ban × Shimetsu Kaiyû Senkô Jôei
- Sirât
- Tooth and Nail
Filme noi în SUA
- Depeche Mode: M
- Stitch Head
- The Negotiation
- Nuremberg
- Frankenstein
- Now You See Me: Now You Don't
- Zootopia 2
- Starbright
- Five Nights at Freddy's 2
- O Agente Secreto
- Avatar: Fire and Ash
- The SpongeBob Movie: Search for SquarePants
- The Anaconda
- The Housemaid
- Mutiny
- Dracula: A Love Tale
- Wuthering Heights
- What About Love
Program TV
Acest site folosește cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Află mai multe
Termeni şi condiţii | Contact | Politica de confidențialitate | A.N.P.C
Arhivă ştiri


