Distribuţie XI premios Goya
(1997)XI premios Goya
Regia
Echipa
Alfonso Albacete | Himself - Nominee: Best New |
Marisa Paredes | Herself - Presenter: Best Lead Actress |
Rosa Maria Sardà | Herself - Presenter: Best Director |
Santiago Ramos | Himself - Winner: Best Lead Actor |
Amparo Soler Leal | Herself - Presenter: Best New Actress & Actor |
Luis García Berlanga | Himself - Presenter: Honorary Award |
Pilar Miró | Herself - Winner: Best Director |
Luis Cuenca | Himself - Winner: Best Supporting Actor |
Francisco Rabal | Himself (taped) |
Maribel Verdú | Herself - Nominee: Best Supporting Actress |
Manuel Arias | Himself - Presenter: Best Cinematography |
Julio Medem | Himself - Nominee: Best Director |
Juanjo Puigcorbé | Himself - Co-Host |
Lydia Bosch | Herself - Presenter: Best Supporting Actress & Best Editing |
Liberto Rabal | Himself - Nominee: Best New Actor |
Aurora Bautista | Herself - Presenter: Honorary Award |
Gabino Diego | Himself - Performer |
José Luis Garci | Himself |
David Trueba | Himself - Nominee: Best New Director |
Carmelo Gómez | Himself - Nominee: Best Lead Actor |
Tito Valverde | Himself - Presenter: Best Supporting Actor |
José Coronado | Himself - Presenter: Best Supporting Actress & Best Editing |
Jordi Mollà | Himself - Nominee: Best Supporting Actor |
Agustin Diaz Yanes | Himself - Presenter: Best Film |
Eduardo Noriega | Himself |
Miguel Bardem | Himself - Nominee: Best New |
Rafael Alonso | Himself - Presenter: Best New Actress & Actor |
Ana Torrent | Herself - Nominee: Best Actress |
Fele Martínez | Himself - Winner: Best New Actor |
Antonio Resines | Himself - Presenter: Best New Director & Best Short Film - Fiction, Animation & Documentary |
Concha Velasco | Herself - Nominee: Best Actress |
Nancho Novo | Himself - Nominee: Best Supporting Actor |
Imanol Uribe | Himself - Nominee: Best Director |
Pere Ponce | Himself - Presenter: Best New Director & Best Short Film - Fiction, Animation & Documentary |
Ingrid Rubio | Herself - Winner: Best New Actress |
Imanol Arias | Himself - Presenter: Best Cinematography |
Emma Suárez | Herself - Winner: Best Lead Actress |
Lucía Jiménez | Herself - Nominee: Best New Actress |
Ana Obregon | Herself - Presenter: Best European Film & Best Spanish Language Foreign Film |
Toni Canto | Himself - Presenter: Best European Film & Best Spanish Language Foreign Film |
XI premios Goya(1997)XI premios Goya
|
Filme de urmărit la TV
HBO 2
18:45
|
Eternal Sunshine of the Spotless Mind(2004)Strălucirea eternă a minții neprihănite
|
Warner TV
20:30
|
There Will Be Blood(2007)Va curge sânge
|
Warner TV
23:40
|
13 Hours(2016)13 ore: soldații secreți din Benghazi
|
CineCloud
Sissy Spacek
All the King's Men
Lost Highway
Orlando Bloom
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day
Aniela
The Book Thief
The Stepford Wives
Le dernier loup
Hannelore Elsner
Poarta Albă
Poor Things
Boomerang
Raluca Guzlicov
Alona Tal
Danny Trejo
Steel Magnolias
Coca Andronescu
Tsar
Butter
Renegade
Ringul
Trash
The Transporter Refueled
O Clone
Winnetou - 1. Teil
Michael Jordan
Daniel Brühl
Mark Dacascos
Some Kind of Beautiful
Filme pe genuri
- Acţiune
- Animaţie
- Aventuri
- Comedie
- Crimă
- Documentar
- Dragoste
- Dramă
- Familie
- Fantastic
- Film noir
- Horror
- Istoric
- Mister
- Muzică
- Muzical
- Război
- Romantic
- Scurt metraj
- SF
- Thriller
- Western
- Taguri filme
- Taguri stiri
- Arhiva stiri
- Program TV
Premii filme
Filme noi
- Filme 2026
- Filme 2025
- Filme 2024
- Filme 2023
- Premiere cinema
- Filme la TV
- Filme pe DVD
- Filme pe Blu-ray
- Filme româneşti
- Filme indiene
Filme 2024
Index filme
Program cinema
Actori populari
Trailere filme
- Grassland
- Nosferatu
- Unde merg elefanții
- Il clandestino
- Fly Me to the Moon
- The Penguin
- The Front Room
Filme populare
Premiere cinema
În curând la cinema
- A Quiet Place: Day One
- Bastarden
- Despicable Me 4
- The Exorcism
- Love Lies Bleeding
- Twisters
- Fly Me to the Moon
- Gekijô-ban Blue Lock -Episode Nagi-
- Noah's Ark
- Les Indésirables
- Deadpool & Wolverine
- Boonie Bears: Back to Earth
- Harold and the Purple Crayon
- Trap
- Borderlands
- It Ends with Us
- Alien: Romulus
- 10 Lives
- Blink Twice
- The Crow
- Sirocco et le royaume des courants d'air
- Night of the Hunted
- My Penguin Friend
- La Cocina
- Beetlejuice Beetlejuice
- Speak No Evil
- Kinds of Kindness
- Weekend Escape Project
- The Inventor
Acest site folosește cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Află mai multe
Copyright© 2000-2024 Cinemagia®
Termeni şi condiţii | Contact | Politica de confidențialitate | A.N.P.C
Termeni şi condiţii | Contact | Politica de confidențialitate | A.N.P.C
Distribuţie XI premios Goya