Păreri 6 Souls

Tăcerea umbrelor

hellgirl pe 19 Septembrie 2010 16:48
un film ce te tine in suspans avand un final cu totul diferit :)
karin.foszto pe 02 Septembrie 2010 00:30
Acest film este o capodopera!
Din punctul meu de vedere, "Shelter" este printre cele mai bune filme pe care le-am vazut vreodata! Iar actorul Jonathan Rhys Meyers si-a jucat rolul exceptional! Sincera sa fiu in acest film l-am remarcat! Dar de acum in colo voi cauta filme cu el! Apropo, recomand "August Rush" care este un film foarte special...
diddy39 pe 01 Septembrie 2010 18:12
captivant
aud pe aici ca a fost drama SF si nu mai stiu ce:)).Fratilor asta e un thriller captivant cu o nuanta de horror na fost nmk SF la film.Oricum frumos film cred ca la knowing am mai stat cu sufletu la gura asa de mult.
Nicogetsit pe 17 August 2010 18:58
Grozav
E un film de groaza foarte bun.Jonathan si Julianne Moore joaca super impreuna.Dupa parerea mea Meyers joaca excelent in acest film.Chiar am ramas surprinsa .:D
Sorin87 pe 09 Ianuarie 2015 23:30
Un horror foarte bun care te lasa masca la unele faze
Criystina86 pe 24 Noiembrie 2011 19:14
Un film bun
Avand in vedere filme comerciale care au aparut in zilele noastre, acesta poate fi considerat un film bun. Merita vizionat!
arkim pe 24 Septembrie 2011 20:30
foarte bun
un film thriller psihologic excelent. recomand de vazut!
lariss14 pe 23 Aprilie 2011 18:42
WoW
wow este un film foarte bun ! merita vazut ! Desi trebuie sa-l intelegi
RomaniaMare pe 07 Februarie 2011 19:53
Filmul a fost destul de bun. La unele faze m-am speriat, nu gluma. Cu toate ca este interesant si captivant, parca ceva totusi lipseste. Oricum, un film recomandat tuturor celor care nu au probleme cu inima.
Mi-a placut ft tare ultima faza din film, cea in care dupa ce predicatorul este omorat, Sammy reinvie, dar Cara isi da seama ca sufletul aciuat in micuta Sammy este de fapt sufletul lui David.

MaiGandeste-te... pe 08 Decembrie 2010 09:35
Foare bun filmul
Un film care nu prea a fost bagat in seama. de ce?...promovarea destul de slaba cred eu, pentru ca filmul este foarte bun. Are foarte, foarte mult suspans si cateva scene socante...parerea mea! Cei care agreeaza acest tip de film ar trebui sa nu-l rateze. Julianne Moore se descurca de minune in astfel de roluri (The Forgotten). Finalul nu-ti da poate raspunsurile pe tava, mai tare te lasa nedumerit, mi-a placut chestia asta la acest film.
aayana pe 30 Noiembrie 2010 13:07
O idee interesantă despre credinţă şi felul în care poate/trebuie să migreze un suflet pentru a-şi găsi adăpostul. Filmul este puţin monoton în prima parte. Abia după ce intriga se conturează mai bine, devine captivant. Dar cam atât. Finalul mă duce cu gândul la Omen. Posibil să vină şi partea a doua.
bornStubborn pe 26 Noiembrie 2010 21:29
Un film bun ce merita vazut. Sunt si un fan al genului ; poate din cauza asta sunt pro, dar nu cred ca va dezamagi pe cineva. Vizionare placuta.
Go 1 2