Păreri Rumor Has It...

(2005)

Secrete de familie

Adelyna25 pe 17 Mai 2010 11:49
Mie mi-a placut povestea si a fost si destul de amuzant.. un film de relaxare, iar Shirley MacLaine a avut cel mai amuzant rol in filmul asta.. merita vazut asa intr-o seara in care n-ai ce face.. Enjoy! :)
Dragos.87 pe 16 Iunie 2023 23:55
Mi s-a părut mult prea anost, romantismul e mult prea subțirel comparativ cu celelalte filme a lui Jennifer Aniston. Dar sunt și momente care te bine dispun însă și alea forțate. Oricum, nu strică o vizionare.
bainca pe 17 iunie 2023 01:15
nu este romantic , este un film de drama mai mult , personajul principal vrand sa afle despre origini atat .Eu asa am perceput acest film nu genul care gaseste pe cineva si sa indragosteste
Dragos.87 pe 17 iunie 2023 17:42
Da..
Alexandra pe 16 Mai 2006 01:40
Dragut...nimic special,nu este un film remarcabil pe care sa ti-l aduci aminte si dupa un timp foarte indelungat insa pentru romanticii incurabili merge...
bainca pe 17 Iunie 2023 01:43
nota 8 bun
Nu pot sa cred ca am uitat sa notez acest film .L-am vazut demult .Este un film bun , despre o femeie care isi cunoaste originele , nu romantic si nici nu inteleg de ce unii l-au catalogat asa .Acest film are elemente de drama , comedie nu mi sa parut dar nici romantic .Jennifer Aniston joaca bine , povestea este buna la fel ca actiunea , mie una mi-a placut .Povestea in sine Jennifer in rolul despre o femeie nehotarata , cu multe indoieli care evident calca putin stramb .Finalul a fost destul de realist , din punctul meu de vedere .Eu spun ca nu este o pierdere de timp , mi-a placut si l-am si revazut , ii ofer nota 8
Dragos.87 pe 17 iunie 2023 17:46
Da, chiar asta nu mi-a plăcut, nu are romantism, poate doar accente mici datorita actorilor, în rest cam subțirel, oricum nu e chiar de neglijat.
Rippa pe 09 Martie 2014 14:01
Iulidesprefilme pe 07 Februarie 2013 20:19
O distribuţie aleasă pe sprânceană, un subiect cu secrete de familie ar putea fi punctele de atracţie ale filmului...
xerses pe 30 Mai 2012 20:11
Mi-a placut in intregime:scenariu,actori, regie.Un film numai bun pentru o seara fara griji.Relaxant.
deea9595 pe 22 Ianuarie 2010 15:05
destul de dragutzel si are niste faze chiar amuzante:))
michael_mike pe 27 Februarie 2006 01:41
4 stele pt k are actori buni...povestea cam scartzaie
Ammelie pe 22 August 2011 13:29
Rumor Has It... (2005)
Slabut. Slabut de tot. Cateva sclipiri ale lui Shirley MacLaine nu pot face un film... In plus, imi pun mari intrebari daca Jennifer Aniston poate sa joace si altceva decat 'Rachel din Friends'... :P 5/10
Bayard pe 05 Iulie 2011 23:15
Un film slab!!! Kevin Costner trece complet neobservat, Jennifer Anniston joaca mizerabil ca intotdeauna.... starul filmului este Shirley MacLaine a.k.a. Mrs Robinson :))
bainca pe 17 iunie 2023 04:29
mizerabil comentariu ai mai facut
cosmin_kedii pe 02 Mai 2013 07:55
Mi-a placut acest film pentru performanța jucătorilor din film dar mai ales pentru Jennifer Aniston, care este excelenta în rolul ei
Aishor pe 25 Octombrie 2020 12:13
Oi fi eu romantica, nu stiu. Pentru mine e un film exceptional, caruia ii atribui nota maxima. Mi-a placut enorm, a reusit sa ma scoata din rutina mea zilnica, ceea ce mi se pare fantastic.
tonymaestrul pe 02 Aprilie 2012 16:55
Un film destul de bun. O comedie romantica in care pana la urma dragostea invinge :)
Laurica333 pe 01 Aprilie 2012 21:32
Un film pentru o duminica dupa amiaza si cam atat. :)
emy_sinaia pe 06 Februarie 2012 20:40
o poveste incurcata, in care jennifer aniston nu prea stie ce sa faca, opoveste romantica cu happy end, atat.
TePupaEmanuela pe 07 August 2019 12:52
Excepțional Film!! Demn de OSCAR!!! Chiar acum, am sa il caut pe Torent sa il am mereu!! Atât de bun este!!! -OaU-
qwerty pe 14 Martie 2006 09:44
Si Jennifer Aniston si Kevin Costner sunt foarte obositi in acest film si numai de jucat nu le arde.Ce-a iesit?O comedie romantica cu final fericit.Filmul de destul de placut insa nu e ceva extraordinar care sa te faca sa spui ca merita neaparat vazut.