Păreri Magic Mike's Last Dance

(2023)

Magic Mike: Ultimul dans

sanda_panda pe 19 Septembrie 2023 22:37
Un film bun care merita vazut, muzica, dansul sunt de exceptie dar si jocul actoricesc, senzatie de buna dispozitie
Yaloma pe 18 Iulie 2023 16:35
Pentru o stare de bine
Am vazut toate cele 3 filme din aceasta serie si toate mi-au dat o stare buna, m-au destins si mi-au placut, chiar daca este evident ca nu sunt capodopere. Dansurile sunt senzationale si actorii simpatici, atmosfera destinsa, amuzanta pe alocuri, iar finalul incheie frumos povestea.
xerses pe 18 Iulie 2023 11:18
Spectaculoase toate dansurile, asa ca merita chiar daca scenariul pare destul de subtirel.
zgrv pe 11 Iunie 2023 01:40
MILFtube cu Ratingul AP (acordul părinților), cu Salma Hayek in rolul MILF fals și noi, prostii, care ne uitam, in rolul de… fraieri. Căutați MILFtube pe google și uitați-va la filmulețele de-acolo, o sa fie mai “satisfăcător” decât “Last Dance”… și mai ieftin! Filmul e făcut doar sa mai scoată niște bani de la “fani”… vorba aia… onlyfans. Nota 5 e mare ptr “pelicula” asta, ma mir ca nu a luat “RazzieAward”! Totuși, ultimul dans din film face tot filmul, cu Channing Tatum in rolul lui, cu care s-a “consacrat” (a se citi “lansat”) in filme… cel de stripper!
user-5ef0c8e855749 pe 22 Aprilie 2023 10:13
Slab partea a treia, pe partea de scenariu, poveste este chiar inutil, acțiunea are in Londra,alaturi selma Hayek Intr un teatru mai mic, in loc de o piesa de teatru va fi un show incendiar de dans pe dezbrăcate...atât se putu...se termina atât de lame...penibil,
Smrs pe 19 Martie 2023 02:08
Slab.
La fel de prost ca 365 zile, dar mai puțin penibil, deoarece are o minimă desfășurare logică a lucrurilor. Puteți să vă uitați doar ca să vă faceți o idee despre fanteziile ascunse ale femeilor voastre, despre care nu au curaj să vă spună niciodată..
mihaigeniu pe 03 Februarie 2023 00:44
N-au mai terminat cu prostia asta? Și primul film a fost slab și ei fac al 3
Mishu25 pe 8 februarie 2023 19:30
Chiar n-a fost slab deloc primul regizat de Steven Soderbergh, mare cineast
andreidavid pe 12 februarie 2023 18:05
O fi prostie pentru tine, dar daca in loc de niste stripperi erau cateva domnite la bustul gol n-ai mai fi zis ca e prostie. Nu mai fi incuiat la minte, asa cum noua ne place sa vedem niste corpuri frumoase, asa si femeilor le place sa urmareasca niste trupuri sculptate unduindu-se lasciv.