Păreri Tropic Thunder

marian_007bond pe 27 Aprilie 2012 17:29
Comedie de nota 10
Un film amuzant care ne face ziua mai frumoasa, pe scurt nota 10 cu felicitari
Scorpya-Forever pe 21 Aprilie 2012 04:00
Zau este o porcarie de film, cum nu credeam ca am sa vad la asa distributie, scenariu este slab, dar si din poatra sa fi si la filmul asta razi :)) Robert Downy Jr a fost senzational, dar surpriza cea mare este Tom Cruise...singurul film in care mi-a mai placut a fost Cocktail, dar aici exceptional...:) I-am dat nota maxima, fiindca are cateva faze de-a dreptul mortale, dar filmul in sine....merita vazut o data :D
dream pe 23 Ianuarie 2012 09:32
Superfilm de comedie cu o distributie aleasa pe spranceana si cu scene de actiune cand parodiate, cand realizate cu o maiestrie demna de cele mai reusite filme ale genului.
Sorin87 pe 02 Decembrie 2011 23:24
Tropic Thunder
Este foarte de amuzant trailerul de la in ceputul filmului in care apare Toby; tras de par chiar si pentru o parodie, dar nu-i un film rau.Tom Cruise surprinzator la fel si Robert Downey Jr.
MNarcis pe 12 Noiembrie 2011 13:17
Un film frumos, are actiune si faze haioase o gramada, iar Tom Cruise chiar m-a surprins, a fost super amuzant, merita vazut!
Speleers pe 11 Septembrie 2011 04:30
Tom Cruise..
Dansul de la final e genial=))...iar tom cruise,nici nu mai e nevoie sa spun ceva:x
bogdi_07_yo pe 28 Decembrie 2010 16:40
nu e nimic iesit din comun , dar e destul de buna si amuzanta
alex_il_fenomeno pe 19 Septembrie 2010 10:14
a fost un film bunicel , desi initial asteptam mult mai mai mult de la el , prin prisma distributiei impresionante ! dar nici asa nu este de lepadat !
nemotoujours pe 30 Iulie 2011 13:08
O JOACA FRUMOASA
UNEORI CAND ACTORII SE ASOCIAZA LA REGIE SI PRODUCTIE AJUNGI SA VEZI FILME CARE TE POT RACORI,SATISFACE,INCANTA.
IN PRIMUL RAND DATORITA FAPTULUI CA JOACA MAI LEJER,FARA CUTITUL RECHINULUI MARE PRODUCATOR -PE CARE-L URASC SI APOI PT CA FIIND PE BANII LOR,SE POT SI JUCA.ORICUM,ACEST GEN DE PRODUCTII AJUNG SA FIE MAI PUTIN COMERCIALE SI MAI MULT UMANE,ARTISTICE,FRUMOASE.
UN FILM CU ACTORI DEOSEBIT DE BUNI CARE EFECTIV DAU SENZATIA CA SUNT CHIAR EI IN PIELEA LOR SI DE ACEEA FILMUL DEVINE CHIAR DELICIOS,HAIOS,REALIST.IAR ROBERT DOWNEY PUR SI SIMPLU DEVINE ATAT DE NEGRU IN ROLUL SAU INCAT NU-MI VENEA SA CRED CA EL ESTE!MAGISTRAL DE REAL!!!SI CULMEA...SI BLOND CU OCHI ALBASTRI-AUSTRALIAN!NUMAI EL INSUSI NU ESTE.ROLUL SAU ESTE GENIAL SI JUCAT MAGNIFIC.POATE DOAR PETER SELLERS M-A MAI IMPRESIONAT CU ACEST CAMELEONISM TERIBIL DE CONVINGATOR.CONSIDER CA NUMAI PT ATAT SI MERITA VAZUT FILMUL.

Mircosoft pe 7 noiembrie 2018 19:06
În partea stângă a tastaturii ai o tastă pe care scrie Caps Lock. Apas-o te rog :)
martinez pe 14 Septembrie 2010 13:41
pfff
de doi lei filmul fiecare cu gusturile lui nu condam pe nimeni k i-a placut sau nu.asa k nu mai condamnati pe nimeni k cica a fost la alt film daca nu a fost pe placul ei asta e.
Go 1 2