Păreri La Gata

(2014)

Singură pe lume

roxy_dobrin pe 22 Iunie 2015 14:20
este o poveste de dragoste client e o telenovela reusina din nou de Televisa e minunata si ea si Daniel
caldararu_elena_lavinia pe 12 Iunie 2015 15:02
vreu si eu un site unde pot vedea acest film tradus stie cineva unde il pot gasi ???....................................................................
cum fac sa vad filmu ??? este tradus ??........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
selenaalexa pe 14 iunie 2015 18:22
nu ai cum
selenaalexa pe 09 Iunie 2015 09:47
super film.Maite este minunata alaturi de Daniel. O ADOR. SA ADAUGATI SI ANTES MUERTA QUE LICHITA CARE SE PRODUCE IN 2015 (o telenovela cu mate care a inceput filmarile pe 18 mai)
caldararu_elena_lavinia pe 12 iunie 2015 15:03
ai vazut filmu pe pagina asta ??
selenaalexa pe 29 iulie 2015 11:32
nu dar stiu de ea . sunt fan nr 1 MAITE
iasmina_boar pe 27 Februarie 2017 16:12
Maite este actrita mea preferata dar consider ca aceasta telenovela nu a prea avantajat-o. Nici cu Daniel Arenas nu prea a vaut chimie c-a si pereche.
ilie_marian1994 pe 17 August 2015 23:53
Excelent
In aceasta telenovela observam sa e mai bine sa fi sarac si linistit decat bogat si cu gandurii multe.