Păreri X-Men: The Last Stand

(2006)

X-Men: Ultima înfruntare

AndreBlack pe 26 Decembrie 2013 23:49
Foarte bun filmul . Faza cu podul rupe tot :) . Merita vazuta toata seria X-Men chiar !
vyydo pe 19 Octombrie 2013 21:31
Nu prea ma conving filmele din seria X man. Nu stiu de ce, dar mi se par cam sterse si personajele nu sunt bine conturate.
Infinity pe 19 Septembrie 2013 03:08
X-Men - The Last Stand (2006)
Multa actiune, multe efecte, personaje noi, twist-uri si un final surprinzator. Merita vazut. O demonstratie de puteri.
marian100 pe 07 Iulie 2013 16:23
hello
Alo
Nisa pentru a vedea profilul dvs. și am interesant să știi mai multe, e-mail meu este (maboumarian80@yahoo.com)
Dumnezeu să vă binecuvânteze
mulțumiri
MARIAN
....................................................................................................................................

hello
Nice to view your profile and am interesting to know you more,my email is(maboumarian80@yahoo.com)
may god bless you
Thanks
MARIAN

iulian94 pe 13 Mai 2013 19:26
Mi-a placut mult acest film. Am avut cu ce imi delecta ochii
raluca_marya pe 27 martie 2014 14:24
Si pun priu ca ai comentat pe pagina asta dupa ce l.ai. vazu pe Protvi
monu pe 21 Decembrie 2012 00:02
Taree
Inca un produs Marvel tare
likkkeeeeeeeeeeeeeeeeee

anonymous.6229028630c4f pe 25 Octombrie 2012 21:13
ancutza200 pe 03 Septembrie 2012 18:51
asta e un film f bun chiar mia placut :X genial .....
deadlord pe 21 August 2012 20:37
Nu la fel de bun ca al 2lea, dar este exceptional si nu te plictiseste.
herleaflorin pe 22 Iunie 2012 14:55
X-Men: The Last Stand
in acesta ultima parte a trilogiei se intampla multe lucruri neasteptate cu unele din personajele principale nam inteles faza de dupa ce trec scrisurile de la film cine era in patul acela de spital va rog sami raspunda cineva
xerses pe 11 Septembrie 2011 22:55
Un film grozav, datorita in principal personajelor pe care le aduce in prim plan.
lumaxya pe 04 Septembrie 2011 21:26
Teoretic, asta e ultimul film din serie, pana se lanseaza "X-men Origins: Magneto". Ce sfarsit neasteptat Doamne!
crisa_itgirl pe 19 August 2011 22:05
Îmi place mult faptul că Anna PAquin o joacă pe Rogue. Bun film, nota 6.
danymury pe 06 August 2011 19:59
foarte bn realizat filmu, efectele sunt foarte frumos realizate...
kakapiciu pe 03 August 2011 01:51
Foarte bun filmul, lasa locul si pentru un sequel. Pot sa spun ca cele mai interesante parti sunt cele in care apare Jean Grey.
Crist11 pe 06 Iulie 2011 17:11
Bun filmul.... si mie imi pare rau pentru turnura pe care a luat-o filmul.
volwerine pe 02 Iulie 2011 22:49
este unul dintre cele mai bune filme ;)
1. Bună! PETRECI mult timp pe INTERNET? Acum ai OPORTUNITATEA de a face nişte BANI. TOT ce trebe să faci este să te inregistrezi aici: http://www.neobux.com/?rh=766F6C776572696E65 şi, dacă ai orice probleme sau intrebări viziteaza FORUMUL. In cadrul Forumului, vei găsi tot ce ai nevoie pentru a începe a face bani, Informaţii, Tutoriale, Chat şi secţiunea in Limba română . FOARTE IMPORTANT: Nu aştepta să te îmbogăţeşti, dar reţine că poţi câştiga bani în fiecare lună. Cât de mult? Asta depinde numai de TINE, şi GESTIONAREA CONTULUI tau. SUCCES.
catasmile17 pe 02 Aprilie 2011 23:48
deci o continuare la X-2
este un film foarte bun cu multe efecte si actiune foarte buna!!!!!!!!

Costel_21 pe 15 Martie 2011 09:41
Finalul lu-au facut fara sa lase loc si de o continuare deci este naspa rau a murit profesorul si jean si asta asta este the end acum o iau de la inceput toata seria.
legolas05 pe 26 Februarie 2011 22:28
un film care imi place mult...si la care nu ma asteptam ca povestea sa ia o astfel de intorsatura..este cea mai buna parte
Vorador pe 09 Februarie 2011 22:40
Efecte speciale mai bune iar prin moartea unor personaje pozitive importante ii da un gram de dramatism.
zeki pe 02 Februarie 2011 13:00
un film foarte bun , facut foarte bine , merita vazut ....
chiba_florin pe 17 Ianuarie 2011 16:41
SUUUUUUUUUPER
mentzine acelashi suspans
aduce shi dramaticul
SUUUUUUUUUPER

georgel1976 pe 26 Decembrie 2010 12:33
x men reloaded
frumos film, cascadorii si efecte speciale cat cuprinde. nici nu te plictiseste dar nici nu te tine in scaun tintuit. ca mai toate filmele care atrag publicul si sunt aducatoare de bani si aceasta se continua cu inca un film. pt fanii genului aceasta serie nu trebuie sa lipseasca din colectie. bafta!
ciobotaru pe 21 Octombrie 2010 11:46
o continuare foarte slaba in comparatie cu filmele lui Singer , care nici ele poate nu sunt de zece , dar sunt mult peste asta
Mihai2508 pe 10 Septembrie 2010 17:04
Un film destul de bun, insa mai slab decat primele parti.
andytimofte94 pe 06 Septembrie 2010 09:54
o batalie pe cinste in aceasta parte a -3-a, insa nu e ultima, se aude ca o continuare va lansata pe marile ecrane prin 2012. abia astept!
sarge pe 01 Septembrie 2010 22:44
Am notat cu obligatoriu de vazut......deci UITATI-VA
someone_who_dares pe 24 Iulie 2010 13:34
Filmul care mi-a placut cel mai mult din seria X-Men!!
Al1n12 pe 16 Mai 2010 15:40
Alyn121
Super film....a fost mistola sfarsit cand uiltimii mutati buni se lupta cot la cot impotriva sutelelor de specii de oameni precum ei.
bogdanuuu pe 10 Aprilie 2010 11:54
superb
mi-a placut ft mult acest film...m-a tinut cu sufletul la gura pana la sfarsit...mi s-a parut mai bun decat celalate 2 parti..ori cum..parerea mea:D
alin_06 pe 05 Martie 2010 17:32
Un film interesant. In regia lui Brett Ratner. Nota 9 pentru film
MissBlossom01 pe 01 Februarie 2010 18:16
Film frumos! Oricum am citit undeva ca putea sa iasa si mai bine,numai ca nu au mai avut timp sa faca ce voiau ei cu efectele speciale si alea..oricum Famke Janssen o joaca superb pe Jean aka (Dark) Phoenix,la fel si Hugh pe Wolverine.

Pacat de Logan si Jean la sfarsit...dar stim noi ca Jean nu moare ..:D (daca cititi benzile sau pe net).
Cum scrie si pe mormantul ei : "SHE WILL RISE AGAIN".

.........razvan pe 06 August 2006 10:47
x men sries tot timpul de vazut.un film sf bun
cookie pe 06 August 2006 03:59
Abia azi l-am vazut. Mi-a placut enorm. Ma bucur ca l-am prins in cinematografe, merita vazut pe un ecran mare.
Razvan Mihaescu pe 30 Iulie 2006 19:11
X-Men 3 este cel mai tare film din lume!!!
bijou pe 10 Iulie 2006 10:21
C tare e filmu asta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nota 10.

kiwi pe 04 Iulie 2006 01:29
Un film grozav, de o mie de ori mai incitant si spectaculos decat Superman Returns.
gica pe 30 Iunie 2006 02:59
Sa stii k totusi merita sa-l vezi, mai ales daca vrei s-o vezi moarta(din nou) pe Jean. Rogue ia leacul si ramane cu Bobby, dar se pare ca leacul e temporar si, avand in vedere ca X3 a facut deja cam 420 milioane de dolari in intreaga lume, X4 e o reala posibilitate. O varianta pentru X4 e sa se axeze pe mutantii tineri, revenind puterile lui Rogue si sa primeasca puterile lui Ms. Marvel.
python pe 29 Iunie 2006 04:14
Dr. Evil, chiar daca le arata mormintele, nu inseamna nimic. Trupul lui Scott nu l-au gasit deci mormantul nu inseamna decat o piatra funerara, la fel si Xavier(care oricum e viu, vezi scena de dupa generic). Cat despre Jean, ea invie mereu. Oricum, circula zvonul ca Ratner a filmat mai multe scene de final, printre care una in care casa se zguduie, iar cand Wolverine iese afara sa vada ce s-a intamplat, in locul mormantului lui Jean este un crater imens(Jean a inviat). Scena a fost folosita la test screening-uri in Franta se pare. Poate va fi pe dvd. Concluzie: final foarte deschis.
python pe 29 Iunie 2006 04:08
Apare Rogue, dar are un rol mic, mult mai mic decat in primul film si cam la fel, poate un pic mai mic decat in X2. Si Phoenix este cel mai puternic mutant din film(si arata bine). In comics este o problema intens dezbatuta. Jean este considerata gazda perfecta pentru Phoenix, astfel incat devin una si aceeasi forta, considerata la fel de puternica precum unele forte cosmice(Galkactus de exemplu). Totusi, as spune ca Hyperstorm e cel mai puternic mutant, intrucat are toate puterile fortei Phoenix innascute etc. Este greu de spus care este fortele cu adevarat puternice in universul Marvel pentru ca puterile se schimba foarte des, odata cu scriitorii comics-urilor. Totusi, The One Above All(practic Dumnezeu) este cea mai puternica forta, urmat de Living Tribunal, reprezentantul sau care face ce spune numele sau: judeca actiunile oamenilor, mutantilor, oricarui tip de fiinta.
Farista pe 28 Iunie 2006 17:30
nu am vazut inca filmul si am si eu o intrebare inainte sa-l iau ... ce se intampla cu Rogue? Apare in film? Are un rol important sau doar cu prezenta? Din cate am auzit, Jean e cel mai puternic mutant...BULLSHIT. O urasc, ma enerveaza la culme. Dupa parerea mea, Rogue e cea mai tare si e si frumoasa. Jean suck! Ma enerveaza si ea si Scott. Pacat ca nu apare si Gambit. Astept informatii pt k dak nu apare si Rogue nu ma mai uit la film! Nu vreau s-o vad pe proasta aia de Jean!! Yuuuuk!!!
caraiman pe 28 Iunie 2006 03:06
Mai Dr. Evil, poate ar trebui sa mai vezi filmul o data ca sa intelegi. Xavier si-a transferat constiinta in trupul unui pacient al Moirei aflat in coma(pacientul care apare in inregistrarea pe cre o arata elevilor la inceputul filmului, cand spune ca un telepat suficient de puternic si-ar putea transfera mintea in trupul sau). Daca nu ai stat 10 minute sa vezi scena de dupa "credits", cred ca o poti gasi pe net pe undeva. Puterea lui Leech(Jimmy in film) nu a fost niciodata permanenta, iar dr. Rao mentioneaza ca nu pot decat sa cultive serul de la el, fara a-l replica. Leacul e temporar. A spus-o chiar si Ian McKellen, care nu era sigur daca Ratner va folosi scena cu el miscand piesa de sah. Cand a vazut pentru prima oara filmul, s-a declarat incantat de faptul ca a folosit-o, deoarece este o indicatie a faptului ca leacul e temporar si lasa usa deschisa ca el sa revina in rolul lui… citeşte
ursbrun pe 25 Iunie 2006 04:00
Film tare, frate. Nu e Lista lui Schindler, dar e un film foarte bun pentru genul sau. Ii dau 5 stele pentru ca e un film de actiune foarte bun.
buburuza pe 23 Iunie 2006 19:21
Un film grozav. Un pic repezit, dar foarte bun. Actiunea e super, efectele speciale la fel, iar actorii sunt foarte buni(Ian McKellen e fantastic, ca de obicei).
Katie pe 23 Iunie 2006 18:07
Desi toate partile din seria X-Men au fost foarte reusite, X-Men III:The Last Stand a fost cel bun.A tinut publicul in suspans fiecare minut, a fost trist si intamplarile au fost neasteptate.Interpretarea actorilor a fost una de laudat, la fel si efectele speciale.Brett Ratner a facut o treaba a-ntaia!
kiki pe 23 Iunie 2006 00:37
Super filmul. Cam scurt, dar merge. Actiunea e super misto.
cainerosu pe 21 Iunie 2006 23:49
Super tare filmul. Actiunea e la inaltime si coloana sonora incredibila.
gasca pe 21 Iunie 2006 02:01
Scena de la casa lui Jean e fantastica. Arata bine, e emotionanta si muzica e fantastica. Cea mai tare scena din toata trilogia.
Branda Tamas pe 20 Iunie 2006 19:50
Un film foarte bun, plin de actiune si cu un final incredibil care m-a impresionat din primul moment
Go 1 2 3 4 5