Păreri The Prince

(2014)

Prințul

xerses pe 06 Septembrie 2014 22:31
Pacat de actorii buni(Bruce Willis si John Cusack), caci regia a fost lamentabila.
cdobre pe 15 octombrie 2014 20:04
John Cusack nu a mai facut un film bun de foarte mult timp...
bizonul pe 16 ianuarie 2017 07:20
Toti critica acest film, poate nu-i grozav, dar ieri pe acest canal, Pro Tv., la o ora buna, 20,30 a fost cuprins in grila filmul "Piratii din Caraibe; Cufarul omului mort" . Totii aduceau laude filmului. Acum ma intreb daca comentatorii sunt intregi la minte sau de nu niste copilasi de pana in 10 ani!. Acest film cu "pirati" este o idiotenie crasa, nimic real, nimic posibil si neputand incadra filmul la comedie, aventura, prostie, etc. Deci , sa fim seriosi , un Bruce Willis este "campion" in comparatie cu "rimelatul" Johnny Deep.
delfitexas pe 27 August 2014 17:18
wow!!!!
A trecut ceva vreme de cand nu am vazut un film atat de slab jucat, facut, faza de la final este demna de filmele mute din anii '30...Jale de film!!!!
ion_ciocea pe 08 Septembrie 2014 20:37
ma asteptam la mai mult de la un film cu willis si cusack.
slab film.

dragomir_alina pe 19 Noiembrie 2014 03:34
Slab
Slaaaaabbbb, pierdere de timp, daca taiam frunza la caini si eram mai in castig .....
adisan058_gmail_com pe 16 Ianuarie 2017 23:20
bunicel, bun chiar si prin faptul ca Bruce Willis nu mai salveaza pe toata lumea :)))
claudiu-daniel-lugoj pe 09 Februarie 2016 01:06
Un film nesperat de bun in comparatie cu comentarile despre acest film.Mie unul mi-a placut acest film,are multa actiune unele faze sunt cam exagerate sa zic asa,mai ales ca el ai ucide pe toti fara ca el sa moara si scapa nu o simpla impuscatura care nu ai pune viata in pericol.Asta a cam fost exagerat din punctul meu de vedere,in rest un film de actiune ok.Nu este un film super grozav dar nici chiar asa de rau in comparatie cu comentarile despre acest film.
Anton_Marcu pe 19 Decembrie 2015 23:04
Un film slab, o pierdere de vreme.
Nota IMDB este corectă. M-am convins cu ochii mei, deși nu merita.
user-63aff3df9a5cb pe 17 Noiembrie 2023 16:08
In ultimii săi ani,nenea Bruce ne surprinde cu filme de duzină
GiulianoDirt pe 01 Iunie 2022 21:02
Când vezi 50 cent în distribuție, deja știi că e un film de mana a doua. Valabil și in cazul de față, Cusack si Willis salvând doar aparentele. NOTA 5.
OliviaDina pe 09 Ianuarie 2020 23:49
De fapt,după părerea mea,ar merita 3,5 stele dacă s-ar putea! Nu știu dacă am mai văzut vreun film mai prost regizat și in care sa joace actori buni alaturi de actori foarte slabi! Și scenariul e slab!
H4cK3RuL pe 16 Ianuarie 2018 00:05
ArTh # S. M. H4cK3R*uL Ionut /// Calafat 1995 Romania
Daca Bruce Willis este greu de ucis, Jason Patric pare sa fie si mai greu de invins.
Dragos.87 pe 21 Iulie 2017 19:27
M-am uitat la film mai mult pentru Bruce Willis dar nu stiam ca are un rol secundar.Povestea e mult prea lalaita,actiunea filmului se desfasoara foarte lent chiar daca subiectul nu este unul original.Cand vrei sa vezi un film de actiune usor,este alegerea potrivita!
preda_danut pe 04 Februarie 2016 22:10
slab,pacat de actori!!!nu merita consumat curentul si timpul pierdut.
BETRulleR pe 04 Februarie 2016 22:10
Let's go home!
Un film din nota patru (4). Foarte tare! Cel mai tare film de nota 4 pe care l-am vazut.
Ei asi!

emy_sinaia pe 11 Septembrie 2014 10:15
Slab.
Pentru ''Printul'' alias Bruce Willis filmul incepe tragic pentru ca bomba din masina lui ii era destinata si astfel fiintele dragi mor in explozie. Restul e cam pierdere de timp...
dido pe 23 septembrie 2014 05:52
Printul nu este Bruce Willis ci personajul Paul interpretat de Jason Patrik!
emy_sinaia pe 10 februarie 2016 18:04
Scuze, aveti dreptate.
Domolul pe 22 Septembrie 2014 06:58
Taken
Vrea să copieze pe Taken cu Liam Nelson. De parca ala ar fi cine știe ce film, de parcă ala ar fi introdus cine știe ce idee care ar merita privită si din alt unghi: există printre noi niște animale față de care se justifică orice violența sau cruzime: merită sa-i ucizi, merită să-i schingiuiesti si să îi privești cum mor de mâna ta, nimic din toate astea nu se apropie nici măcar de 1% din ceea ce au comis ei. Dar filmul este atât de prost încât așteptam din moment în moment să intervină ceva care să facă explicabilă prostia.