Advertisement Advertisement

Păreri Drunk Parents

(2018)

Și bețivi și mincinoși

user-5c5f63f0de5ef pe 10 Februarie 2019 01:39
O mizerie de film. Bani pierduti. Pe la jumatea filmului sala a inceput sa se goleasca. Dezastru. Un film fara carisma, fara stil, un scenarist prost-inspirat, pacat de actori de inalta clasa dar in alte filme. Stilul de comedie nu.ia prins pe nici unul dintre ei. Replici fade, fara esenta. Un fiasxo...
mariana_chiforescu pe 10 Februarie 2019 00:01
Nu am vazut in viata mea un film mai prost,plictisitor,chiar ce comedie?unde e comedia?Am rezistat greu jum.de film si nu doar noi.Jalnic!
mihai_ctk pe 09 Februarie 2019 12:21
Filmul este foarte slab. Am mai vazut filme proaste la cinema dar acesta a fost sub orice critica. Absolut plictisitor si cu umor ieftin, m-a scos din sala la jumatatea proiectiei.
sorin_telly pe 07 Februarie 2019 14:50
jalnic
N-am vazut nici un film mai prost in cinema , este absolut teribil !!!
Glumele nu au haz , jocul actorilor este infect , nu se leaga cadrele intre ele .
Producatorul ar trebui spanzurat !

Noprobl3m pe 10 Februarie 2019 03:21
Ideea ar fi fost buna, dar scenariul lasa mult de dorit. Putine faza/replici amuzante, multe dialoguri plictisitoare, care parca nu se mai termina. Nu merita vazut la cinema.
Vasilcu pe 31 Ianuarie 2019 12:27
Tipic americanesc acest film, ca si cum ar face parte dintr-o serie ceva de alte filme asemenea de gen. Chiar vreau sa vad. Consider ca avem nevoie cel putin unii de acest gen de filme. Originale si inovative

Film - Drunk Parents

Drunk Parents