Păreri In the Best Interest of the Children

(1992)

Pentru binele copiilor

Vegetarian pe 08 Februarie 2012 06:29
Este un film potrivit si pt lista cu filme : Copii Adolecenti / te - probleme solutii
O maniaco-depresivă se externeaza din spital si încearcă să-şi recupereze cei cinci copii ai săi , plasaţi unor asistenţii maternali . Ea se lupta cu rezistenţa ficelor si asistenţilor maternali .

. . . Este un film potrivit si pt lista : True Story = Filme inspirate din cazuri reale = dar nu putea fi adaugat in lista in 21 ian 13 . La inceputul filmului scrie ca este inspirat dintrun caz real . Am scris si in sinopsis in 15ian 13 = Filmul este inspirat dintr - un caz real , dar nu a fost acceptat si in 21 ian 13 am primit un mesaj = Sinopsisul adaugat de tine la filmul In the Best Interest of the Children a fost respins ! A ramas doar restul sinopsisului adaugat de mine .

Vegetarian pe 8 februarie 2012 08:39
Cine ajunge sa se vaite , inseamna ca sa zgarcit undeva . Daca vina iar apartine doar unei parti toate conflictele , accidentele , certurile etc sar rezolva pe loc sau nu ar dura multa vreme . Traim intro epoca in care orice se poate face . Trebuie doar vointa si putinta . Daca este o nemultumire inseamna ca ai gresit undeva .