Păreri Thor

(2011)

kakamo pe 05 Septembrie 2011 12:47
Pierdere de timp
Mai bine bag un Heroes III decat sa ma uit la filme gen Thor, Captain America, Iron Man (cel mai penibil dintre toate). Din pacate pentru timpul meu liber, am fost la toate aceste filme, deci e o parere avizata. In schimb, cand vad atatea review-uri pozitive (note de 8, 9, chiar 10) ma intreb unde se mai incadreaza adevaratele filme - Gladiatorul, Breaveheart, Shawshank Redemption, La vita e bella ??!!
Mihai.Sfetcu pe 28 August 2011 13:02
Incredibil cat e de slab filmul asta,pierdere de timp ...........
FlorinMovieFreak pe 17 Iulie 2011 17:14
Un Basm Ok
Nu m-a impresionat asa de mult dar pot spune ca-i vizionabil .. iti starneste cateva emotii .. surasate .. presarate cu multe clisee .. de gen telenovala .. ala negru era tac'su .. se schimba felul eroului principal de gandire .. personalitate .. caracterul .. and then a bit of semi-drama .. si cam atat ..
aad pe 06 Iunie 2011 22:55
bun
Un film usor, placut la vizionare in 3D si care iti ofera destinderea necesara in timpul vizionarii.
Recomand!

DarkHeart pe 14 Mai 2011 14:22
Interesant
Filmul "Thor" este interesant. Merita vazut, dar finalul cam aiurea ......... Din cate am inteles din final ar fi si "Thor 2" sau ceva de genu'.
danok pe 13 Mai 2011 12:52
a fost super ; ieri l-am vazut; efecte foarte bune
Jenny_pisica pe 12 Mai 2011 23:28
nui rau , dar ideia ar fi pris bine cam prin ani 80 , cu costune de tabla !
BlackStar pe 12 Mai 2011 11:07
bun
Bun filmul , a fost interesant ma tinut in priza , nu poti zice ca e o capodopera sau ca e de 10 da e de 9/10. Il recomand.
sSergyUu pe 11 Mai 2011 20:24
:X va fi si partea a 2 :X
am vazut filmul
si dupa ce se termina filmu , dupa inkeiere , arata un clip bonus de 3 minute
si dupa ala iti dai seama k va fi si partea a 2 :X
deabea astept
mi-au plakut efectele din film
10 +

wildinthecountry pe 11 Mai 2011 08:44
xxx
misto film
mie mi-a placut mai mult decat iron man
povestea mi s-a parut putin mai buna in acest film comparativ cu iron man
hopkins a jucat memorabil ca de obicei iar chris hemsworth promite mult pe viitor

VasyL pe 10 Mai 2011 23:40
Un film bun de vazut la cinema !
Am fost duminica seara si l-am vazut la cinema, un film cam slabut la capitolul 3D, dar in rest este un film reusit, iar lui Chris Hemsworth, rolul principal, ii vine perfect !!
Casy20 pe 10 Mai 2011 14:03
Nu as da bani sa vad acest film la cinema pt nik in lume...:D
octavinspector pe 10 Mai 2011 06:37
De actualitate...
Cum sa nu il vezi... dar daca tot te duci la cinema vizioneaza-l 3D.
Te prinde mai bine asa crede-ma.

CostinN pe 09 Mai 2011 20:54
Thor
Slabut, exact cum ma asteptam, chiar si pentru genul lui de film. Sa zicem ca daca nu ai chiar nimic mai bun de vazut, este ok dar doar ca o ultima varianta. Nu este de vazut la cinema, sincer veti da banii de pomana.
Railysse pe 9 mai 2011 22:10
Nu inteleg ce nu ti-a placut. Uite-te cati oameni au dat nota maxima la filmul asta si tu... O data ce esti deferit de ceilalti inseamna ca ai o problema, dar mai trebuie sa mai existe oameni si ca tine. Ma ierti ca ti-am criticat parerea si pe tine negativ. Si inca ceva, daca te-ai uita pe Yahoo Movies si ai da la Thor la Critics Review, majoritatea au dat nota +B (9), si altii chiar si -A (9 si ceva) sau maximul A (10).
Railysse pe 15 mai 2011 22:52
cristian.mireea pe 09 Mai 2011 13:43
THOR
'' Oh, no... this is Earth, isn't it? ''
O adaptare buna....

Thor – Supererou, extraterestru, apoi rege | Raluk.ro - Filme, restaurante, cafenele, ceainarii, baruri din Bucuresti
[...] fostul, cu vecina, chiar nu are importanta. O sa va placa. Nu il comparati cu altceva, chiar data Thor ar fi pe undeva verisor cu Iron Man, sau Superman, nu il incadrati intr-un tipar doar din cauza [...] citeşte
Rosalinda22 pe 07 Mai 2011 15:53
Un film foarte bun dupa cate am constatat din trailere.Merita sa fie vazut de toata lumea nota mea este 10
Railysse pe 9 mai 2011 22:13
Daca nota ta este 10 atunci de ce ai dat 8?
Cupidon_White pe 02 Mai 2011 20:13
Dupa parerea mea filmul e prea scurt , prea multa actiune si nu sa putut relata nimic mai detaliat...
nsanyi23 pe 01 Mai 2011 10:23
oke
Eu cred ca contra criticilor va fi un film bun cu actori cunoscuti
Bogdy.musiclover pe 26 Aprilie 2011 11:49
din trailer pare a fi un film interesant cu efecte frumoase , abia astept sa apara :X
Ann0 pe 18 Aprilie 2011 16:50
Fenomenal
Deabia astept sa-l vad .....................................
Railysse pe 6 iunie 2011 22:50
Oh, uite un minus, de la cine o fi? OH, ia uite, e de la mine, ce mi-o fi trecut prin cap...(totul fiind spus intr-un mod ironic)
Cret13 pe 18 Decembrie 2010 16:16
filmul va fi super avand in vedere ca este ''un fel'' de continuare a lui Iron Man 2. Si spun continuare pt ca la sfarsitul filmului Iron Man 2 agentul Coulson cel care il interogheaza pe Thor in trailer este trimis Nick Fury in desert unde a fost descoperit ciocanul lui Thor infipt in piatra.
Wesux pe 27 aprilie 2011 18:53
Asa e...si desigur , vei vedea ca in film ( Thor) , la sfarsit, Thor ii spune agentului Coulson ceva din care poti intelege imediat continuarea...
ghitabucata pe 13 Decembrie 2010 16:19
primul trailer

si data se vede la sfarsit 6 may

mikellacriss pe 29 Iulie 2010 15:20
super
e super trailerul,dar mai e asa mult pana in mai 2011.Imi plac combinatiile astia de mitologie cu tehnologie..
Julian-The_man pe 23 Iunie 2019 13:21
După părerea mea ăsta e unul din cele mai bune filme Marvel. Merită văzut.
AlexandruDragosStegaru pe 23 Ianuarie 2016 19:05
Mircosoft pe 30 iunie 2018 00:53
hop si boul baltii cu acelasi comentariu insipid si nota maxima pt toate filmele
camelia15 pe 29 Martie 2012 19:18
Filmul mi s-a parut cam plictisitor. Ma asteptam la mai multa actiune si la cu totul alt sfarsit.
warius pe 07 Martie 2012 23:47
aaaaaaaaaaaaaaaa
total panara bag pula in el panaramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
cosmin_kedii pe 07 Martie 2012 07:30
Cu vizuale uimitoare şi acţiune extraordinară, nu există absolut nici un motiv să nu te duci sa vezi acest film Thor a fost, de departe, o intrare pentru blockbuster de vară Filmul a avut un teren, pe care mi-a placut foarte mult. Scenele de actiune sunt foarte bune
Go 1 2 3 4 5