Păreri M3GAN

(2023)

M3GAN

ionut_puiu444 pe 26 Ianuarie 2023 16:10
Excelent film. Se vede implicarea lui James Wan. Aștept cu nerăbdare să văd ce vor zice haterii de aprozar în româna lor aproximativă.
xerses pe 18 Ianuarie 2023 20:04
Desi au mai fost cateva filme care au abordat aceasta tema a robotului care se perfectioneaza atat de mult incat nu mai raspunde la comenzile creatorului, recunosc ca acest film mi-a cam dat fiori pe spate.
Mishu25 pe 17 Ianuarie 2023 19:23
Mergeti cu incredere daca va place genul, are si idei noi, personaje surprinzator de bine conturate, aduce in discutie si inlocuirea educatiei parintesti cu roboti care nu obosesc si nu se plictisesc, iar papusa e foarte bine realizata
Costirik pe 01 Februarie 2023 22:45
As fi vrut sa vad varianta R-rated. Se vede ca l-au "ciopartit" la editare pentru un PG-13. E bun, suficient de creepy, dar cred ca varianta uncut e si mai buna.
VasyL pe 3 februarie 2023 11:58
Varianta aparuta pe platforme de streaming online (WEBRip pe torr.) la sfarsitul lunii trecute este uncut, l-am vazut si nu era 'ciopartit'..
Mishu25 pe 4 februarie 2023 13:50
Eu am fost multumit, e un film care prin subiect e ok sa fie facut accesibil si celor mai tineri. Filme ca Secret Window, Insidious,The Unborn e ridicol sa fie PG-13
dumitrache_adrian1989 pe 11 Aprilie 2023 15:07
Un fel de chuky modern, un avertisment catre tehmologia care tinde sa ne acapareze intr un totul.
fotolist pe 21 Aprilie 2024 13:34
Hm... Bunicel pentru o seară plictisitoare de sâmbătă. Un Terminator for Kinder, aș zice eu. Am înțeles că partea a doua ar fi mult mai interesantă. Interesantă și ideea filmului. Văzut mai mult pentru James Wan, dar cred că era mai obosit
adelina_ioana_daescu pe 15 Martie 2024 23:59
Filmul nu e rau, merita văzut. Inceputul mi s-au părut foarte bun, dar pe parcurs a avut derapaje, secvente nu prea inspirate. Oricum, ideea filmul este interesanta SI realista... tehnologia care avansează mult prea repede...
kakamo pe 03 Decembrie 2023 01:18
Un Chuky adus in 2022. Dar fumat ca un chistoc de Carpati pt batrani...
esperar pe 31 August 2023 01:39
Un horror bun pentru acest an, are cateva faze creepy , bine dozat cat să te țină pana la final , îl recomand atat fanilor genului horror cat și celorlalți.
Scenariu: 7/10
Poveste : 7/10
Regie/Actorie : 8/10
Rating per total ... 7 Bun

6Patronul9 pe 24 Mai 2023 18:23
Not the best dar a fost destul de ok. M-am uitat la el la cinema nu doar pentru ca sunt fan horror dar si pentru ca a fost produs de James Wan. Chiar sunt curios sa vad cum va fi continuarea.
Smrs pe 02 Iunie 2023 15:05
Slăbuț
Slăbuț film.. dar cu tendințe de viitor, în care inteligența artificială atât de lăudată până acum, va prelua controlul și odată cu comportamentele bune ale omului, le va prelua și pe cele rele atunci când va simți amenințări. Are câteva faze creepy, dar păpușa aia e mai degrabă frumoasă, decât de speriat.. 5
Dragos.87 pe 23 Aprilie 2023 23:04
Superficial
Interesant și frumos însă nu m-a prins, e mult prea superficial cu multe faze deloc credibile și altele mult prea deplasate..Totul se desfășoară doar la suprafață neatingând de fapt miezul subiectului iar asta denotă și lipsa de idei, nu e dinamic, totul se mișcă lent cu scene trase de păr încât nici măcar atmosfera nu e horror..Sper că am fost destul de clar explicând concis de ce nu m-a atras.