Păreri The Cowboys

(1972)

Cowboii

cosmin_kedii pe 11 Martie 2013 18:52
acest film merită văzut din nou și din nou cu familia sau cu prietenii și dacă ai face-o nu vei regreta
cosmin742000 pe 06 Ianuarie 2012 00:08
Un western bun avandu-l pe John Wayne in rolul principal...
PaulCristian pe 27 decembrie 2014 17:51
foarte bun la tine inseamna nota 7? sau ai spus doar asa de dragul de a comenta, ca la multe alte filme la care ai aceeasi reteta la comentarii? fara suparare, dar n-am putut sa nu observ.... mai ales la filmele lui John Wayne
kakapo pe 12 Februarie 2017 11:20
...11 cowboy in devenire iau parte la cea mai mare aventura a vietii lor: aceea in care vor fi nevoiti sa devina barbati, capabili sa traga cu arma, sa tina piept unor banditi, sa infrunte natura...
tatucu_alin pe 04 Februarie 2015 16:50
Mi-a placut filmul.O poveste foarte interesanta si frumoasa.John Wayne a jucat super.
Mr.Halloween pe 10 Mai 2015 17:20
Un film bun.
Will Andersen este intr-o mare incurcatura: furati de mirajul aurului, lucratorii de la ferma, l-au abandonat. Will este obligat sa se ajute cu un grup de adolescenti. Dar meseria de cowboy este dificila si periculoasa!
claudiupoe pe 11 august 2015 16:29
Ai dat copy-paste la sinopsis'ul de pe pagina filmului. Asta tie 'review'ul' nu?:)))) Vai de capul tau de baiat 'destept'
Egrig pe 10 mai 2022 11:05
Mr.Halloween s-a deghizat in cinefil (pretinzand ca are dumnealui pareri proprii) pierzand insa o buna ocazie de a tacea. Mr.Halloween mai bine nu scrii decat sa-ti insusesti comentariile altora, te faci de ras!