Păreri Haywire

(2011)

Haywire: Cursa pentru supraviețuire

MaFi0tY pe 17 Iulie 2012 08:44
Cine nu are ce face poate sa se uite cu mare placere la el . O MARE PIERDERE DE TIMP !
tonymaestrul pe 23 Aprilie 2012 17:21
Un film destul de interesant cu un final super tare care te lasa sa-ti imaginezi ce va urma. Merita vazut
florin36ani pe 16 Aprilie 2012 14:08
Unde sunt filmele chiar de actiune ? vezi Sarutul dulce al razbunarii, Die hard ! acestea sunt filme de actiune, nu tentativele acestea ! slabut !
Haywire – Gina Carano, noua eroina a lui Soderbergh

Regie: Steven Soderbergh
An: 2011

Actori: Gina Carano, Ewan McGregor, Michael Fassbender
Genul: actiune, thriller

Gina Carano nu este eroina tipica de la Hollywood; nici foarte sexy, fara experienta in actorie, dar carismatica si experta in Muay Thai, superstarul MMA a facut o treaba extraordinara in Haywire, noul film al lui Steven Soderbergh, lucru care demonstreaza ca faimosul regizor nu a gresit cand i-a oferit acesteia primul rol principal din cariera.
You shouldn’t ... citeşte

johny_one pe 24 Aprilie 2012 23:51
Vorba aia.. film de duzina!actori cu nume si doar atat:)
ghebura pe 22 Aprilie 2012 14:28
Pierdere de timp
o mare pierdere de timp nam mai avut rabdare nici cele 90 de minute prin minutul 75 nam mai avut rabdare
ESTE UN FILM BUN CAND VREI SA DORMI SI NU TE IA SOMNUL

Manusa pe 19 Aprilie 2012 21:17
In ciuda faptului ca are o distributie foarte buna, este un film slab la care m-am plictisit dupa doar 20 de minute. Oricum, nu este filmul la care ma asteptam, pacat....
Go 1 2