Păreri Annabelle

(2014)

Annabelle

bainca pe 09 Martie 2018 19:14
nota 7 bun dar nu extraordinar
e un film bun , dar nu e extraordinar , trebuie sa recunosc ca au fost cateva faze mai ales la final chiar horror ,ma speriat putin , dar la inceput nu se intampla cine stie ce , dar povestea si ideea au fost bune , actorii au jucat binisor si actiunea nu a fost pierdere de timp , pentru aceste aspecte merita nota 7, si toti tampitii de 2 lei tipic Romania care habar nu au de filme si se cred mari cinefili sa imi da mie minus sau vot negativ . duceti-va dracu din partea mea
cacatu7890 pe 20 Decembrie 2015 10:36
Va rog , am nevoie de ajutor!!
cum il pot viziona sau de unde il pot viziona ?????
zbranca_cosmin pe 07 Decembrie 2015 22:06
Slaaaaaaab
Fraților e slab....foarte slab....o păpușă și un demon vai de capu' lui
rafaelionita8_gmail_com pe 22 Iunie 2015 20:29
porcarie uriasa
Cel mai prost film horror al anului 2014. O porcarie ordinara. La fel ca Ouija
omucuvaloare pe 14 Noiembrie 2014 16:06
Mihai2508 pe 10 Noiembrie 2014 20:21
Sub asteptari
Pacat, se putea face un film mult mai bun, dar mai bine nu il faceau, asa a iesit mai mult decat mediocru, cel putin fata de "The Conjuring" este muuult mai slab. Pacat se putea mult mai bine. Asa ca un film horror mai slabut, merge.
yo_dominic pe 02 Noiembrie 2014 23:09
FOARTE PROST ,MA SPERII
Un film exceptional...de prost , numai horror nu a fost, pana la jumatatea filmului ii arata pe aia cum se iubesc:)) si dupa baga 2-3 scene ''de speriat'' care nu ma speriau nici daca ma uitam la filmul asta intr-un cimitir bantuit la 12:00 noaptea, in concluzie nu va uitati la filmul asta, va pierdeti timpul, un minus mare.
FlorinMovieFreak pe 31 Octombrie 2014 08:04
O abureala de film .. la scenele "creppy" incepeam sa tresar dar terminam prin a rade .. atat de pueril mi s-a parut .. slab slab slab .. scenariul este cliseic .. acting-ul e boring .. nici macar blonda nu m-a sedus .. ci somnu' .. care era cat pe ce s-o faca :)

Halloween ha ? they can keep it !

Nota 4/10 cu indulgenta ..

danyel_constantin pe 22 Octombrie 2014 16:13
www.funerarul.ro
Nu este chiar asa de bun precum pare ! l-am vazut si credeam ca este un film mai rasarit. Poveste 0, scenariu cu foarte multe "gauri" iar actorii joaca prost
Dorddel pe 16 Octombrie 2014 21:05
Da e continuarea la conjuring ;) continua povestea cu annabelle
sarah_c_diana pe 15 Octombrie 2014 16:19
de ce nu apare si in Timisoara :(?
Tim22 pe 28 August 2015 15:41
Se vrea a fi o continuare sau prequel pentru The Conjuring sau ce?
dickstone pe 29 Octombrie 2014 19:37
Un film idiot care mai mult te face sa razi decat sa te sperii....
Go 1 2