Păreri Fly Me to the Moon

(2024)

Trimite-mă la Lună

user-6314bf7e2b54c pe 21 Iulie 2024 20:13
Amuzant, relaxant, actori buni, coloană sonoră de excepție, tot ce-i trebuie unui film ce merită vizionat.
sorinarges pe 15 Iulie 2024 22:08
Merită văzut. Nu e o capodoperă dar e ok. SJ s a cam îngrășat.
user-667887fa3ada5 pe 12 Iulie 2024 22:54
Pe mine m-a binedispus, recomand cu multa dragoste
marius7x pe 12 Iulie 2024 12:35
Amuzant si simpatic la inceput, apoi o poveste si idee transpusa perfect. In topul anului.
R_Afc pe 12 Iulie 2024 16:50
Trimite-mă acasă
O comedie romantică de vară în apă statută. Două sex simboluri, două nume de blockbuster în Johansson și Tatum. Încă nu au ieșit din această zonă și nici nu se pare că-și doresc foarte mult. Inițial filmul urma să fie lansat și difuzat exclusiv pe platforma de streaming Apple, dar se pare că răspunsurile la proiecțiile de test au fost pozitive, iar cineva a considerat că pelicula despre misiunea Apollo XI pe Lună ar putea face mai întîi profit în cinematografe. S-ar putea să se fi înșelat.

Doamna Johansson este o directoare de publicitate încurcată cu un director de lansare NASA, interpretat de domnul Tatum. O idee minunată. Pune-i pe cei doi într-o comedie romantică vaporoasă, plasată în era cursei spațiale a unei Americi care-și croia drum în viitor și lasă-i pe designerii de producție să se bucure și să-și facă de cap.… citeşte