Păreri 2 Fast 2 Furious

(2003)

Mai furios, mai iute

pssst pe 28 Iulie 2003 11:18
s-a spus ca fara vin (sau poate tzuica - sic!) nu e la fel. pai pentru noi, astialalti, care nu l-am vazut, ramine de vazut, nu? dar sunt de acord, fratilor ca personalitatea lui dadea 9/10 din motivatia de a vedea filmul
pssst pe 4 aprilie 2003 23:06
ave, Junior! asa, tzuic e tzuica, da' nu-i vin! masini vad pe nuvolari/eurosport. femei pe FashiovTV. actori zlabi - peste tot! de ce sa ma mai duc la film? ca sa aud scirtziit de cauciucuri? pai asta-l aud de fiecare data cind apare o groapa nou in asflat, pe care nu toti o cunosc (sic!)
Iceman Bob pe 25 Iulie 2003 14:12
Super tare filmul. L-am vazut vcd-ripped si ma duc si la cinema. Cool cars, sweet bitchez,nice action.Dar are faze in care e tras rau de par si ma enerveaza dar...nu exista padure fara uscaturi.
PS: Mare paguba ca nu-i cu Vin Diesel,e marfa si fara el

raptoRu pe 02 Iulie 2003 18:22
cum zicea un tip mai sus: pt masini si pt bitchZ. Doar pt asta merita filmu. din trailer-u care l-am vazut nu pare cine stie ce. Si inca un lucru ma enerveaza...toti niggerii care canta rap sau hip hop s-au apucat si de actorie...sa steie draq-ului pe scena ca-s jenanti nu alta.
E adevarat ca sequelul asta nu va mai avea aceeasi atractie fara vin diesel...dar asta e. Noroc cu downloadu de pe internet...ca nu mai zgariu pe ochi pt banii dati pe film. Numa bine va doresc la toti

Coco pe 30 Iunie 2003 21:46
Am vazut filmul in Dolby Digital si e mortal!
E super! Beton! Actiune! Motare incinse! Cauciuc mult pe asfalt ... tipe buuunne. Merita sa-l vezi. Daca poti la un cinema cu sunet k-lumea o sa ramai uimit de filmari (audio & video).
Coco

Razvan Anitoaei pe 05 Aprilie 2003 10:01
Cred virgula ca o sa fie un film tare fiind o continuare a succesului "fast and furious"....De abia astept sa apara ....Numar lunile.....
Costea Marius pe 04 Aprilie 2003 23:06
Bai e super filmu! dak the fast and the surious 1 a avut asa succes imi imaginez asta ce succes o sa aiba!
roxza pe 21 Noiembrie 2010 21:24
Un film foarte bun ,trebuie vazut.,Actorii s-au descurcat foarte bine.
legolas05 pe 30 Octombrie 2010 22:03
un film bun.....de nota 10..........merita vazut.....
Mihai2508 pe 02 Septembrie 2010 00:20
Un film foarte bun, singurul regret este ca nu mai joaca Vin Diesel.
kakapiciu pe 07 August 2010 09:39
super film:D:X...ador filmele cu masini;;)...pasiunea mea
alexcretu75 pe 18 Iulie 2010 11:04
2 Fast 2 Furious
E super partea.Dupa parerea mea este cea mai buna parte din Furios si iute
endisu pe 01 Ianuarie 2010 02:23
3nD1$
cum il vad mai am vz filmu dar nu intreg cum il vad :(( va rog spuneti :(((
endis pe 31 Ianuarie 2009 20:20
e naspa ca nu se poate sa facem un film cu 2 Fast 2 Furios sa fie al meu sh ca nu poti sa faci o actiune care o vrem noi :( dar poti sa desenezi o poza cu 2 Fast 2 Furios =)) sh ca nu
andrei-claudiu bogdan pe 24 Ianuarie 2009 22:47
e cel mai tare film pe care l-am vazut vreo data:x
Cristti pe 07 August 2003 19:57
Vrummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!cand o sa fiu mare o sa-mi cumpar un evo sau un spider :)
Go 1 2 3