Păreri Inception

Începutul

Paraiah pe 03 Noiembrie 2010 10:40
Bun filmul isi merita notele dar faptul ca e greu de inteles si trebuie sa il revezi e o aberatie.
Marian83 pe 02 Noiembrie 2010 10:28
Un film destept.
Visul - produs al imaginatiei sau al gandirii - face legatura dintre constient si inconstient, somnul fiind o perioada intensa din punct de vedere neurologic, caracterizata prin suprimarea temporara a constiintei. Totusi, somniferele clasice care induc un somn profund afecteaza perioada REM, persoana avand un somn fara vise.

m4rryus1 pe 01 Noiembrie 2010 21:42
do you want to have a good job?to earn REAL MONEY just sitting in front of your computer?just make an account on this site and click some adds and you can earn like 100$ on 2 days!if you want details before you start contact me at marryus_2007 yahoo id!just try it!it will cost you nothing
Bogdy1305 pe 01 Noiembrie 2010 09:33
Inception
merita vazut....Chiar merita Oscarul .este foarte creativ
minadi pe 31 Octombrie 2010 20:22
genial
Absolut fenomenal film !!!
Nolan se joaca cu mintile spectatorilor sai!
Genial regizor daca a reusit sa faca un asa film. Si un di Caprio magistral.

Un film de exceptie, printre cele mai bune, in top 5 best ever.

Razvan_M pe 24 Octombrie 2010 14:33
Incredibil
Cel mai bun film pe care l-am vazut!
O capodopera a industriei filmului!

Simplu12345 pe 21 Octombrie 2010 12:28
Genial !!!
Mindfuck-ul perfect ! iar finalul ... :Pnu il spun ...te tine in priza pe tot parcursul lui.. te va face din ce in ce mai confuz si iti va implanta in minte o nesiguranta a evenimentelor ce vor urma ... nu vei sti la ce sa te astepti .... leonardo in ultima vreme are o inclinatie spre acest gen de filme ..si eu care credeam ca shutter island a fost bun ... acesta l-a intrecut ...
dayenutza pe 20 Octombrie 2010 02:55
merge
acum am ajuns de la cinema ... primele 20-30 de min nu am inteles nimik era sa adorm :)) dar cand a inceput actiunea mi-am dat seama despre ce este vorba " vis in alt vis si tot asa " cred ca trebe sa-l mai vad o data sa inteleg 100% super filmu
talexi pe 22 octombrie 2010 14:00
Cred ca din cauza IQ-ului.
nemotoujours pe 28 Septembrie 2010 23:35
SA NU NE IMBATAM CU APA RECE
ESTE BINE FACUT,CU SUPORTUL TEHNIC AL IDEII ABSOLUT IMPECABIL.
SUBIECTUL ESTE ORIGINAL PT UN FILM,DAR IN LITERATURA SF ACESTA A FOST TRATAT IN ATAT DE MULTE SI DIVERSE VARIANTE,INCAT PT UN CITITOR CU EXPERIENTA NU ESTE UN ENTUZIASM GASIREA UNUI ASTFEL DE SUBIECT INTR-UN FILM.
DAR,REPET,ESTE O PLACERE SA-L VEZI TRATAT INTR-UN FILM SI ASTFEL,ATAT DE MINUTIOS SI ATENT LUCRAT.

JOS PALARIA,!

diciluma pe 08 Iulie 2012 23:42
impuscaturi , efecte speciale , curse de masini , batai impuscaturi , efecte speciale , curse de masini , batai impuscaturi , efecte speciale , curse de masini , batai impuscaturi , efecte speciale , curse de masini , batai impuscaturi , efecte speciale , curse de masini , batai impuscaturi , efecte speciale , curse de masini , batai impuscaturi , efecte speciale , curse de masini , batai impuscaturi , efecte speciale , curse de masini , batai
Din pacate nu pot sa scriu asta 2:30 sa vad ce nota imi da cine are rabdare sa citeasca comentariul .Astept cu nerabdare partea a 2 in care o sa fie 50 de vise intr-unul sau chiar si partea a 3 cu 1000 de vise .......
Mai zicea cineva ca trebuie sa fi pregatit , odihnit , ca sa vezi filmul si sa-l intelegi....Odihnit am fost , din pacate nu am fost pregatit sa vad porcaria asta ! Ideea filmului nu a fost chiar asa de proasta , puteau… citeşte

Infinity pe 23 iulie 2012 21:43
Tu esti fara rost! N-ai intelesu' filmu' deloc!
diciluma pe 17 august 2012 17:33
:-) asta am zis si eu. Ideea nu e deloc rea .Mai incolo parerile noastre se impart :-)
Kappacelu` - The Blog » vince vaughn pe 17 August 2010 12:03
[Filme] Inception | Kappacelu` - The Blog
[...] decat genial, dupa parerea mea (incat l-am vazut de 2x la cinema).Mi-a placut? DaMerita vazut? DaLink CinemagiaLink Wikipedia /**/ Tags: filme, inception, leonardo di caprioLeave a Reply Click here to cancel [...] citeşte
Sergiu.Lobont pe 30 august 2010 23:11
Iti plac sa dialoghezi cu tine insuti? Da
ktalin96 pe 28 Iulie 2010 12:10
Inca nu am vazut filmul dar sper sa fie la fel de bun k Shutter Island sau chiar mai bun
mihai.mitza26 pe 09 Septembrie 2011 22:43
mihai
fara nici o retinere pot sa spun ca este o CAPODOPERA ! Totul a fost perfect , de la actori pana la regizor si asa mai departe ! Cine nu l-a vazut , nu mai stati pe ganduri ;)
mjBIANCA pe 30 Decembrie 2010 02:17
sa acceptam filmul asa cum este, k pana la urma asta ii da shi famecul
am vazut shi eu filmul soon shi l-am revazut apoi:D (nu de alta ,dar imi plac filmele complikte si mor sa le dezleg)...mi-au vezit in minte o gramada de teorii shi chiar am citit shi unele de pe net , de la altii, k sa vad dak s-o fii lamurit cineva....shi pot sa spun k la fiecare am gasit kte un argument shi un contra argument, iar un simplu gest/replik din film dadea peste kp totul shi o iei de la inceput (renunt foarte geu :D:D:D).....shi pot sa spun shi eu acum fara pic de dezamagire( doarece am acceptat idea) k acest film este un "simplu"( sau mai "putin"simplu:)) ) paradox. Shi chiar va rog dak cnv gaseste alta explicatie sa-mi spuna shi mie( makr sa nu mor proasta=)).....cred k merit totushi o expliktie)
lamationairetia pe 12 februarie 2011 18:07
te exprimi extrem de greoi, cu lipsa vocaleleor nu te pot urmari si ma oboseste.
ALINAAA30 pe 06 Noiembrie 2010 00:34
maaaaaaaaaaaaaaaa
eu nu pot sa vad nici-un film..de ce???????????????
talexi pe 8 noiembrie 2010 18:08
Trebuie sa iti cumperi ochelarii speciali pusi in vanzare de Cinemagia si o sa le vezi. :)
Shadow_Master pe 22 iunie 2015 23:03
:))
vrajalex pe 30 Decembrie 2012 23:22
Ce porcarie
ce dracu de porcarie nu am mai vazut asa ceva ce nota are are chiar 9 eu is da un 6 cu indulgenta
porcarie alceva nui

Shadow_Master pe 22 iunie 2015 23:00
Ba, esti prost?
Shadow_Master pe 22 iunie 2015 23:02
Acum ca am vazut ca ai dat nota 9 la Legend of Hercules (2014) si ai dat 1 la The Godfather (1972) pot sa imi raspund singur la intrebarea de mai sus.
ornitoring pe 04 Februarie 2013 17:05
regizoru asta sigur a fost bolnav cand a regizat filmu asta
regizoru asta sigur a fost bolnav cand a regizat filmu asta
Jenny_pisica pe 24 Iunie 2010 15:48
vreau sal vad ! pare foarte interesat . o sal vad > la cinema daca e in 3d
rifa pe 26 iunie 2010 21:10
filmul nu e in 3D ... o sa stai acasa?
Go 1 2 3 ... 9 10 11