Păreri The Bourne Legacy

(2012)

Moștenirea lui Bourne

ornitoring pe 27 Martie 2013 01:12
a stricat triologia lui demon
pot sa zic ca nu a avut parte nici de momoente bune, dar oricum e de plictiseala
ilea_ionut pe 17 Februarie 2013 02:02
de ce nu a jucat matt damon
tot in inteleg de ce nu a jucat matt damon?!?!?! e ca si cum ai vedea rambo fara stalone. pffff si cat am asteptat o continuare a lui Bourne:(
Khronick pe 23 Ianuarie 2013 20:08
Bunicel.
Din punctul meu de părere este un film bunicel cu actori destuli de buni , mi-a plăcut ideea dfoarte originală și acțiunea ce te ține în suspans. Recomand tuturor , sunt mulțumit în foarte mare parte de film , de calitatea sa , de actori , de acțiune și coloana sonoră.

Recomand.

Khronick.

yesmylord17 pe 22 Ianuarie 2013 17:33
un film bun,si e mai bine ca s-a schimbat si actorul
Banana02 pe 07 Ianuarie 2013 01:58
Toata seria Bourne merita vazuta si trait fiecare moment la maxim
Sapientia pe 29 Noiembrie 2012 23:34
"Aaarroooon! Ruuuuuuunnn!"
N-are nicio legatura cu celelalte filme. Tine doua ore, cand trebuia de fapt sa tina maxim jumatate de ora. Cu reclame. Prea lung, prea plictisitor, prea...lipsit de scop. Daca celelalte filme din serie nu sunt vizionate inainte, nici macar nu stii despre ce vorbesc parlamentarii cu pretentii din film.
Theodoric pe 09 Ianuarie 2013 14:13
Asa si-asa
La prima impresie cand am auzit titlul am fost convins ca e ceva in legatura cu Identitatea lui Bourne,dar nu,o poveste,actori noi,subiect nou.Faptul cel mai dezamagitor este ca greu de inteles filmul fiindca numai actiunea e data ca una simpla in rest sunt niste lucruri amanunte care numai daca te uiti a doua oara la film il intelegi cu adevarat.Nu stiu mai exact dar nota exacta ar fi intre 6 si 7.
Go 1 2 3