Păreri The Watcher

(2022)

În vizor

elianna pe 14 Octombrie 2022 19:53
Cind iti doresti cu ardoare ceva si se implineste... Ce urmeaza ? In cazul familiei din film, faptul ca au cumparat casa visurilor lor nu le-a adus decat stres, conflicte, faliment si nefericire. Actorii joaca foarte bine, dar subiectul e cam taraganat si fara incheiere.
lavara_laiarna pe 02 Ianuarie 2023 18:38
Casele bântuite au o nouă perspectivă ce nu ține de necuratul cel veșnic. . prezent.
paulclaudiuzuba pe 23 Octombrie 2022 14:11
Destul de fain , actorii joaca foarte bine , povestea este buna, dar fara final , cel putin pentru mine , finalul este neclar, dar si in desfasurare, este dupa un caz real.
Primele episoade sunt foarte intense , te face sa mai vrei sa continui , cand am vazut in episodul 2, ca se spune despre "adrenochrome, ritualuri satanice pe bebeluși vi , bautul de sange proaspat pentru intretinerea tinereții, mam gândit ca, wow , serialul asta o sa de-a lovitura, dar nu a fost asa , povestea incepe sa isi piarda din farmec pe parcurs si incep sa se întâmple atât de mult lucruri ca nu mai sti ce sa crezi , si cine este responsabil pentru scrisori....
Per total este de vazut neaparat , nu este timp pierdut.

xerses pe 14 Octombrie 2022 14:50
Initial la primul episod mi-au placut actorii, dar misterul casei a devenit necesar a fi descoperit, asa ca am urmarit in 2 zile tot sezonul 1.
AdriAdrianna98 pe 20 Aprilie 2024 14:41
captivant si misterios. Horror nu l-as numi. N-a fost ceva impresionant, dovada ca deja, la o luna de cand am terminat serialul, am avut nevoie de imagini si sa recitesc povestea sa-mi amintesc ca l-am vazut.
mitza2003ro pe 18 Noiembrie 2022 19:13
Un serial superb al cărui singur sezon l am văzut într o singură zi , atât de mult mi-a plăcut.
lavvw pe 29 Octombrie 2022 22:06
Un serial bun, destul de mult mister și suspans. Finalul e asa și asa.
hitman78 pe 22 Octombrie 2022 23:07
Nu e in niciun caz horror mai curând se vrea a fi un thriller psihologic bunicel mai mult datorita actorilor decât a scenariului.