Păreri Lost

(2004)

LOST: Naufragiații

mihaela pe 22 Decembrie 2006 00:36
este cel mai tare serial pe care l-am vazut vreodata.mi-a captat atentia si acum astept in fiecare seara la 12 55 un nou episod..il recomand la toata lumea
zell pe 18 Decembrie 2006 13:33
intrun nr al ziarului libertatea din noiembrie a fost un articol despre lost 3 . au dat ceva amanunte ce va fi atunci .in fine in ziar scria ca in februarie s-ar putea sa il bage pe AXN
Timpean Cevremco pe 15 Decembrie 2006 22:37
Da
George pe 01 Decembrie 2006 15:31
http://www.4815162342.myforum.ro/ -> Primul forum despre LOST
velvet pe 15 Noiembrie 2006 12:32
CAND INCEPE SEZONUL 3 LA NOI..IN ROMANIA!
VOI UNDE L ATI VAZUT..DE PE DC++? THANKS!!

marin georgica- pe 30 Octombrie 2006 16:21
am inceput sa urmaresc lost seria a treia si mi se pare bun dar e foarte multa bataie de cap o lungesc prea mult mai repede ,sper sa nu o lungeasca si cu seria a treia sau sa vina si seria a patra
dinu adrian pe 10 Octombrie 2006 14:36
e cel mai tare film dabea astept seria a 3-a sper sa nu se termine nicidata
TOFAN ANDREEA pe 01 Octombrie 2006 15:16
EEEEEEEEE TAREEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!
SERIA A TREIA CRECA E SUPER

alina pe 01 Octombrie 2006 10:49
zicetzimi si mie va rog pe c data si la c ora(dak se stie) incepe sezonul 3 din lost.....
alina pe 01 Octombrie 2006 10:49
alexxa pe 21 Septembrie 2006 15:22
Ce se poate spune despre Lost?A fost serialul anului pt seria 1.Seria 2 a fost cam lungita si parca nu mai stateam cu sufletul la gura sa aflu ce se intampla in urmatorul episod.Acu sa vedem seria 3..Daca e la fel ca 2...e naspa.Cica noi o sa vedem seria 3 din ianuarie..Cam mult timp..
Alex Larionescu pe 19 Septembrie 2006 17:46
da este bine realizat dar plecati acasa cu prima serie de seriale le-am vazut la tv...., ce fac le mai vad odata? scoateti si voi seria 2 sau 3 ca sa vedem si noi ceva nou ,nu numai vechituri (auzi din 2004) felicitari prooptiki pentru vechituri 100/100
zaraza carol pe 01 Septembrie 2006 01:27
In ciuda unor inadvertente in alcatuirea firului epic, probabil inadins strecurate, pot spune ca este printre putinele seriale tv care merita vizionate...Mintea si sufletul iti sunt intr-atat de solicitate incat incepi sa-ti pui intrebarea "In proportie de cat la suta este inspirat din realitate?"...
G Marius pe 27 August 2006 18:52
Super serial
Primu episod din sezonu 3 va fi difuzat in America pe 4 octombrie

TOFAN ANDREEA pe 11 August 2006 20:12
E CEL MAI FRUMOS SERIAL PE CARE L-AM VAZUT PANA ACUM.AS VREA SA FIE MAI MULTE SERII SI MACAR DE DOUA ORI PE SAPTAMANA.
yURy pe 11 August 2006 15:07
INFO SEZONUL 3 !
Jack, Kate and Sawyer open the season in captivity as prisoners of "The Others." Just who these "Others" are and what they want are primary questions Season Three will explore. Michael Emerson joins the regular cast in his ongoing role as Henry Gale, leader of "The Others." Romance looms on the horizon as Jack's interests veer towards a mysterious new woman, whose motives may be questionable. Sun and Jin will continue to celebrate their pregnancy - but is the child really Jin's? Locke and Sayid will band together with some of the other survivors and journey across the island in an attempt to free Jack, Kate and Sawyer. Charlie will attempt to return into the good graces of Claire and her baby, Aaron, but can he be trusted to stay clean and sober? The fates of Locke, Desmond and Mr. Eko in the aftermath of the implosion of the hatch are answered. Will Penny Widmore… citeşte

georgica pe 08 August 2006 15:26
sa terminat serialul de tot,mai are continuitate lost seria a treia sa terminat asa de brusc fara inteles de ce si de ce , ce se va intimpla cu cei trei care au fost prinsi de ceilalti,cine ne poate da un raspuns.
Lusu pe 04 August 2006 00:26
Super tare serialu.
Am facut un maraton de downloading asa ca am vazut tot serialu cu episoade speciale(plictisitoare fiind menite sa iti reaminteasca ce sa intamplat fiindca la americani episoadele apar si din 3 in 3 saptamani uneori) cu tot in 4 zile. bravo celor care au facut subtitrarile foarte bune. Sezonul 3 incepe in octombrie, in America, dar asta nu e o problema ci faptul ca nu sunt obisnuit sa astept o saptamana sa apara un episod nou.

corina cory pe 02 August 2006 13:19
este cel mai super serial pe care l-am vazut vreodata!!! de la primul episod pe care l-am vazut nu m-am putut abtine si m-am uitat si la urmatorul , si tot asa. imi pare rau ca se termina seria a 2-a, dar am aflat ca a 3-a va aparea la toamna. abia astept!!! eu am pe calculator toate episoadele ;) . si am vazut deja cum se termina a 2-a serie. este foarte in suspans si nu mai pot, trebuie sa vad si a 3-a serie ;))
zigora pe 26 Iulie 2006 18:03
Eu una am dat jos de pe net cele 2 sezoane si mi-am luat concediu 4 zile ca sa vad toate episoadele si abia astept sa vina sezonul 3 ..sper sa aibe macar 100 de episoade k-i super...:D
yURy pe 25 Iulie 2006 01:41
Sezonul 3 incepe la americani pe 4 Octombrie. Primul episod se numeste "A Tale Of Two Cities" (Povestea a doua orase) cik ar fi o carte a lu Dickens
Mocanu Elena pe 11 Iulie 2006 15:37
Cine imi poate spune si mie cum s-a terminat seria a doua? Am pierdut ultimul episod....
zuza pe 10 Iunie 2006 20:14
Foarte tare serialul, si eu am vazut ambele serii cam in 2 zile, nu puteam nici sa adorm daca nu aflam ce contine urmatorul episod, abia astept sa apara seria 3. Sa astept pana la toamna? Un adevarat chin.
Valentin pe 05 Iunie 2006 23:52
La seria 3 vor incepe filmarile pe 4 Octombrie!!
Mariuz pe 30 Mai 2006 19:22
Live Togheter, Die Alone - e ultimul serial din seria 2. Astept seria 3 care am inteles ca apare in septembrie.
john pe 30 Mai 2006 00:04
pana la urma care e ultimul episod?
Three Minutes? sau Live Together, Die Alone?

john pe 30 Mai 2006 00:00
pana la urma cate episoade are?
eu am vazut pana la ep 24 din seria 2...
in rest numai bine despre ``losti``

georgiana pe 29 Mai 2006 18:29
este un serial bun chiar foarte bun am vazut tote serialele pina la episodul 24 din seria a 2 mai exista sau mai sunt seriale sau alt sezon 3 cind se termina cine stie,
renate pe 29 Mai 2006 12:18
e cel mai tare serial pe care l-am vazut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jack si sawyer sunt super

Fetcu Angelica pe 29 Mai 2006 12:18
E cel mai tare serial pe care l-am vazut vreodata.Recunosc ca am plans la multe episoade si ca ador unele personaje:Jack si Boone.
Camy Rosca pe 20 Mai 2006 07:04
Ati citit pe undeva cam pe cand incepe seria 3??
cristian_ice_83 pe 12 Mai 2006 23:14
FFFoooaaaarrrrrttttteeeeee tare frate!
N-am mai vazut asa ceva in viata mea. Si am vazut ceva filme. As vrea sa iau legatura cu cineva care are seria a doua. Eu am pana la ep 14. Innebunesc daca nu fac rost de el in vara!
cristian_ice_83 e ID meu de yahoo poate pot vb cu cineva care are seria a 2-a. Va rog!

madutza pe 07 Mai 2006 20:05
e un super serial...mult suspans...si mereu il astept cu sufletul la gura!!!
qwerty pe 06 Mai 2006 13:51
Lost - 2x21 - Mr. Eko

Povestea de fundal: Mr. Eko

Urmeaza:

Mr. Eko il solicita pe Locke pentru al ajuta
sa gaseasca un loc secret despre care crede
ca adaposteste raspunsuri catre misterele
insulei. In acest timp, Jack si ceilalti
supravietuitori se lupta sa invinga
inspaimantatoarea situatie din buncar.

Difuzare in premiera in data de: 10/mai/2006

qwerty pe 24 ianuarie 2005 22:32
Sezonul 3 incepe in septembrie.
qwerty pe 24 ianuarie 2005 22:32
A vazut primul episod din sezonul 3 si se anunta destul de interesant.Daca sezonul 2 a adus buncarul in acest sezon apare un oras intreg care se afla pe insula.In acest epison nu apar decat cei 3 prizonieri Jack,Sawyer si Kate care au fost capturati la sfarsitul sezonului 2. Astept cu interes urmatorul episod.
love_tom pe 25 Aprilie 2006 18:26
Este un serial superb...pt prima oara l am vazut p tvr1 si mi a placut la nebunie...intr o zi ma uitam pe axn cand am vazut ca incepe...eram ft entuziasmata si l am urmarit...pe axn serialul este cu aproape 10 episoade inainte si este super tare!!! l am urmarit de la inceputul inceputului...m a fermecat...mi se pare cel mai bun serial de pana acum...merita toate premiile care exista
Emil pe 24 Aprilie 2006 21:15
Ciao la toti!

M-a omorit ...
Am vazut Lost in 3 zile. Exact cum spunea cineva.... daca nu-ti place din primele 5 minute aruncati TV-ul .
Am episoadele din seria 1 plus seria a 2a pina la episodul 19 ... joi sper sa fac rost si de 20.
Daca in 3 zile am vazut peste 40 de episoade ... o sa-mi fie greu sa ma uit acum episod cu episod, mai ales ca l-am vazut ca pe un maraton.
Pot spune ca m-a mincat undeva!

ge^2 pe 16 Aprilie 2006 01:51
Am auzit ceva pe undeva pe numere ca ar fi semnificati unor psalmi? 4+8+15+16+23+42=108 minute .... voi la ce v-ati mai gandit :-/
andrei stwefanescu pe 14 Aprilie 2006 16:23
cel mai bine e sa va uitati pe axn la lost ca pe tvr pana o sa dea si sezonul doi o sa mai fie dar filmul e tare
Claudia pe 14 Aprilie 2006 10:17
Sezonul 2 din "LOST" va fi difuzat de catre TVR abia la toamna.
Andreea pe 13 Aprilie 2006 21:55
imi puteti spune knd incepe sezonul 2 p tvr 1? nu prind axn si pe tvr1 tocmai s-a terminat primul sezon!
HwH pe 03 Aprilie 2006 00:58
BESTIAL
Tina Popovici pe 02 Aprilie 2006 14:40
Serialul e excelenet!Ma intereseaza unde si cum pot face rost de DVD?
Multumesc

Nitu Srefan pe 28 Martie 2006 15:28
E super tare serialul ce sa spun; s-au filmat cam 20 de episoade,seria are tot 26 de episoade cu tot cu speciale la fel ca prima serie.
Sunt sigur ca o sa faca si o a 3-a serie

marin georgica pe 26 Martie 2006 21:41
este un seria foarte bun dar din pacat este difuzat foarete incet doar duminica,dati si voi de 2-3 ori pe saptamina ca inebuneste omu pina il vede .Si as vrea sa stiu cam cite episoade are seria a doua
ali79 pe 25 Martie 2006 22:44
Mie sezonul 2 nu mi se pare la fel de tare ca primul. Cred ca a disparut "socul" initial. Oricum, caut cu disperare fiecare episod nou.
Serban Marius pe 25 Martie 2006 01:35
Acest serial LOST este unu din cele mai bune seriale pe care le-am vazut.pur si simplu nu mai vrei sa pleci din fata tv. si astepti cu nerabdare ep de sapt viitoare.lam vazut inca de la primu ep.FOARTE BUN...pur si simplu n-am cuvinte!!!!!
alina braila pe 19 Martie 2006 15:42
e super! dar tine doar 45 min. un episod!
zel pe 17 Martie 2006 20:23
e bun e foarte bun e exceptional ...terry quin nominalizat pentru rolul din lost ..naven andrews la fel mathew fox la golden globe. ce pacat..unu dintre ei daca, castiga era perfect :).pe axn am vazut primul sezon de la capat la coada si in reluare ori decate ori apucam...melodia perfecta..premiul pentru muzica..
Costache Iulian pe 13 Martie 2006 08:40
Super, cred ca este cel mai bun serial TV pe care l-am vazut vreodata, sa te tina in suspans de la primul episod... este fantastic, abia astept sa vad si sezonul 2, merita sa il vedeti nu veti regreta...
muffinman pe 20 Februarie 2006 23:32
Tocmai am terminat de uitat la episodul 14 si ultimul din seria a doua din Lost....serial mai bun ca acesta nu cred ca se poate face....sper sa apara mai repede si restul seriei deoarece cu totii murim de nerabdare sa vedem ce se mai intampla...tot respectul pentru americani :))
Go 1 2 3 4 5 6