Păreri El cuerpo del deseo

(2005)

Trupul dorit

tabac lorena carmen pe 30 Octombrie 2006 18:01
acest film mia placut la nebunie pe mine ma fascineaza telenovelele cu intrigi, pasiune ura dragoste iar acest serial a avut toate aceste calitati mai bagati o data cuerpo del deseo va rog daca sveti scenele in care isabel devine ofemeie buna va rog sa mi le trimiteti pe aceasta adresa va rog mult sunt disperata sa le revad
Lopez Melanie Christina pe 29 Decembrie 2006 08:52
A fost cea mai tare telenovela difuzata pana acum(cu exceptia REBELDE) Lorena Rojas si Mario Cimaro au jucat super bine ar trebui dat in reluare
mara maria andrada pe 17 Decembrie 2007 15:58
imi place telenovela trupul dorit dar pacat ca se termina prea rebede
raducu angela pe 08 Februarie 2008 04:00
este super .. dea imi lipseste ..clar pentru minee pe primul loc...
alexa099 pe 16 Ianuarie 2011 13:24
O telenovela superba cu spiritism::X.are de toate.nu e ca app toate porcariile de novele kre una saraca se indragosteste de unu bogat ramane gravida s pleaca departe de el,ala se casatoreste cu cea rea etc..alea n mai au valoare in ziua de azi!..frumoasa telenovela si reusita.Mario si Lorena au fact o pereche sexy!
mihaelatb pe 12 Mai 2014 23:29
O telenovela atipica, poate cel mai bun rol al lui Mario Cimaro. Poate lungita un pic, dar interesanta si cu nota de imposibil( trecerea unui suflet dintr-un corp in altul s-a practicat- ca subiect- si la case mai mari) care-i da un plus de atractie. finalul de film normal, nu de telenovela.
Go 1 2