Păreri Open Road

(2013)

Open Road

AS-ANA pe 27 Mai 2013 16:52
frumos film cu o poveste de dragoste si o poveste trista a unei fete parsite de tatal ei, cidat sfarsit, parca asteptam alceva...
emy_sinaia pe 27 Mai 2013 21:44
Emotionant
Un film pe cat de simplu pe atat de frumos si emotionant, trist , o drama a unei familii despartite si regasite in final, Angie joaca un rol foarte bun.
Mitza_MvP pe 18 Septembrie 2016 21:37
Uimitor
Un film care nu pare a fi avut un buget foarte mare dar care reuseste sa te poarte printr-o multime de stari emotionale si zic eu destul de intense...recunosc ca am ramas uimit de faptul ca un film care pare foarte simplu la prima vedere poate sa iti transmita atat de multe..Camilla Belle si Andy Garcia isi interpreteaza magistral rolurile fapt ce ridica extrem de mult calitatea filmului
alex_il_fenomeno pe 21 Iunie 2013 16:29
Nu a fost un film care sa te uimeasca, si cred ca nici nu s-a dorit asta, ceea ce a urmarit de la inceput a fost sa iti lase o impresie pentru ca la final sa ti-o schimbe radical despre personaje, prin relatiile adevarate dintre ele, care atunci cand au iesit la iveala au rasturnat totul... De apreciat atmosfera extrem de calma in care s-a desfasurat, faptele simple, dar puternice in emotii, tanara Camilla Belle, ce s-a descurcat admirabil alaturi de mult mai experimentatul Andy Garcia, coloana sonora, tot filmul per ansamblu. Merge urmarit o data.