Păreri Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

zbranca_cosmin pe 03 August 2017 22:49
Dezamagitor
In afară de banalul umor englezesc care pe unele locuri e chiar placut nu sunt prea multe de adăugat...
ilinescu_viorel pe 19 Noiembrie 2017 08:25
L-am vazut. Decorurile sunt superbe. Rugati-va la Cel de sus sa nu cenzureze nimic.
Iulidesprefilme pe 20 Noiembrie 2017 19:14
Numele interpreților principali, numele regizorului atrag spectatorul ca un magnet...și când subiectul are legătură cu celebrii Holmes și Watson, atenția e și mai mare...
carmen_angelus_romila pe 02 Octombrie 2018 11:13
Superbul actor Robert Downey Jr. se descurca excelent in rolul renumitului detectiv englez "Sherlock Holmes", mereu interesat de a descoperi enigmele ce stau in spatele unor cazuri imposibile.
petrica_grigore pe 04 Ianuarie 2019 00:57
Coloana sonora
Nu stiu cati dintre dvs au observat dar sunt doua momente in film in care coloana sonora este o melodie populara de origine internationala ( conform Wiki) cunoscuta la noi drept "Ciocarlia". Pot reveni cu detalii pt cei interesati.
Smrs pe 27 Iunie 2020 17:36
Foarte bun.
Foarte bun filmul, antrenant, nu stiu cum de mi-a scăpat până acum. Nu excelează, dar te prinde cu acțiunea lui.
GiulianoDirt pe 02 Octombrie 2021 17:21
O reinterpretare comică a personajelor lui Conan Doyle. Merge dacă ai simțul umorului și nu ai o fixatie pe,, litera cărții ". Nota 6
user-5e7b2f4dad84f pe 21 August 2023 22:35
Ii un film foarte bun, comedie si mister
Si o poveste foarte buna

Go 1 2 3 4 5 6