Păreri Rebelde Way

(2002)

Rebelii

Alex pe 25 Septembrie 2006 22:32
Rebelde..ii cea mai CoOL telenovela pe care am vazut`o...pe mine..k student ma face sa vad viatza altfel..ma face sa vad..k lumea poate fi aja cum vreau yo..Iar trupa..Este extraordinara..una dintre cele mai noi si cele mai in voga trupe ! RBD ..
sexy girl pe 25 Septembrie 2006 21:40
rebelde e cea mai buna formatie canta sooper shi as vrea sa vana in timisoara nu in bucuresti ii rog mult mult de tot sper sa ma asculte shi sa vina . pt ca sunt fana rbd eu shi colegele mele am facut o formatie shi vom interpreta melodiile lor.yo los amo a todos.va iubesc !!!
Bot Natasa pe 25 Septembrie 2006 21:20
Ma numesc Natasa si am 12 ani imi place foarte mult Rebelde sunt o mare fana a lor. Mie imi place cel mai mult Alfonso Hererra il iubesc foarte mult dar nu pot sa spun ca nui plac si pe cei lalti dimpotriva ii iubesc pe toti.M-am uitat la Povestiri Adevarate si au spus ca poate au sa vina in Romania anu vitor.
ioana zuzy pe 25 Septembrie 2006 21:06
:X:X:X luv REBELDE ...sunt cei mai tari dar mai ales cuplul Roberta-Diego , Diego e o bomboana de baiat nu e asa feteloor?????????? si daca se poate si are cineva vreau q disperare episoade q rebelde ma puteti gasi la adresa frumusika_lexy@yahoo.com ...rebelde rulz :X:X
Lungavel Sandra pe 25 Septembrie 2006 18:22
serialul rebelde e cel mai sooper serial spaniol.mie imi place la inebunie shi deabia astept sa vina a doua serie shi a treia shi deabia astept sa vad cum se termina.voi nu?
BIANCA pe 25 Septembrie 2006 16:27
Buna!Ma numesc bianca si am 12 ani.Si mie imi place rebelde si rbd!Ii ador sunt idolii mei!Eu am fost la Madrid(Spania)cand au avut ei concert acolo!Au fost senzationali, unici!!Eu am ajuns in Madrid la 14:30 si ei au ajuns la hotel la 16:30!Eu cum am ajuns in Madrid cum m-am dus la hotel!Am vazut ca nu era lume acolo!M-am dus la un agent de paza care statea acolo si l-am intr cand ajunge rbd!El mi-a spus ca nu stie sigur crede ca pe la 16:30!At eu m-am dus sa ii astept la aeroport!Am stat doua ore acolo in picioare cu ceilalti fani!Cand am vazut ca aterizeaza avionul mexico rbd!Am crezut ca mor de emotii!Cand a coborat dulce maria din avion am fugit la ea si am luat-o de mana!Ea mi-a raspuns ca vb la hotel(pe spaniola mi-a rasp)si eu am zis ok!Am mers si eu la hotel si am ajuns inaintea lor!Dupa ce au ajuns si ei am mers la masina lor si am strigt-o pe dulce(l-am rugat pe gardian sa… citeşte
stanciu elena pe 25 Septembrie 2006 15:39
este cel mai frumos film de pana acum
de o mie de ori las mai vedea,ca este super super super frumos
cel de pe tvr2 a fost foarte demodat am vazut cateva episoade si sincer nu mia placut deloc
RBD tinetio tot asa si o sa va mearga si mai si mai bine
VA IUBESC PE TOTI
PHONCIO ,CRHISTIAN ,CRHISTOFOR,DULCE MARI,MAITE,ANAHY BULCI PUPICI
AS VREA DACA SE POATE SA MAI FACETI SI ALTE FILME
va iubesc

ana maria pe 25 Septembrie 2006 09:49
RBD sunt cei mai buni.....sper ca vor veni curand in romania......si publicati si voi mai mylte articole cu ei.....:)plzzz.....pupicii
mascan bianca pe 24 Septembrie 2006 12:01
este cel mai tare film pe care lam vazut pana acum daca ar mai incepe unul la fel ar fi super tare
adriana pe 24 Septembrie 2006 01:21
sunt farcas adriana,si sunt fanul nr 1 la rebelde(RBD)si as vrea si eu postere cu rebelde(RBD)ca sunt cei mai tari si mor dupa ei.despre film ce pot sa zic,ca este foarte frumos si as vrea sa ii vad pe rebelde in realitate.
anca pe 23 Septembrie 2006 20:52
RBD sunt cei mai tariiii da da ador rbd vreau sa veniti aici in targu frumos judetul iasi va rogg rbddd sa va imbratisezz tare va iubyy sper ca acasa tv sa vada asta si sa le zica asta celor de la rbddd!!!pupici pufosi rbd!vreau id vostruuuu!
funcore pe 23 Septembrie 2006 16:35
Melodii si poze noi pe www.funcore.lx.ro !!! (trebuie sa va inregistrati pt a putea vedea categoria Rebelde ;) ) Have Fun!
RobertaRbD pe 23 Septembrie 2006 12:56
Mie imi place foarte mult Rbd....mai ales trupa.....si in special de Roberta......cand am fost ultima oara in Mexic am luat autografe de la ei...imi plak foarte mult..
Nastase Alice pe 22 Septembrie 2006 21:43
Cine are melodii cu RBD ? daca avetzi trimiteti la adresa :alice_girl5@yahoo.com. nu stiu multe melodii de la RBD .
alexandra vladareanu pe 21 Septembrie 2006 20:37
REBELDE e cel mai frumor film care l-am vazut vreodata
adyna pe 21 Septembrie 2006 18:15
Intratzi pls. pe www.R3b3lde4Ever.piczo.com unde veti gasi lucriri super cool
Deea pe 19 Septembrie 2006 18:02
Rebelde e cel mai tare film din lume la fel e si formatia R.B.D. eu ii ador pe Diego si Roberta! E SUPERCOOL!
iulia ungur pe 19 Septembrie 2006 17:07
cei din rebelii sunt varza!!!!!!!!!!!
dar cei din rebelde sunt cei mai tari!!!!!!!
imi place ffffffffffff mult rebelde
imi place de anahi si de alfonso sunt super cool!!!!!!!!!!! i love rbd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bodescu alexandra goergia pe 16 Septembrie 2006 17:18
imi plac la nebunie si as vrea sa vina si la noi
Dobre Anna pe 16 Septembrie 2006 15:51
cei din Rebelde si din RBD sunt super tari..nu stiu dak sunt o copie(pt ca rebelde e singura telenovela pe care o urmaresc, restul mi se par o tampenie). Am auzit despre cei de la tvr, dar nu am vazut nici un episod din rebelii de la tvr, dar oricum, se vede treaba k sunt cei mai buni cei din Rebelde.sincer, nu stiu dak cineva ii poate intrece pe cei de la RBD...am auzit k ar circula zvonuri k unele persoane ar fi obtinut e-mail-ul celor din RBD..va rog, dak ati facut rost de e-mail-ul vreunuia din RBD, scrieti-mi pe adresa elfmaiden1991@yahoo.com. va rooooog...pupici fanilor RBD!
ichim george pe 16 Septembrie 2006 15:46
sucks Rebelde
alex pe 16 Septembrie 2006 15:43
sunteti fraieri daca va uitati la asa ceva si ascultati porcariile pe care le canta,ascultati mai bine niste Metallica.
gheorghe madalina pe 16 Septembrie 2006 15:22
daca e o panarama ce mai cauty pe saitul asta mai bn inchidety gura ity sta mai bn
/\/ebunik_ta pe 15 Septembrie 2006 17:35
rebelde sunt cei mai tari cantareti din lume cred ca din toate telenovelele rebelde e cea mai marfpa
corina ciurlea pe 15 Septembrie 2006 15:54
am poze si muzica cu ie si sunt super si eu abia astep sa vina in tara
viju elene madalina pe 15 Septembrie 2006 15:42
OLLA AMIGAS...I LOVE YOU REBELDE...imi place la nebunie telenovela rebelde...si la fel de mult si melodiile lor is soooper...imi plac toti 6,pt fiecare are cate un caracter diferit si cu totzi fac o echipa reusita...I LOVE YOU RBD;)....by3-by3...
belean andreea pe 14 Septembrie 2006 17:10
mie mi-au placut si rebelde way dar imi plac fff mult si rebelde. as vrea sa stiu de unde pot face rost de noile melodii de la rbd si de la erreway
maria povicnat pe 14 Septembrie 2006 10:47
mie miau placut rebelii de pe tvr2,dar cand a aparut rebelde de pe acasa iam adorat pe cei de acasa!!!!!! sunt super
Antal Teodora pe 14 Septembrie 2006 07:53
i-mi place la nebunie rebelde si melodiile lor, chiar daca nu am urmarit toate episoadele...si rebelii mi-a placut foarte mult. chiar am si postere cu ei...:D da oricum...rebelde e mai SUPER!!!!!
gabry71p pe 14 Septembrie 2006 01:10
Cine are melodii cu rbd ?vreau neaparat melodii cu ei , va rog trimiteti pe adresa asta flyusss@yahoo.com daca aveti melodii cu ei va rog bye bye multzi pupickkkki
ramona niculaiesi pe 13 Septembrie 2006 13:46
SALUT!!!!!!!!!SUNTETI CEI MAI BUNI!ADOR ACEST FILM
<<@@@>> pe 13 Septembrie 2006 00:07
rbd sunt cei mai tari!!!!!!!!!!!!si in rest:
NO COMENT ,despre ei

mezei oana pe 12 Septembrie 2006 21:06
sal iubesc rebelde hai rebelde o iubesc pe roberta vico si la baieti pe gioovani si pe miguel
am toate melodile

andra pe 11 Septembrie 2006 16:24
rebelde e cel mai frumos seriai d a fost dat vreodata si alfonso herrera e cel mai frumos actor de a existat vreodata se portiveste perfect cu anahi
Andreea Aldea pe 11 Septembrie 2006 10:21
Parerea mea despre rebelii este ca sunt O.K
Sunt tari COOl si plini de initiativa.Ii Iubesc

mada roberta marya pe 10 Septembrie 2006 22:30
Sunteti cei mai tari RBD sunteti cool sunt super melodiile da si filmul e super fain cu povestile lor de dragoste :) Mie imi place mult de roberta si de diego dar si mia-anahi e super draguta :)
I LOVE RBD I LOVE REBELDE
Mi-a placut si rebelii de pe tvr 2 dar rebelde e super marfa :) :) pa pa :_

dolici miodrag pe 10 Septembrie 2006 02:41
a fost cel mai tare serial de adolescenty sa-*l mai dea odata ca sigur va avea succes
monicutz pe 09 Septembrie 2006 12:38
sunt o mare fana rebelde.....sunt mult mai buni decat cei de pe tvr2.....dar sunt f suparata pe cei de pe acasa pt k nu dau filmu in reluare.....cred k ar trebui k toti fanii rebelde sa scriem mailuri postului acasa pt a rez aceasta prob.
eu pe 09 Septembrie 2006 09:58
pt toti fanii RBD: intrati p http://www.youtube.com/watch?v=Y15xINWOhfc dar cititi inainte tot commentul din dreapta sus ... n-o sa va para rau ;)
si intrati si p http://www.youtube.com/watch?v=80EYbQ2qaRs :D

ramona kadar pe 08 Septembrie 2006 22:44
Sa zic sincer mie imi place ffffff mult rbd mai ales de roberta si diego as vrea sa stiu daca sunt si in realitate in preuna cum am citit in revista ca si mia cu migel sunt impreuna,si am mai citit ca o s afaca o noua telenovela si ca vin in romania dar asta nu stiu cand
yoyo pe 08 Septembrie 2006 07:33
erre way aveau piese absolut super, ce compun astia de la RBD se cheama varza. si la RBD canta doar anahi, care are o voce urata (geast like her) iar ceilalti intervin cu 1-2 versuri maxim.
va dati seama cat de buna a fost Rebelde way daca au facut un remake sau o copie imediat dupa... din pacate noi stim cum a fost originalul si copiiile sau fake urile nu ne plac.
cat despre cat de frumosi erau aia, pai luisana lopilato a fost aleasa cea mai frumoasa argentiniana, oare anahi (si dintii ei de cal) ce a fost aleasa in mexic?stiu, stiu : anorexica secolului...

adyna pe 07 Septembrie 2006 20:28
www.R3b3lde4Ever.piczo.com site-ul meu ;) intratzi plsss. shi lasati-va parerea...sunt mijto pozele(cred) :D
constantin simona pe 07 Septembrie 2006 19:49
Va rog mult sa ne dati posibilitatea sa luam legatura cu cei care joaca in rbd mai ales cu anahi sau alte personaje.astept raspuns pe mail.Va multumesc mult.Este cea mai tare telenovela!!!
Edi P. pe 07 Septembrie 2006 08:41
cineva a spus ca Reblede sunt la putere, insa vreau sa va aminteasc ca filmul este preluat (cu mdificari semnificative) de la Rebelde Way. chiar si unele personaje coincid iar actiunea are cam acelasi fir. asadar sa acordam cinstea cuvenita celor de la Rebelde Way pentru idee, si sai felicitam si pe cei din Rebelde pentru ca joaca intr-adevar super...
Dobre Anna pe 06 Septembrie 2006 21:37
Cei de la RBD sunt cei mai tari,fara indoiala! Sa fim seriosi,au si voce,au si melodii super tari,joaca si bine in film,tot ce vrei!Nu urmaresc cealalta telenovela(de fapt,nu urmaresc nici o telenovela in afara de rebelde),deci nu pot sa imi spun parerea despre cei de la Tvr.,dar cred ca deja se stie ca RBD sunt cei mai tari!Ii ador pe toti de la RBD,dar cel mai mult imi place de Dulce Maria(Roberta),avem cam acelasi caracter...desi si Anahi(Mia )si Maite(Lupita) sunt niste dulci.Oricum,Rebelde e singura telenovela pe care o urmaresc si care imi place! Pupici pufosi pentru toti fanii RBD!!!
andreea flory pe 06 Septembrie 2006 18:00
imi place la nebunie rebelde si melodiile lor ii iubesc daca ar veni in romania ar fi superr ce pot sa mai spun ii iubesc i love rebelde
Lavy pe 06 Septembrie 2006 12:32
RBD are the best!!!! Rebelii nici nu se compara q cei d la REBELDE pt k aia nu aveau nici makr actori buni..... nici dragutzi sa zici nu erau..... iar erreway..... bleah sunt varza nici voce nu au..... dak mai stau 5 min o sa le mai gasesc vreo 1000 d defecte...... q REBELDE(ji RBD)inainteeeeee :*:*:*:*....... pupici pt toti fanii RBD:*:*:*
alina maria pe 06 Septembrie 2006 02:02
este cel mai tare serial dintre toate pe care le-am vazut pana acuma.le doresc mult succes in continuare sa o tina tot asa
georgi bombonik pe 06 Septembrie 2006 01:47
cea mai tare telenovela la ora actuala RBD ....sau REBELDE...sau luat dupa rebelii..pt ca asa e scenariu...da tot mai super e RBD:X:X:X:X,,,luv...:X mai ales pe diego ..miguel ...eu o ador pe roberta pardo ..aveam aproape acelasi caracter;))..pop..id meu de mess georgibombonik
roxy_the_crazygirl pe 05 Septembrie 2006 13:23
i`m sorry dar serialul rebelde e mult mai fain decat rebelii...cel putin comparati personajele shy veti vedea diferenta ...de ex roberta este mult mai frumoasa decat maritza din rebelii/....rebelde e cel mai cool serial pe care lam vz vreodata nimeni nui va intrece ...sunteti cei mai tari la fel shy mel trupei RBD sunt mai faine decat ale trupei ERRWAY...acum fiecare cu gusturile lui:P
Go 1 2 3 4 5 ... 7 8 9