Păreri The Fanatic

(2020)

The Fanatic

liana10 pe 01 Septembrie 2021 22:58
Nominalizat la Zmeura de Aur pentru Cel mai prost film, Cel mai prost regizor si Cel mai prost Actor. Nu a câştigat niciunul, dar le-ar fi meritat! Pe toate trei!!
Manusa pe 26 August 2021 08:51
A fost un film chiar bun, actiunea poate nu exceleaza dar preatatia lui Travolta este din nou una foarte buna, eu il consider unul dintre cei mai buni actori si pacat ca in ultimul timp nu a mai jucat in foarte bulte filme.
Horatiucrisan pe 24 August 2021 23:20
Un film de altă factura fata de cele cu care ne-a obișnuit Hollywoodul în ultimii ani. Desi acțiunea e pe undeva forțată având accente nerealiste filmul e per ansamblu unul bun cu accente de film psihologic.
parker30 pe 20 August 2021 21:08
Impresionant !Acum am terminat de vizionat filmul și a fost ceva Wow ptr mine .Foarte bun ,film psihologic de excepție iar finalul ma lăsat fără cuvinte chiar nu ma așteptăm la asa final Surprinzător de bun nu înțeleg dece nu este mai apreciat și a fost băgat la zmeura de aur .Mie mi.a plăcut a fost o surpriza plăcută acest film!